mate-control-center 1.26.0 - en to or translation catalogue (938 entries)

en: Task names and associated .desktop files
or: କାର୍ଯ୍ୟ ନାମ ଏବଂ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ .desktop ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
or: ନିୟନ୍ତ୍ରଣ-କେନ୍ଦ୍ରରେ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନାମ ଏବଂ ତାବାପରେ ଏକ ପୃଥକିକରଣ ";" ଏବଂ ତାପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଥିବା ଗୋଟିଏ .desktop ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଫାଇଲ ନାମ।

en: Close the control-center when a task is activated
or: କାର୍ଯ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ହେବା ସମୟରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ-କେନ୍ଦ୍ରକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
or: ଯଦି true, ତେବେ "Common Task" ସକ୍ରିୟ ହେବା ମାତ୍ରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ-କେନ୍ଦ୍ର ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ।

en: Exit shell on start action performed
or: ଆରମ୍ଭ କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ସମୟରେ କୋଷରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
or: ଆରମ୍ଭ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ କୋଷକୁ ବନ୍ଦ କରବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ ଜଣାନ୍ତୁ।

en: Exit shell on help action performed
or: ସହାୟତା କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ସମୟରେ କୋଷରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
or: ସହାୟତା କାର୍ଯ୍ୟକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ କୋଷକୁ ବନ୍ଦ କରବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ ଜଣାନ୍ତୁ।

en: Exit shell on add or remove action performed
or: ଯୋଗକରନ୍ତୁ କିମ୍ବା କାଢ଼ନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ କୋଷ ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
or: ଯୋଗକରନ୍ତୁ କିମ୍ବା କାଢନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ କୋଷକୁ ବନ୍ଦ କରବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ ଜଣାନ୍ତୁ।

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
or: ଉନ୍ନୟନ କିମ୍ବା ବିସ୍ଥାପନ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ସମୟରେ କୋଷରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
or: ଉନ୍ନୟନ କିମ୍ବା ବିସ୍ଥାପନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ କୋଷକୁ ବନ୍ଦ କରବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ ଜଣାନ୍ତୁ।

en: More backgrounds URL
or: ଅଧିକ ପୃଷ୍ଠଭୂମି URL

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
or: କେଉଁଠି ଅଧିକ ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ମିଳିବ ତାହାର URL. ଯଦି କୌଣସି ଖାଲି ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡରେ ସେଟ କରାଯାଏ ତେବେ ସଂଯୋଗଟି ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ନାହିଁ।

en: More themes URL
or: ଅଧିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ URL

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
or: କେଉଁଠି ଅଧିକ ଡେସ୍କଟପ ପ୍ରସଙ୍ଗ ମିଳିବ ତାହାର URL. ଯଦି କୌଣସି ଖାଲି ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡରେ ସେଟ କରାଯାଏ ତେବେ ସଂଯୋଗଟି ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ନାହିଁ।

en: Command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Name
or: ନାମ

en: Select Image
or: ପ୍ରତିଛବି ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: No Image
or: କୌଣସି ପ୍ରତିଛବି ନାହିଁ

en: Images
or: ପ୍ରତିଛବି

en: All Files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: About %s
or: %s ବିଷୟରେ

en: About Me
or: ମୋ ବିଷୟରେ

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Select your photo
or: ଆପଣଙ୍କର ଫୋଟୋ ବାଛନ୍ତୁ

en: Full Name
or: ପୂରା ନାମ

en: User name:
or: ଚାଳକ ନାମ:

en: Change Passwo_rd...
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବଦଳାନ୍ତୁ... (_r)

en: Enable _Fingerprint Login...
or: ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ ଲଗଇନକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_F)...

en: Disable _Fingerprint Login...
or: ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ ଲଗଇନକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_F)...

en: Set your personal information
or: ଆପଣଙ୍କ ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ସୂଚନାକୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
or: ଆପଣ ଏହି ଉପକରଣକୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମୋଦିତ ନୁହଁ। ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ।

en: The device is already in use.
or: ଉପକରଣଟି ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାରରେ ଅଛି।

en: Delete registered fingerprints?
or: ପଞ୍ଜିକୃତ ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: _Delete Fingerprints
or: ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
or: ଆପଣଙ୍କର ପଞ୍ଜିକୃତ ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ଯାହାଫଳରେ ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ ଲଗଇନ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଥାଏ?

en: Done!
or: ସମାପ୍ତ!

en: Could not access '%s' device
or: '%s' ଉପକରଣକୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not start finger capture on '%s' device
or: '%s' ଉପକରଣରେ ଅଙ୍ଗୁଳି ଧାରଣକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not access any fingerprint readers
or: କୌଣସି ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ ପାଠକଙ୍କୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Please contact your system administrator for help.
or: ସହାୟତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ।

en: Enable Fingerprint Login
or: ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ ଲଗଇନକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
or: ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ ଲଗଇନକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ '%s' ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: Swipe finger on reader
or: ପାଠକ ଉପରେ ଅଙ୍ଗୁଳି ବୁଲାନ୍ତୁ

en: Place finger on reader
or: ପାଠକ ଉପରେ ଅଙ୍ଗୁଳି ରଖନ୍ତୁ

en: Left thumb
or: ବାମ ଆଙ୍ଗୁଠି

en: Left middle finger
or: ବାମ ତର୍ଜନି

en: Left ring finger
or: ବାମ ଅନାମିକା ଅଙ୍ଗୁଳି

en: Left little finger
or: ବାମ ତର୍ଜନି

en: Right thumb
or: ଡାହାଣ ଆଙ୍ଗୁଠି

en: Right middle finger
or: ଡାହାଣ ମଝି ଅଙ୍ଗୁଳି

en: Right ring finger
or: ଡାହାଣ ଅନାମିକା ଅଙ୍ଗୁଳି

en: Right little finger
or: ଡାହାଣ କାନି ଅଙ୍ଗୁଳି

en: Right index finger
or: ଡାହାଣ ତର୍ଜନି

en: Left index finger
or: ବାମ ତର୍ଜନି

en: Other finger:
or: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଙ୍ଗୁଳି:

en: Select finger
or: ଅଙ୍ଗୁଳି ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
or: ଆପଣଙ୍କର ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନଟି ସଫଳତାର ସହିତ ସଂରକ୍ଷଣ ହୋଇଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନ ପାଠକ ବ୍ୟବହାର କରି ଲଗଇନ କରିବାକୁ ହେବ।

en: Child exited unexpectedly
or: ନିର୍ଭରକଟି ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ଥାନ କଲା

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
or: backend_stdin IO ଉପପଥକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
or: backend_stdin IO ଉପପଥକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Authenticated!
or: ବୈଧିକୃତ!

