mate-control-center 1.26.0 - en to ku_IQ translation catalogue (126 entries)

en: Command
ku_IQ: فەرمان

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Images
ku_IQ: وێنەکان

en: All Files
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان

en: About %s
ku_IQ: دەربارە %s

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: Full Name
ku_IQ: ناوی تەواو

en: User name:
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر:

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: Preferences
ku_IQ: هەڵبژاردنەکان

en: All files
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Open
ku_IQ: _کردنەوە

en: Fonts
ku_IQ: جۆرەپیتەکان

en: Install
ku_IQ: دامەزراندن

en: _Save
ku_IQ: _پاشەکەوتکردن

en: _Name:
ku_IQ: _ناو:

en: Icons only
ku_IQ: تەنیا وێنۆچکەکان

en: Text only
ku_IQ: تەنیا دەق

en: _Delete
ku_IQ: _سڕینەوە

en: Text
ku_IQ: دەق

en: Background
ku_IQ: پاشبنەما

en: Colors
ku_IQ: ڕەنگەکان

en: Icons
ku_IQ: وێنۆچکەکان

en: _Size:
ku_IQ: _قەبارە:

note: small threshold
en: Small
ku_IQ: بچووک

note: large threshold
en: Large
ku_IQ: گەورە

en: Save _As...
ku_IQ: پاشەکەوترکردن _وەک...

en: _Install...
ku_IQ: _دامەزراندن...

en: Buttons
ku_IQ: دوگمەکان

en: Show icons on buttons
ku_IQ: پیشاندانی وێنۆچکە لەسەر دوگمەکان

en: Preview
ku_IQ: پێشدیتن

en: _File
ku_IQ: _پەڕگە

en: Edit
ku_IQ: دەستکاریکردن

en: Interface
ku_IQ: ڕووکار

en: unknown
ku_IQ: نەناسراو

en: Image
ku_IQ: وێنە

en: Cancel
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوە

en: _Skip
ku_IQ: _تێپەڕاندن

en: Internet
ku_IQ: ئینتەرنێت

en: Image Viewer
ku_IQ: پیشاندەری وێنە

en: Video Player
ku_IQ: لێدەری ڤیدیۆ

en: Text Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری دەق

en: File Manager
ku_IQ: بەڕێوەبەری پەڕگە

en: Calculator
ku_IQ: ژمێرەر

en: System
ku_IQ: سیستەم

en: Document Viewer
ku_IQ: پیشاندەری بەڵگەنامە

en: Office
ku_IQ: نووسینگە

en: Accessibility
ku_IQ: توانای دەستپێگەیشتن

en: Normal
ku_IQ: ئاسایی

en: Left
ku_IQ: چەپ

en: Right
ku_IQ: ڕاست

en: On
ku_IQ: کارا

en: Off
ku_IQ: ناکارا

en: Set as primary
ku_IQ: دانان وەک سەرەکی

en: Monitor
ku_IQ: پیشانگەر

en: %d Hz
ku_IQ: %d هێرتز

en: Sound
ku_IQ: دەنگ

en: Previous track
ku_IQ: تراکی پێشوو

en: Next track
ku_IQ: تراکی دواتر

en: Desktop
ku_IQ: ڕوومێز

en: Log out
ku_IQ: چوونەدەر

en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: <Unknown Action>
ku_IQ: <کرداری نەناسراو>

en: Shortcut
ku_IQ: قەدبڕ

en: C_ommand:
ku_IQ: ف_ەرمان:

en: Keyboard Shortcuts
ku_IQ: کورتبڕەکانی تەختەکلیل

en: General
ku_IQ: گشتی

en: Keyboard Preferences
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی تەختەکلیل

en: _Speed:
ku_IQ: _خێرایی:

en: Short
ku_IQ: کورت

note: slow acceleration
en: Slow
ku_IQ: هێواش

en: Long
ku_IQ: درێژ

note: fast acceleration
en: Fast
ku_IQ: خێرا

en: S_peed:
ku_IQ: خ_ێرایی:

en: Move _Up
ku_IQ: جوڵاندن بۆ _سەرەوە

en: _Show...
ku_IQ: _پیشاندان...

en: _Options...
ku_IQ: _بژاردەکان...

en: View and edit keyboard layout options
ku_IQ: بینین و دەستکاریکردنی بژاردەکانی کڵێشەی تەختەکلیل

en: minutes
ku_IQ: خولەک

en: _Country:
ku_IQ: _وڵات:

en: By _country
ku_IQ: بە _وڵات

en: _Language:
ku_IQ: _زمان:

en: By _language
ku_IQ: بەگوێرەی _زمان

en: Preview:
ku_IQ: پێشدیتن:

en: Keyboard Layout Options
ku_IQ: بژاردەکانی کڵێشەی تەختەکلیل

en: Unknown
ku_IQ: نەزانراو

en: Default
ku_IQ: بنەڕەت

en: Keyboard
ku_IQ: تەختەکلیل

en: Set your keyboard preferences
ku_IQ: دانانی هەڵبژاردنەکانی تەختەکلیلی خۆت

en: Left button
ku_IQ: دوگمەی چەپ

en: Middle button
ku_IQ: دوگمەی ناوەڕاست

note: low sensitivity
en: Low
ku_IQ: نزم

note: high sensitivity
en: High
ku_IQ: بەرز

en: Port:
ku_IQ: دەرچە:

en: _Details
ku_IQ: _وردەکارییەکان

en: U_sername:
ku_IQ: ن_اوی بەکارهێنەر:

en: _Password:
ku_IQ: _تێپەڕەوشە:

en: Windows
ku_IQ: پەنجەرە

en: seconds
ku_IQ: چرکە

en: None
ku_IQ: هیچ

en: New Windows
ku_IQ: پەنجەرەی نوێ

[ctx: timezone loc]
en: %s, %s
ku_IQ: %s، %s

en: Control Center
ku_IQ: ناوەندی سەرپەرشتی

en: _Preferences
ku_IQ: _هەڵبژاردەکان

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Copyright
ku_IQ: مافی لەبەرگرتنەوە

en: Description
ku_IQ: پێناسە

en: Install Failed
ku_IQ: دامەزراندنەکە سەرکەوتوو نەبوو

en: Installed
ku_IQ: دامەزرا

en: Back
ku_IQ: گەڕانەوە

en: Font Viewer
ku_IQ: پیشاندەری جۆرەپیت

en: TEXT
ku_IQ: دەق

en: SIZE
ku_IQ: قەبارە

en: New Applications
ku_IQ: نەرمەواڵە نوێیەکان

en: Other
ku_IQ: هی دیکە

en: Start %s
ku_IQ: دەستپێکردن %s

en: Help
ku_IQ: یارمەتی

en: Remove from Favorites
ku_IQ: لابردن لە دڵخوازەکان

en: Add to Favorites
ku_IQ: زۆرکردن بۆ دڵخوازەکان

en: New Document
ku_IQ: بەڵگەنامەی نوێ

[ctx: Home folder]
en: Home
ku_IQ: ماڵەوە

en: Documents
ku_IQ: بەڵگەنامەکان

en: File System
ku_IQ: پەڕگەی سیستەم

en: Network Servers
ku_IQ: ڕاژەکارەکانی ڕایەڵە
