mate-control-center 1.25.1 - en to ks translation catalogue (20 entries)

en: All Files
ks: सर्री फ़ाइलें

en: _Close
ks: बंद करिव (_C)

en: _Help
ks: मदद (_H)

en: Fonts
ks: फ़ॉन्ट्स

en: _Save
ks: सेव (_S)

en: Zoom
ks: ज़ूम

en: Preview
ks: छप्पावन बरोटठ वुच्छुन

en: _File
ks: फ़ाइल (_F)

en: Image
ks: फोटो (_I)

en: Document Viewer
ks: कागजात वुछनुक

en: Normal
ks: बराबर

en: Left
ks: खव्वुर

en: Right
ks: दचछुन

en: General
ks: आम

en: _Password:
ks: पासवर्ड: (_P)

en: seconds
ks: सेकण्ड्स

en: None
ks: कय्ह न

en: _About
ks: बारे मंज (_A)

en: Back
ks: पात्थ

en: Other
ks: अन्य