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
or: ଆପଣ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ପ୍ରମାଣ କରିଥିବା ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଛି! ଦଯାକରି ପୁନର୍ବାର ପ୍ରମାଣିତ କରନ୍ତୁ ।

en: That password was incorrect.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ଭୂଲ ଥିଲା।

en: Your password has been changed.
or: ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଗଲା।

en: System error: %s.
or: ତନ୍ତ୍ର ତୃଟି: %s।

en: The password is too short.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ଅତି କ୍ଷୁଦ୍ର ଅଟେ।

en: The password is too simple.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ଅତି କ୍ଷୁଦ୍ର ଅଟେ।

en: The old and new passwords are too similar.
or: ପୁରାତନ ଏବଂ ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ମଧ୍ଯରେ ବହୁତ ସାମଞ୍ଜସ୍ଯ ଅଛି।

en: The new password must contain numeric or special character(s).
or: ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ସଂକ୍ଯାତ୍ମକ କିମ୍ବା ବିଶେଷ ଅକ୍ଷର ମାନଙ୍କୁ ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ।

en: The old and new passwords are the same.
or: ପୁରାତନ ଏବଂ ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଏକାପ୍ରକାରର ଅଟନ୍ତି।

en: Unable to launch %s: %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to launch backend
or: ପୃଷ୍ଠଭାଗକୁ ଚଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: A system error has occurred
or: ଗୋଟିଏ ତନ୍ତ୍ର ତୃଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା

en: Checking password...
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି...

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
or: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ <b>ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ</b> କୁ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
or: ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ <b>ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ</b> କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ।

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
or: ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ପୁନର୍ବାର <b>ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ପୁନଃ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ</b> କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ।

en: The two passwords are not equal.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଦ୍ବୟ ଏକପ୍ରକାରର ନୁହଁନ୍ତି।

en: Change password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Change pa_ssword
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବଦଳାନ୍ତୁ (_s)

en: Change your password
or: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
or: ଆପଣଙ୍କର ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ, ତଳ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଚଳିତ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦକୁ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ  <b>ପ୍ରମାଣିତକର</b>ରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ
    ଆପଣ ପ୍ରମାଣିତ କରିବା ପରେ, ଆପଣଙ୍କର ନୂଆ ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦକୁ ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ, ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ପୁନଃଟାଇପ କରନ୍ତୁ ଏବଂ<b>ଗୁପ୍ତଶବ୍ଦ ପରିବର୍ତ୍ତନ</b>ରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ ।

en: Current _password:
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ (_p):

en: _New password:
or: ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ (_N):

en: _Retype new password:
or: ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ପୁନର୍ବାର ଟାଇପ କିନ୍ତୁ (_R):

en: _Authenticate
or: ବୈଧିକ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Assistive Technologies Preferences
or: ସହକାରୀ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଜ୍ଞାନ ପସନ୍ଦ

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: Close and _Log Out
or: ବନ୍ଦ ଏବଂ ଲଗଆଉଟ କରନ୍ତୁ (_L)

en: Assistive Technologies
or: ସହକାରୀ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଜ୍ଞାନ

en: _Preferred Applications
or: ମନପସନ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ (_P)

en: Jump to Preferred Applications dialog
or: ମନପସନ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକର ସଂଳାପକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Enable assistive technologies
or: ସହକାରୀ ପ୍ରଯୁକ୍ତିଜ୍ଞାନକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
or: ସହାୟକ ପ୍ରଯୁକ୍ତିଜ୍ଞାନକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତି ଲଗଇନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇନାହିଁ।

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦ

en: _Keyboard Accessibility
or: କି-ବୋର୍ଡ ଅଭିଗମ୍ଯତା (_K)

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
or: କି-ବୋର୍ଡ ଅଭିଗମ୍ଯତା ସଂଳାପକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Mouse Accessibility
or: ମାଉସ ଅଭିଗମ୍ଯତା (_M)

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
or: ମାଉସ ଅଭିଗମ୍ଯ ସଂଳାପକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Accessible Lo_gin
or: ଅଭିଗମ୍ୟ ଲଗଇନ (_g)

en: Jump to the Accessible Login dialog
or: ଅଭିଗମ୍ୟ ଲଗଇନ ସଂଳାପକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
or: ଆପଣ ଲଗଇନ ହେବା ସମୟରେ କେଉଁ ଅଭିଗମ୍ୟ ବିଶେଷଗୁଣକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବେ ବାଛନ୍ତୁ

en: Add Wallpaper
or: ପ୍ରାଚୀର ପତ୍ର ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: All files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: Fonts
or: ଅକ୍ଷରରୂପଗୁଡ଼ିକ

en: Specify the filename of a theme to install
or: ପ୍ରତିଷ୍ଠାପନ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଥିମର ଫାଇଲ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କର

en: filename
or: ଫାଇଲ ନାମ

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
or: ଦର୍ଶାଇବାକୁ ଥିବା ପୃଷ୍ଠାର ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ (theme|background|fonts|interface)

en: page
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Default Pointer
or: ଡିଫଲ୍ଟ ପଏଣ୍ଟର

en: Install
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Apply Background
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Apply Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Revert Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବୃତ କରନ୍ତୁ

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
or: ପ୍ରଚଳିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଚ୍ଛଦ ଭୂମି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷରରୂପ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥାଏ। ଏବଂ ମଧ୍ଯ, ଶେଷ ପ୍ରୟୋଗ ଅକ୍ଷରରୂପ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ କଢ଼ାଯାଇପାରିବ।

