mate-control-center 1.26.0 - en to mi translation catalogue (24 entries)

en: Name
mi: Ingoa

en: About %s
mi: Mō %s

en: _Close
mi: _Kati

en: _Help
mi: _Āwhina

en: Preferences
mi: Ngā tina hiahia

en: _Open
mi: _Huaki

en: _Save
mi: _Pupuri

en: _Delete
mi: _Porowhiu

en: Text
mi: Ngā kupu

en: Zoom
mi: Tere

en: Save _As...
mi: P_urihia Pēneitia...

en: Preview
mi: Kite wawe

en: _File
mi: _Kōnae

en: Edit
mi: Whakatika

en: Image
mi: Whakaahua

en: Cancel
mi: Whakakore

en: _Skip
mi: _Tīpokatia

en: Desktop
mi: Te papa mahi

en: _Password:
mi: _Hiporete:

en: None
mi: Kaore tētahi

en: _About
mi: _Mo

en: Description
mi: Whakaaturanga

en: Documents
mi: Ngā Tuhinga

en: Network Servers
mi: Ngā rorohiko tuku
