mate-control-center 1.26.0 - en to li translation catalogue (37 entries)

en: Name
li: Naam

en: No Image
li: Gein aafbiljing

en: Images
li: Aafbiljinge

en: About %s
li: Euver %s

en: _Close
li: _Sjloete

en: _Help
li: _Hulp

en: _Open
li: _Äöpene

en: _Save
li: Op_sjlaon

en: Text only
li: Allein teks

en: _Delete
li: Eweg_doon

en: Text
li: Teks

en: Background
li: Achtergróndj

en: _Size:
li: _Gruutde:

en: Zoom
li: Inzoome

en: Scale
li: Sjaal

en: Save _As...
li: Opsjl_aon es...

en: Theme
li: Tema

en: Open a dialog to specify the color
li: Ein vinster äöpene veur de kleur te sjpesifisere

en: Preview
li: Sjtaal

en: _File
li: _Besjtandj

en: Edit
li: Bewirke

en: unknown
li: ónbekènd

en: Image
li: Aafbiljing

en: Cancel
li: Annulere

en: File Manager
li: Besjtandjwirtsjaf

en: System
li: Systeem

en: Desktop
li: Wirkblaad

en: _Details
li: _Detajs

en: _Password:
li: _Wachwaord

en: seconds
li: sekónde naozeen

en: Time
li: Tied

en: Date
li: Datem

en: _About
li: _Euver

en: Type
li: Tiep

en: Description
li: Ómsjrieving

en: Documents
li: Dokkemènter

en: Network Servers
li: Netwirkservers