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
or: ପ୍ରଚଳିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଚ୍ଛଦଭୂମିକୁ ପ୍ରସ୍ଥାବ ଦେଇଥାଏ। ଏବଂ ମଧ୍ଯ, ଶେଷ ପ୍ରୟୋଗ ଅକ୍ଷରରୂପ ପ୍ରସ୍ଥାବକୁ କଢ଼ାଯାଇପାରିବ।

en: The current theme suggests a background and a font.
or: ପ୍ରଚଳିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଗୋଟିଏ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷରରୂପର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥାଏ।

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
or: ପ୍ରଚଳିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଗୋଟିଏ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷରରୂପର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥାଏ। ଏବଂ ମଧ୍ଯ, ଶେଷ ପ୍ରୟୋଗ ଅକ୍ଷରରୂପ ପ୍ରସ୍ଥାବକୁ କଢ଼ାଯାଇପାରିବ।

en: The current theme suggests a background.
or: ପ୍ରଚଳିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଗୋଟିଏ ପୃଷ୍ଠଭୂମିର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥାଏ।

en: The last applied font suggestion can be reverted.
or: ଶେଷ ରେ ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଇଥିବା ଅକ୍ଷରରୂପ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ।

en: The current theme suggests a font.
or: ପ୍ରଚଳିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଗୋଟିଏ ଅକ୍ଷରରୂପର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥାଏ।

en: Custom
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ

en: Font Rendering Details
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଚିତ୍ରଣ କରିବା ବିବରଣୀ

en: Smoothing
or: ମଶୃଣ କରୁଛି

en: Gra_yscale
or: Grayscale (_y)

en: Sub_pixel (LCDs)
or: ଉପ ପିକସେଲ (LCDs) (_p)

en: _None
or: କିଛି ନାହିଁ (_N)

note: font hinting
en: Hinting
or: ସଙ୍କେତ ଦେଉଅଛି

en: N_one
or: କେହି ନୁହଁ (_o)

en: _Slight
or: _ଅତିକମ

en: _Full
or: _ପୂର୍ଣ୍ଣ

en: _Medium
or: _ମଧ୍ଯମ

en: Subpixel Order
or: ଉପପିକ୍ସେଲ କ୍ରମ

en: Save Theme As...
or: ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ...

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Save _background image
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_b)

en: _Name:
or: ନାମ: (_N)

en: _Description:
or: ବର୍ଣ୍ଣନା (_D):

en: Text below items
or: ନିମ୍ନ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକରେ ପାଠ୍ୟ ଲେଖନ୍ତୁ

en: Text beside items
or: ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ ପାଖରେ ଲେଖନ୍ତୁ

en: Icons only
or: କେବଳ ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡିକ

en: Text only
or: କେବଳ ପାଠ୍ଯ

en: Customize Theme
or: ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: Controls
or: ନିୟନ୍ତ୍ରଣ

en: The current controls theme does not support color schemes.
or: ପ୍ରଚଳିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ରଙ୍ଗ ଯୋଜନାକୁ ସମର୍ଥନ କରେନାହିଁ।

en: _Tooltips:
or: ଉପକରଣ ସୂଚନା (_T):

en: Text
or: ପାଠ୍ଯ

en: Background
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି

en: _Selected items:
or: ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ (_S):

en: _Input boxes:
or: ନିବେଶ ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକ (_I):

en: _Windows:
or: ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକ (_W):

en: _Reset to Defaults
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତରେ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: Colors
or: ରଙ୍ଗ

en: Window Border
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ସୀମାନ୍ତ

en: Icons
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ

en: _Size:
or: ଆକାର (_S):

note: small threshold
en: Small
or: ଛୋଟ

note: large threshold
en: Large
or: ବଡ

en: Pointer
or: ସୂଚକ

en: Solid color
or: କଠିନ ରଙ୍ଗ

en: Horizontal gradient
or: ସମାନ୍ତରାଳ ଅନୁପାତ

en: Vertical gradient
or: ଭୂଲମ୍ବ ଅନୁପାତ

en: Tile
or: ଟାଇଲ

en: Zoom
or: ସାନବଡ କରନ୍ତୁ

en: Center
or: କେନ୍ଦ୍ର

en: Scale
or: ମପାଯାଇଛି

en: Stretch
or: ଲମ୍ବାନ୍ତୁ

en: Span
or: ସ୍ପାନ

en: Appearance Preferences
or: ଦୃଶ୍ୟ ପସନ୍ଦ

en: Save _As...
or: ନୂଆ ନାମରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ... (_A)

en: C_ustomize...
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ (_u)...

en: _Install...
or: _ପ୍ରତିଷ୍ଠାପନକର...

en: Get more themes online
or: ଅନଲାଇନରେ ଅଧିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ

en: Theme
or: ଥିମ

en: _Style:
or: ଶୈଳୀ (_S):

en: C_olors:
or: ରଙ୍ଗ (_o):

en: Open a dialog to specify the color
or: ରଙ୍ଗକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସଂଳାପକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Get more backgrounds online
or: ଅନଲାଇନରେ ଅଧିକ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ

en: _Add...
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)...

en: _Application font:
or: _ପ୍ରଯୋଗ ଫଣ୍ଟ :

en: _Document font:
or: _ଦଲିଲ ଫଣ୍ଟ:

en: Des_ktop font:
or: ଡେସ୍କଟପ ଅକ୍ଷରରୂପ (_k):

en: _Window title font:
or: _ଉଇଣ୍ଡୋ ଶୀର୍ଷକ ଫଣ୍ଟ:

en: _Fixed width font:
or: _ସ୍ଥିର ଓସାର ଫଣ୍ଟ:

en: Rendering
or: ଚିତ୍ରଣକରୁଛି

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
or: ଉପ ପିକସେଲ ସରଳିକରଣ (LCDs) (_p)

en: Best _shapes
or: ଉତ୍ତମ ଆକାର (_s)

en: _Monochrome
or: _ମନୋକ୍ରୋମ

en: Best co_ntrast
or: ଉତ୍ତମ ଭେଦ (_n)

en: D_etails...
or: ବିବରଣୀ (_e)...

