mate-control-center 1.26.0 - en to nso translation catalogue (169 entries)

en: Command
nso: Taelo

en: Name
nso: Leina

en: No Image
nso: Ga go na Seswantšho

en: Images
nso: Diswantho

en: All Files
nso: Difaele ka Moka

en: About %s
nso: Ka ga %s

en: _Close
nso: _Tswalela

en: _Help
nso: _Thušo

en: Close and _Log Out
nso: Tswalela gomme o _Tšwe

en: _Enable assistive technologies
nso: _Kgontšha dithekinolotši tše thušago

en: Add Wallpaper
nso: Oketša Pampiri ya leboteng

en: _Open
nso: _Bula

en: Font Rendering Details
nso: Dintlha tša go Fana ka Fonto

en: Gra_yscale
nso: Teka_nyo e tshetla

en: Sub_pixel (LCDs)
nso: Dikarolwana_tše nyenyane tše bopago diswantšho (di-LCD)

en: _None
nso: _Ga e gona

en: N_one
nso: G_a e gona

en: _Slight
nso: _Ganyenyane

en: _Full
nso: _Tletšego

en: _Medium
nso: _Magareng

en: _Save
nso: _Boloka

en: _Name:
nso: _Leina:

en: Icons only
nso: Maswao feela

en: Text only
nso: Sengwalwa feela

en: _Delete
nso: _Phumola

en: Controls
nso: Ditaolo

en: Text
nso: Sengwalwa

en: Background
nso: E bonagalago ka morago

en: Window Border
nso: Mollwane wa Lefesetere

en: Icons
nso: Maswao

en: _Size:
nso: _Bogolo:

en: Zoom
nso: Godiša

en: Save _As...
nso: Boloka _Bjalo ka...

en: Theme
nso: Sehlogo

en: _Style:
nso: _Setaele:

en: Open a dialog to specify the color
nso: Bula poledišano go bontšha mmala

en: _Application font:
nso: _Fonto ya tirišo:

en: _Window title font:
nso: _Fonto ya sehlogo sa lefesetere:

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
nso: Go dira gore dikarolwana_tše nyenyane tše bopago seswantšho di be boreledi (di-LCD)

en: Best _shapes
nso: Dibopego _tše di phalago ka moka

en: _Monochrome
nso: _Mmala o tee wa boso le bošweu

en: Best co_ntrast
nso: Go fapana go e ph_alago ka moka

en: D_etails...
nso: D_intlha...

en: Preview
nso: Ponelopele

en: _File
nso: _Faele

en: Edit
nso: Lokiša

en: unknown
nso: e sa tsebjwego

en: Image
nso: Seswantšho

en: Cancel
nso: Khansela

en: No theme file location specified to install
nso: Ga go na lefelo la faele ya sehlogo le laeditšwego go tsenywa

en: Theme name must be present
nso: Leina la sehlogo le swanetše go ba gona

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
nso: Sehlogo se šetše se le gona. Na o nyaka se tšeelwe legato?

en: There was an error displaying help: %s
nso: Go bile le phošo ya go bontšha thušo: %s

en: From URI
nso: Go tšwa go URI

en: URI currently transferring from
nso: URI gona bjale e fetišetša go tšwa go

en: To URI
nso: Go ya go URI

en: URI currently transferring to
nso: URI yeo gona bjale e fetišetšago go

en: Fraction completed
nso: Seabelo se feditšwego

en: Fraction of transfer currently completed
nso: Seabelo sa phetišetšo yeo gona bjale e feditšwego

en: Current URI index
nso: Tlhatlamano ya gona bjale ya URI

en: Current URI index - starts from 1
nso: Tlhatlamano ya gona bjale ya URI - e thoma go 1

en: Total URIs
nso: Palomoka ya di-URI

en: Total number of URIs
nso: Palo moka ya di-URI

en: _Skip
nso: _Taboga

en: Preferred Applications
nso: Ditirišo tše Ratwago

en: Select your default applications
nso: Kgetha ditirišo tša gago tša tlhaelelo

en: Web Browser
nso: Sefetleki sa Wepe

en: Mail Reader
nso: Sebadi sa Poso

en: Text Editor
nso: Morulaganyi wa Sengwalwa

en: File Manager
nso: Molaodi wa Faele

en: System
nso: Tshepedio

en: _Resolution:
nso: _Setlamo:

en: Re_fresh rate:
nso: Di_ra tekanyo gape:

en: Sound
nso: Modumo

en: Volume mute
nso: Go nolofatšwa ga bolumo

en: Volume down
nso: Bolumo e tlase

en: Volume up
nso: Bolumo e godimo

en: Play (or play/pause)
nso: Bapala (goba bapala/emiša nakwana)

en: Eject
nso: Ntšha

en: Desktop
nso: Teseke

en: Launch help browser
nso: Tsebagatša sefetleki sa thušo

en: Launch web browser
nso: Tsebagatša sefetleki sa wepe

en: Log out
nso: E-tšwa

en: Lock screen
nso: Notlela sekirini

en: Home folder
nso: Sephuthedi sa gae

en: Search
nso: Nyakišiša

en: Accelerator key
nso: Senotlelo sa seakgofiši

en: Accelerator modifiers
nso: Dimpshafatši tša seakgofiši

en: Accelerator keycode
nso: Khoutu ya senotlelo ya seakgofiši

en: Accel Mode
nso: Mokgwa wa Seakgofiši

en: The type of accelerator.
nso: Mohuta wa seakgofiši.