en: Preview
or: ପୂର୍ବାବଲୋକନ

en: _File
or: ଫାଇଲ (_F)

en: Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Appearance
or: ସାଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: Customize the look of the desktop
or: ଡେସ୍କଟପର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ କରନ୍ତୁ

en: Theme Installer
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ସ୍ଥାପକ

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
or: ଡେସ୍କଟପର ବିଭିନ୍ନ ଅଂଶ ପାଇଁ ପ୍ରସଙ୍ଗର ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Mate Theme Package
or: Mate ପ୍ରସଙ୍ଗ ପ୍ୟାକେଜ

en: No Desktop Background
or: କୌଣସି ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ନାହିଁ

en: unknown
or: ଅଜଣା

en: Slide Show
or: ସ୍ଲାଇଡ୍ ଦେଖାଅ

en: Image
or: ପ୍ରତିଛବି

en: multiple sizes
or: ଏକାଧିକ ଆକାର

en: Image missing
or: ପ୍ରତିଛବି ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Cannot install theme
or: ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: The %s utility is not installed.
or: %s ଉପଯୋଗିତାଟି ସ୍ଥାପନ ହୋଇନାହିଁ।

en: There was a problem while extracting the theme.
or: ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ କାଢ଼ିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: There was an error installing the selected file
or: ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
or: "%s" ଟି ବୈଧ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପରି ଦେଖାଯାଉନାହିଁ।

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
or: "%s" ଟି ବୈଧ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପରି ଦେଖାଯାଉନାହିଁ। ଏହା ଗୋଟିଏ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଯନ୍ତ୍ର ଯାହାକୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ସଂକଳନ କରିବାକୁ ହେବ।

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Theme cannot be deleted
or: ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଅପସାରଣ କରିହେବ ନାହିଁ

en: Installation for theme "%s" failed.
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ "%s" ର ସ୍ଥାପନା ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: The theme "%s" has been installed.
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ "%s" ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି।

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
or: ଆପଣ ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଅଥବା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଚଳିତ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Keep Current Theme
or: ଚଳିତ ଥିମକୁ ରଖ

en: Apply New Theme
or: ନୂଆ ଥିମ ପ୍ରଯୋଗ କର

en: MATE Theme %s correctly installed
or: MATE ଥିମ %s ସଠିକ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠାପିତ ହେଲା

en: Failed to create temporary directory
or: ଅସ୍ଥାଯୀ ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ବିଫଳ ହେଲା

en: New themes have been successfully installed.
or: ନୂତନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସଫଳତାର ସହିତ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି।

en: No theme file location specified to install
or: ପ୍ରତିଷ୍ଠାପନ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଥିମ ଫାଇଲ ଅବସ୍ଥାନ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ ।

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
or: ରେ ଥିମକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠାପନ କରିବା ପାଇଁ ଅୟଥେଷ୍ଟ ଅନୁମତି:
    %s

en: Select Theme
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Theme Packages
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକ

en: Theme name must be present
or: ଥିମର ନାମ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଆବଶ୍ଯକ

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
or: ଥିମ ପୂର୍ବରୁ ବିଦ୍ଯମାନ ଅଛି । ଆପଣ ଏହାକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପିତ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ କି  ?

en: _Overwrite
or: ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ (_O)

en: Would you like to delete this theme?
or: ଆପଣ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Could not install theme engine
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ଯନ୍ତ୍ରକୁ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
or: 'mate-settings-daemon' ସଂରଚନା ପରିଚାଳକଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।
    MATE ସଂରଚନା ପରିଚାଳକ ଚାଲୁ ନଥିବା ବିନା, କେତେକ ପସନ୍ଦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ। DBus ଏହା ହୁଏତ ଏକ ସମସ୍ଯା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ଅଥବା ଗୋଟିଏ ଅଣ-MATE (ଯେପରି KDE) ସଂରଚନା ପରିଚାଳକ ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଥାଇପାରେ ଏବଂ MATE ସେଟିଙ୍ଗ ପ୍ରବନ୍ଧକ ସହିତ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବ କରୁଥାଇପାରେ।

en: There was an error displaying help: %s
or: ସହାୟତା ଦେଖାଇବାରେ ତୃଟି: %s

en: Copying file: %u of %u
or: ଫାଇଲ ନକଲ କରନ୍ତୁ: %u of %u

en: Copying '%s'
or: '%s' କୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Copying files
or: ଫାଇଲ ନକଲ କରୁଅଛି

en: Parent Window
or: ମୂଳ ୱିଣ୍ଡୋ

en: Parent window of the dialog
or: ଡାଏଲଗର ପ୍ଯାରେଣ୍ଡ ଉଇଣ୍ଡୋ

en: From URI
or: ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ରୁ

en: URI currently transferring from
or: ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଠାରୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରୁଅଛି

en: To URI
or: ୟୁ.ଆର.ଆଇ. କୁ

en: URI currently transferring to
or: ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଠାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେଉଛି

en: Fraction completed
or: ଭଗ୍ନାଂଶ ସମ୍ପନ୍ନ

en: Fraction of transfer currently completed
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ଏକ ଭାବ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: Current URI index
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ଅନୁକ୍ରମଣିକା

en: Current URI index - starts from 1
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ଅନୁକ୍ରମଣିକା - ୧ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ

en: Total URIs
or: ସର୍ବମୋଟ ୟୁ.ଆର.ଆଇ.

en: Total number of URIs
or: ସର୍ବମୋଟ ସଂଖ୍ଯକ ୟୁ.ଆର.ଆଇ.

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
or: ଫାଇଲ '%s' ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି। ଆପଣ ଏହାକୁ ନବଲିଖନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: _Skip
or: ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ (_S)

en: Overwrite _All
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
or: ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗଟି ଆଶାକରାଯାଉଥିବା ପରି ଲାଗୁନାହିଁ କାରଣ ଆବଶ୍ୟକୀୟ GTK+ ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s' ଟି ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ।

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
or: ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗଟି ଆଶାକରାଯାଉଥିବା ପରି ଲାଗୁନାହିଁ କାରଣ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକ ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s' ଟି ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ।

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
or: ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗଟି ଆଶାକରାଯାଉଥିବା ପରି ଲାଗୁନାହିଁ କାରଣ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଚିତ୍ରସଂକେତ ପ୍ରସଙ୍ଗ '%s' ଟି ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ।

en: Preferred Applications
or: ପସନ୍ଦ ପ୍ରଯୋଗଗୁଡିକ

en: Select your default applications
or: ଆପଣଙ୍କର ଡିଫଲ୍ଟ ପ୍ରଯୋଗଗୁଡିକୁ ମନୋନୀତ କରନ୍ତୁ

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
or: ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ପୃଷ୍ଠାର ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ (internet|multimedia|system|a11y)

en: - MATE Default Applications
or: - MATE ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Web Browser
or: ୱେବ ବ୍ରାଉଜର

en: Mail Reader
or: ମେଲ ପାଠକ

en: Instant Messenger
or: ଜରୂରି ଦୂତ

en: Internet
or: ଇଣ୍ଟରନେଟ

en: Image Viewer
or: ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକ

en: Multimedia Player
or: ବହୁମାଧ୍ଯମ ଚାଳକ

en: Video Player
or: ଭିଡ଼ଓ ଚାଳକ

en: Multimedia
or: ବହୁମାଧ୍ଯମ

en: Text Editor
or: ପାଠ୍ଯ ସମ୍ପାଦକ

en: Terminal Emulator
or: ଟର୍ମିନାଲ ଯାନ୍ତ୍ରାନୁକାରୀ

en: File Manager
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ

en: Calculator
or: କାଲକୁଲେଟର

en: System
or: ତନ୍ତ୍ର

en: Document Viewer
or: ଦଲିଲ ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: Office
or: କାର୍ଯ୍ଯାଳୟ

en: _Run at start
or: ଆରମ୍ଭରେ ଚଲାନ୍ତୁ (_R)

en: Visual
or: ଚାକ୍ଷୁଷ

en: Run at st_art
or: ଆରମ୍ଭରେ ଚଲାନ୍ତୁ (_a)

en: Mobility
or: ଗତିଶୀଳତା

en: Accessibility
or: ଅଭିଗମ୍ଯତା

en: Normal
or: ସାଧାରଣ

en: Left
or: ବାମ

en: Right
or: ଡାହାଣ

en: Upside-down
or: ଉପରୁ ତଳକୁ

en: Monitor Preferences
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପସନ୍ଦ

en: Sa_me image in all monitors
or: ସମସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶିକାରେ ସମାନ ପ୍ରତିଛବି (_m)

en: _Detect monitors
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକାଗୁଡ଼ିକୁ ନିରିକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Resolution:
or: ବିଭେଦନ (_R):

en: Re_fresh rate:
or: ଦର_ରିଫ୍ରେସ କର:

en: On
or: ରେ

en: Off
or: ଅଫ୍

en: Include _panel
or: ପଟ୍ଟିକାକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ (_p)

en: R_otation:
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ_:

en: Monitor
or: ମନିଟର

en: Panel icon
or: ପ୍ୟାନେଲ ଚିତ୍ର ସଂକେତ

en: _Show monitors in panel
or: ପଟ୍ଟିକାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_S)

en: Upside Down
or: ଉପରୁ ତଳକୁ

en: %d Hz
or: %d ହର୍ଜ

en: 100%
or: ୧୦୦%

en: 200%
or: ୨୦୦%

note: Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, the Spanish * translation could be "Pantallas en Espejo", *not* "Espejar Pantallas".
en: Mirror Screens
or: ପ୍ରତିଫଳକ ପରଦାଗୁଡ଼ିକ

en: Monitor: %s
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା: %s

en: Could not save the monitor configuration
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ସଂରଚନାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not get session bus while applying display configuration
or: ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ବିନ୍ୟାସ ପାଇଁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଅଧିବେଶନ ବସ ପାଇଲା ନାହିଁ

en: Could not detect displays
or: ପ୍ରଦର୍ଶନଗୁଡ଼ିକୁ ଯାଞ୍ଚକରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: The monitor configuration has been saved
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ସଂରଚନାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି

en: Could not set the default configuration for monitors
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପାଇଁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସଂରଚନାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not get screen information
or: ପରଦା ସୂଚନା ପାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Sound
or: ଶବ୍ଦ

en: Volume mute
or: ଭଲ୍ଯୁମକୁ ନୀରବରେ ରଖ

en: Volume down
or: ପ୍ରବଳତା ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ

en: Volume up
or: ଧ୍ବନି ପ୍ରବଳତା ବ୍ରୁଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ

en: Launch media player
or: ମେଡ଼ିଆ ଚାଲକଙ୍କୁ ପ୍ରଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: Play (or play/pause)
or: ଚଲାଅ( କିମ୍ବା ବିରାମ/ଚଲାଅ)

en: Pause playback
or: ପଛଚଲାକୁ ବିରାମ ଦିଅନ୍ତୁ

en: Stop playback
or: ପଛକୁ ଚଲାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Previous track
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଟ୍ରାକ

en: Next track
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଟ୍ରାକ

en: Eject
or: ନିଷ୍କାସିତ କରନ୍ତୁ

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Launch help browser
or: ସାହାୟ୍ଯ ବ୍ରାଉଜର ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Launch calculator
or: କାଲକୁଲେଟରକୁ ପ୍ରଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: Launch email client
or: ଇମେଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: Launch web browser
or: ଉଏବ ବ୍ରାଉଜର ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Log out
or: ଲଗଆଉଟ୍

en: Lock screen
or: ସ୍କ୍ରିନ ତାଲାବନ୍ଦ

en: Home folder
or: ହୋମ ଫୋଲ୍ଡର

en: Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: New shortcut...
or: ନୂତନ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ...

en: Accelerator key
or: ବେଗବର୍ଦ୍ଧକ କି

en: Accelerator modifiers
or: ତ୍ୱରକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରୀ

en: Accelerator keycode
or: ତ୍ୱରକ କି ସଂକେତ

en: Accel Mode
or: ଏକ୍ସେଲ ମୋଡ

en: The type of accelerator.
or: ବେଗବର୍ଦ୍ଧକର ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଗଲା

en: <Unknown Action>
or: <ଅଜ୍ଞାତ କାର୍ୟ୍ଯ>

en: Custom Shortcuts
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: Error saving the new shortcut
or: ନୂତନ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
or: ସକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ "%s" କୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ଏହାକୁ ଏହି କି ବ୍ୟବହାର କରି ଟାଇପ କରିବା ଅସମ୍ଭବ।
    ଦୟାକରି ଏକା ସମୟରେ Control, Alt କିମ୍ବା Shift କି ସାହାଯ୍ୟରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ "%s" ଟି ପୂର୍ବରୁ 
    "%s" ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
or: ଯଦି ଆପଣ "%s"ରେ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥକୁ ପୁଣିଥରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତି, ତେବେ "%s" ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥଟି ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଯିବ।