en: Disabled
nso: Paledišitšwe

en: <Unknown Action>
nso: <Mogato o sa Tsebjwego>

en: Action
nso: Mogato

en: Shortcut
nso: Kgaoletšo

en: Keyboard Shortcuts
nso: Dikgaoletšo tša Boroto ya Dinotlelo

en: Assign shortcut keys to commands
nso: Abela dinotlelo tša kgaoletšo go ditaelo

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
nso: Diriša feela dipeakanyo gomme o tlogele (go sepelelana feela; mo gona bjale go swarwago ke daemon)

en: Start the page with the typing break settings showing
nso: Thoma letlakala dipeakanyo tša go khutša ga go tlanya di bonagala

en: General
nso: Kakaretšo

en: Flash _window titlebar
nso: Phadimiša _bara ya sehlogo ya lefesetere

en: Keyboard Preferences
nso: Tše Ratwago tša Boroto ya Dinotlelo

en: Key presses _repeat when key is held down
nso: Senotlelo se gatelela _bušeletša ge senotlelo se gateletšwe fase

en: _Delay:
nso: _Diegiša:

en: _Speed:
nso: _Lebelo:

en: S_peed:
nso: L_ebelo:

en: Move _Up
nso: Šuthela _Godimo

en: Keyboard _model:
nso: Mohlala wa _boroto ya dinotlelo:

en: Layouts
nso: Go bea

en: _Acceleration:
nso: _Go Akgofiša:

en: Mouse Keys
nso: Dinotlelo tša Legotlwana

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
nso: Notlela sekirini ka morago ga botelele bjo itšego go thibela dikgobalo tša go diriša boroto ya dinotlelo ka mo go bušeleditšwego

en: _Work interval lasts:
nso: _Sekgoba sa go šoma se tšea:

en: _Break interval lasts:
nso: _Sekgoba sa go khutša se tšea:

en: Duration of work before forcing a break
nso: Botelele bja mošomo pele ga go gapeletša go khutša

en: Duration of the break when typing is disallowed
nso: Botelele bja go khutša ge o tlanya ga bo a dumelelwa

en: minutes
nso: metsotso

en: All_ow postponing of breaks
nso: Dume_elela go šuthišwa ga go khutša

en: Check if breaks are allowed to be postponed
nso: Lekola ge eba go khutša go dumeletšwe gore go šuthišwe

en: Typing Break
nso: Go Khutša ga go Tlanya

en: _Type to test settings:
nso: _Tlanya go leka dipeakanyo:

en: Unknown
nso: Ga e tsebje

en: Layout
nso: Bea

en: Models
nso: Mehlala

en: Keyboard
nso: Boroto ya dinotlelo

en: Set your keyboard preferences
nso: Beakanya tše ratwago tša gago tša boroto ya dinotlelo

en: Mouse Preferences
nso: Tše Ratwago tša Legotlwana

en: _Sensitivity:
nso: _Go nyaka go swarwa ka bohlale:

en: _Timeout:
nso: _Nako e fedile:

en: Mouse
nso: Legotlwana

en: Set your mouse preferences
nso: Beakanya tše ratwago tša legotlwana

en: Network Proxy
nso: Kemedi ya Neteweke

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
nso: <b>_Go fetola sebopego ga kemedi ya maitirelo</b>

en: Port:
nso: Lefelo:

en: _Details
nso: _Dintlha

en: H_TTP proxy:
nso: K_emedi ya PFSK:

en: _Secure HTTP proxy:
nso: Š_ireletša kemedi ya PFSK:

en: _FTP proxy:
nso: _Kemedi ya PFF:

en: S_ocks host:
nso: M_oswari wa disokisi:

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
nso: <b>_Go fetola sebopego ga kemedi mo go itiragalelago</b>

en: Autoconfiguration _URL:
nso: Go fetola sebopego mo go itiragalelago ga _STS:

en: HTTP Proxy Details
nso: Dintlha tša Kemedi tša PFSK

en: <b>_Use authentication</b>
nso: <b>_Diriša tiišetšo</b>

en: U_sername:
nso: L_eina la modiriši:

en: _Password:
nso: _Lentšuphetišo:

en: Windows
nso: Mafesetere

en: Window Preferences
nso: Tše Ratwago tša Lefesetere

en: _Select windows when the mouse moves over them
nso: _Kgetha mafesetere ge legotlwana le sepela ka godimo ga wona

en: seconds
nso: metsotswana

en: Roll up
nso: Phutha

en: Maximize
nso: Godiša

en: None
nso: Ga e gona

en: Time
nso: Nako

en: Date
nso: Letšatši-kgwedi

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
nso: Molaodi wa lefesetere wa "%s" ga se a ngwadiša sedirišwa sa go fetola sebopego

en: The MATE configuration tool
nso: Sedirišwa sa go fetola sebopego sa MATE

en: Take a break!
nso: Ikhutše!

en: _Preferences
nso: _Tše ratwago

en: _About
nso: _Ka ga

en: Less than one minute until the next break
nso: Ka tlase ga motsotso o tee go fihlela go khutšeng mo go latelago

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
nso: Ga e kgone go tswalanya poledišano ya dipharologantšho tša go khutša le phošo e latelago: %s

en: Eye candy added by Anders Carlsson
nso: Lelekere la leihlo le okeditšwe ke Anders Carlsson

en: A computer break reminder.
nso: Kgopotšo ya go khutša ga khomphuthara.

en: Type
nso: Mohuta

en: Description
nso: Tlhaloso

en: Other
nso: Tše Dingwe

[ctx: Home folder]
en: Home
nso: Gae

en: Documents
nso: Ditokumente

en: Network Servers
nso: Diabi tša Neteweke