en: _Reassign
or: ପୁଣିଥରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିବା (_R)

en: Too many custom shortcuts
or: ଅତ୍ୟଧିକ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ

en: Action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Shortcut
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ

en: Custom Shortcut
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: C_ommand:
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ (_o):

en: Keyboard Shortcuts
or: କିବୋର୍ଡ ସର୍ଟକଟଗୁଡିକ

en: Assign shortcut keys to commands
or: ଆଦେଶଗୁଡିକୁ ସର୍ଟକଟ କିଗୁଡିକ ପ୍ରଦାନ କର

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
or: କେବଳ ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକୁ ପ୍ରଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ (କେବଳ ଅନୁରୂପୟୋଗ୍ଯତା; ବର୍ତ୍ତମାନ ଡିମୋନ ଦ୍ବାରା ପରିଚାଳିତ)

en: Start the page with the typing break settings showing
or: ଟାଇପିଙ୍ଗ ଭଙ୍ଗ ସେଟିଙ୍ଗ ଦର୍ଶାଇବା ସହିତ ପୃଷ୍ଠା ଆରମ୍ଭ କର

en: Start the page with the accessibility settings showing
or: ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ଅଭିଗମ୍ୟ ବିନ୍ୟାସ ପରି ପୃଷ୍ଠାକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: - MATE Keyboard Preferences
or: - MATE କି-ବୋର୍ଡ ପସନ୍ଦ

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
or: କି-ବୋର୍ଡ ଅଭିଗମ୍ଯତା ଧ୍ୱନି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବିଶେଷ ଗୁଣଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ କିମ୍ବା ଅଫ କରିବା ସମୟରେ ଦପ ଦପ କରନ୍ତୁ (_a)

en: Beep when a _toggle key is pressed
or: ଆଗପଛ କି ଦବାଇବା ସମୟରେ ଦପଦପ କରନ୍ତୁ (_t)

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Beep when a _modifier key is pressed
or: ଯଦି ପରିବର୍ତ୍ତକ କି କୁ ଦବାଯାଇଛି ତାହାହେଲେ ମିଟିମିଟି କରିବ (_m)

en: Sticky Keys
or: ସାମୟିକ କିଗୁଡ଼ିକ

en: Show _visual feedback for the alert sound
or: ସତର୍କ ଧ୍ୱନି ପାଇଁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ପ୍ରତି ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_v)

en: Flash _window titlebar
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଶୀର୍ଷକ ବାରକୁ _ଆଲୋକିତ କର

en: Flash entire _screen
or: ସମଗ୍ର ପରଦାକୁ ଫ୍ଲାଶ କରନ୍ତୁ (_s)

en: Visual cues for sounds
or: ଧ୍ୱନି ପାଇଁ ଦୃଷ୍ଟିସଂକ୍ରାନ୍ତୀୟ ଧାଡ଼ି

en: Beep when a key is pr_essed
or: ଯଦି କି କୁ ଦବାଇଲେ ମିଟିମିଟି କରେ (_e)

en: Beep when key is _accepted
or: କି କୁ ଗ୍ରହଣ କରାଗଲେ ମିଟିମିଟି କରିବ (_a)

en: Beep when key is _rejected
or: କି କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରାଗଲେ ମିଟିମିଟି କରିବ (_r)

en: Slow Keys
or: ମନ୍ଥର କିଗୁଡ଼ିକ

en: Beep when a key is reje_cted
or: ଯଦି କି କୁ ପ୍ରତ୍ଯାଖାନ କରାଗଲେ ମିଟିମିଟି କରିବ (_c)

en: Bounce Keys
or: ଡେଉଁଥିବା କିଗୁଡ଼ିକ

en: Keyboard Preferences
or: କିବୋର୍ଡ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ

en: Repeat Keys
or: କିଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନରାବୃତି

en: Key presses _repeat when key is held down
or: କି ଦବାଇବା ପୁନରାବୃତ୍ତି ହୁଏ _ୟେବେ କିକୁ ଦବାଇ ଧରି ରଖାୟାଏ ।

en: _Delay:
or: _ବିଳମ୍ବ:

en: _Speed:
or: _ଗତି:

en: Short
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ

note: slow acceleration
en: Slow
or: ମନ୍ଥର

en: Repeat keys speed
or: ପୁନରାବୃତ୍ତି କିଗୁଡିକର ଗତି

en: Long
or: ଲମ୍ବା

note: fast acceleration
en: Fast
or: ଦ୍ରୁତ

en: Cursor Blinking
or: ଦର୍ଶିକାଟି ମିଟିମିଟି କରୁଅଛି

en: Cursor _blinks in text fields
or: ପାଠ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୂଚକ ଦପଦପ ହୋଇଥାଏ (_b)

en: S_peed:
or: ଗତି (_p):

en: Cursor blinks speed
or: କର୍ସରର ମିଟମିଟର ଗତି

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: Move _Up
or: ଉପରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_U)

en: Move _Down
or: ତଳକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_D)

en: _Separate layout for each window
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ୱିଣ୍ଡୋ ପାଇଁ ବିନ୍ୟାସକୁ ପୃଥକ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Keyboard _model:
or: କିବୋର୍ଡ ମୋଡେଲ (_m):

en: _Options...
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ (_O)...

en: View and edit keyboard layout options
or: କିବୋର୍ଡ ବିନ୍ୟାସ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Reset to De_faults
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_f)

en: Layouts
or: ଲେପନଗୁଡିକ

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
or: କିବୋର୍ଡ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥଗୁଡ଼ିକ ଦ୍ୱାରା ଅଭିଗମ୍ୟ ବିଶେଷଗୁଣଗୁଡ଼ିକୁ ଆଗପଛ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Simulate simultaneous keypresses
or: ସମତାଳ କି ଦବାଇବାକୁ ଜାଗ୍ରତ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
or: ଷ୍ଟିକି କିଗୁଡ଼ିକୁ ଦୁଇଟି କି ଦବାଇବାଲେ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_b)

en: _Only accept long keypresses
or: କେବଳ ଲମ୍ବା କି ଚାପକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ (_O)

en: _Ignore fast duplicate keypresses
or: ଦ୍ରୁତ ନକଲ କି ଦବାଇବାକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରନ୍ତୁ (_I)

en: D_elay:
or: ବିଳମ୍ବ (_e):

en: Audio _Feedback...
or: ଧ୍ୱନି ପ୍ରତି ସୂଚନା (_F)...

en: _Pointer can be controlled using the keypad
or: କି ପ୍ୟାଡ ବ୍ୟବହାର କରି ସୂଚକକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇପାରିବ (_P)

en: _Acceleration:
or: _ବେଗବର୍ଦ୍ଧନ:

en: Mouse Keys
or: ମାଉସ ଚାବି

en: _Lock screen to enforce typing break
or: ଟାଇପିଙ୍ଗ ଭଙ୍ଗକୁ ବାଧ୍ଯ କରିବା ପାଇଁ ପରଦାକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରନ୍ତୁ (_L)

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
or: ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅବଧି ପରେ ସ୍କ୍ରିନକୁ ତାଲାବନ୍ଦ କରିଦିଅ ୟଦ୍ବାରା କିବୋର୍ଡକୁ ପୁନର୍ବାର ଉପୟୋଗରୁ ହେଉଥିବା କ୍ଷତିକୁ ବାଧାଦେବାରେ ସହାଯକ ହେବ ।

en: _Work interval lasts:
or: _କାର୍ୟ୍ଯ ଅନ୍ତରାଳ ଶେଷ ରହେ:

en: _Break interval lasts:
or: _ଭଙ୍ଗ ଅନ୍ତରାଳ ରହିଥାଏ:

en: Duration of work before forcing a break
or: ଗୋଟିଏ ଭଙ୍ଗ ବାଧ୍ଯ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କାର୍ୟ୍ଯର ଅବଧି

en: Duration of the break when typing is disallowed
or: ଟାଇପ କରିବା ବେଳେ ଭଙ୍ଗର ଅବଧି ଅସ୍ବୀକୃତ ଅଟେ

en: minutes
or: ମିନିଟ

en: All_ow postponing of breaks
or: ଭଙ୍ଗ ଗୁଡିକର_ସ୍ଥଗିତ କରଣକୁ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ

en: Check if breaks are allowed to be postponed
or: ଭଙ୍ଗଗୁଡିକୁ ସ୍ଥଗିତ କରିବା ସ୍ବୀକୃତ କି ନାହିଁ ୟାଞ୍ଚ କର

en: Typing Break
or: ଟାଇପ କରିବା ଭଙ୍ଗ

en: _Type to test settings:
or: ପରୀକ୍ଷଣ ବିନ୍ଯାସରେ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ (_T):

en: Choose a Layout
or: ଗୋଟିଏ ବିରଚନା ବାଛ

en: _Country:
or: ଦେଶ (_C):

en: _Variants:
or: ଭିନ୍ନତା (_V):

en: By _country
or: ଦେଶ ଦ୍ୱାରା (_c)

en: _Language:
or: ଭାଷା (_L):

en: By _language
or: ଭାଷା ମାଧ୍ଯମରେ (_l)

en: Preview:
or: ପୂର୍ବାବଲୋକନ:

en: Choose a Keyboard Model
or: ଗୋଟିଏ କିବୋର୍ଡ ମୋଡେଲ ବାଛ

en: _Vendors:
or: ବିକ୍ରେତା (_V):

en: _Models:
or: _ମୋଡେଲଗୁଡିକ:

en: Keyboard Layout Options
or: କିବୋର୍ଡ ବିନ୍ୟାସ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Layout
or: ବିନ୍ଯାସ

en: Vendors
or: ବିକ୍ରେତାମାନେ

en: Models
or: ମୋଡେଲ

en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Keyboard
or: କି-ବୋର୍ଡ

en: Set your keyboard preferences
or: ଆପଣଙ୍କର କିବୋର୍ଡ ପସନ୍ଦ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ

en: - MATE Mouse Preferences
or: - MATE ମାଉସ ପସନ୍ଦ

en: Mouse Preferences
or: ମାଉସ ପସନ୍ଦ

en: Mouse Orientation
or: ମାଉସ ଅନୁସ୍ଥାପନ

en: _Right-handed
or: ଡାହାଣ ହାତ (_R)

en: _Left-handed
or: ବାମ-ହାତି  (_L)

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
or: ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କି କୁ ଦବାଇବା ସମୟରେ ସୂଚକର ଅବସ୍ଥିତି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_o)

en: Pointer Speed
or: ସୂଚକ ଗତି

note: low sensitivity
en: Low
or: ଧୀର

note: high sensitivity
en: High
or: ବ୍ରୁହତ

en: _Sensitivity:
or: _ସଂବେଦନଶୀଳତା:

en: Drag and Drop
or: କାଢନ୍ତୁ ଏବଂ ପକାନ୍ତୁ

en: Thr_eshold:
or: ଦ୍ୱାର (_e):

en: Double-Click Timeout
or: ଦୁଇଥର ଦବାଇବାର ସମୟ ସମାପ୍ତି

en: _Timeout:
or: ସମୟ ସମାପ୍ତି (_T):

en: Mouse
or: ମାଉସ

en: Enable _mouse clicks with touchpad
or: ମାଉସ କ୍ଲିକଗୁଡ଼ିକୁ ଟଚପ୍ୟାଡ ସହିତ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_m)

en: Scrolling
or: ସ୍କ୍ରୋଲ କରୁଛି

en: Touchpad
or: ଟଚପ୍ୟାଡ

en: Set your mouse preferences
or: ଆପଣଙ୍କର ମାଉସ ପସନ୍ଦ ଗୁଡିକୁ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ

en: Network Proxy
or: ନେଟୱର୍କ ପ୍ରକ୍ସି

en: Set your network proxy preferences
or: ଆପଣଙ୍କର ନେଟୱର୍କ ପ୍ରକ୍ସି ପସନ୍ଦକୁ ସେଟକରନ୍ତୁ

en: Network Proxy Preferences
or: ନେଟୱର୍କ ପ୍ରକ୍ସି ପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ

en: <b>Di_rect internet connection</b>
or: <b>ସିଧାସଳଖ ଇଣ୍ଟରନେଟ ସଂଯୋଗ (_r)</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
or: <b>ହସ୍ତଚାଳିତ ପ୍ରକ୍ସି ବିନ୍ୟାସ (_M)</b>

en: Port:
or: ସଂଯୋଗିକୀ:

en: _Details
or: ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ (_D)

en: H_TTP proxy:
or: HTTP ପ୍ରକ୍ସି (_T):

en: _Secure HTTP proxy:
or: _ HTTP ପ୍ରୋକ୍ସି ସୁରକ୍ଷିତକର:

en: _FTP proxy:
or: FTP ପ୍ରୋକ୍ସି (_F):

en: S_ocks host:
or: ଶକ୍ସ ଆଧାର (_o):

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
or: <b>ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ପ୍ରକ୍ସି ବିନ୍ୟାସ (_A)</b>

en: Autoconfiguration _URL:
or: ସ୍ୱୟଂବିନ୍ୟାସିତ URL (_U):

en: Proxy Configuration
or: ପ୍ରକ୍ସି ସଂରଚନା

en: Ignore Host List
or: ଆଧାର ତାଲିକାକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରନ୍ତୁ

en: Ignored Hosts
or: ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରାଯାଇଥିବା ଆଧାରଗୁଡ଼ିକ

en: HTTP Proxy Details
or: HTTP ପ୍ରକ୍ସି ବିବରଣୀ

en: <b>_Use authentication</b>
or: <b>ବୈଧିକରଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_U)</b>

en: U_sername:
or: ଚାଳକ ନାମ (_s):

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P):

en: Compositing Manager
or: ମିଶ୍ରଣ ପରିଚାଳକ

en: _Alt
or: ଅଲ୍ଟ (_Alt)

en: H_yper
or: ଅତି_

en: S_uper (or "Windows logo")
or: ସୁପର_(କିମ୍ବା "ଉଇଣ୍ଡୋ ଲୋଗୋ")

en: _Meta
or: _ମେଟା

en: Windows
or: ୱିଣ୍ଡୋ

en: Set your window properties
or: ଆପଣଙ୍କର ଉଇଣ୍ଡୋ ବିଶେଷତାଗୁଡିକୁ ସ୍ଥିର କର

en: Window Preferences
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ

en: Window Selection
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଚୟନ

en: _Select windows when the mouse moves over them
or: _ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ମନୋନୀତ କର ୟେବେ ମାଉସ ସେଗୁଡିକ ଉପରେ ଘୁଞ୍ଚେ

en: seconds
or: ସେକେଣ୍ଡ

en: Titlebar Action
or: ଶୀର୍ଷକ ପଟି କାର୍ଯ୍ଯ

en: Roll up
or: ଘୂର୍ଣ୍ଣନ ଉପର

en: Maximize
or:   ବଡ କର

en: Maximize Horizontally
or: ସମାନ୍ତରାଳରେ ବୃଦ୍ଧିକରନ୍ତୁ

en: Maximize Vertically
or: ଭୂଲମ୍ବରେ ବୃଦ୍ଧିକରନ୍ତୁ

en: Minimize
or:  ଛୋଟ କର

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: Movement Key
or: ଗତିବିଧି କି

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
or: ଗୋଟିଏ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ, ଏହି କିକୁ ଧରି ରଖ ତାପରେ ଉଇଣ୍ଡୋକୁ ଟାଣିଆଣ :

en: Time zone
or: ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: Time
or: ସମୟ

en: Date
or: ତାରିଖ

en: Time Zone
or: ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: Africa/Abidjan
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଅବୀଡଜନ

en: Africa/Accra
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଅକ୍ରା

en: Africa/Addis_Ababa
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଏଦିସ_ଅବାବା

en: Africa/Algiers
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଅଲଜିୟର୍ସ

en: Africa/Asmara
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଅସମେରା

en: Africa/Bamako
or: ଆଫ୍ରୀକା/ବାମାକୋ

en: Africa/Bangui
or: ଆଫ୍ରୀକା/ବଂଙ୍ଗୁଈ

en: Africa/Banjul
or: ଆଫ୍ରୀକା/ବଂଜଲ

en: Africa/Bissau
or: ଆଫ୍ରୀକା/ବିସୂ

en: Africa/Blantyre
or: ଆଫ୍ରୀକା/ବ୍ଲେନଟରୀ

en: Africa/Brazzaville
or: ଆଫ୍ରୀକା/ବ୍ରାଜାବିଲ

en: Africa/Bujumbura
or: ଆଫ୍ରୀକା/ବୁଜମବୁରା

en: Africa/Cairo
or: ଆଫ୍ରୀକା/କାଇରୋ

en: Africa/Casablanca
or: ଆଫ୍ରୀକା/କାସାବ୍ଲାଙ୍କା

en: Africa/Ceuta
or: ଆଫ୍ରୀକା/ସିୟୁଟା

en: Africa/Conakry
or: ଆଫ୍ରୀକା/କୋନାକ୍ରୀ

en: Africa/Dakar
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଡାକର

en: Africa/Dar_es_Salaam
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଡାର_ଏସ_ସ୍ଲେମ

en: Africa/Djibouti
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଡ୍ଜିବୋଟି

en: Africa/Douala
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଡୂଅଲା

en: Africa/El_Aaiun
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଏଲ_ଐନ

en: Africa/Freetown
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଫ୍ରୀଟାଓନ

en: Africa/Gaborone
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଗୈବ୍ରୋନ

en: Africa/Harare
or: ଆଫ୍ରୀକା/ହରାରେ

en: Africa/Johannesburg
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଜୋହାଂନ୍ସବର୍ଗ

en: Africa/Kampala
or: ଆଫ୍ରୀକା/କମ୍ପାଲା

en: Africa/Khartoum
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଖାର୍ତୁମ

en: Africa/Kigali
or: ଆଫ୍ରୀକା/କିଗାଲୀ

en: Africa/Kinshasa
or: ଆଫ୍ରୀକା/କିଂସାସା

en: Africa/Lagos
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଲାଗୋସ

en: Africa/Libreville
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଲିବରଭିଲ

en: Africa/Lome
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଲୋମ

en: Africa/Luanda
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଲୁଆଣ୍ଡା

en: Africa/Lubumbashi
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଲୁବୂଂବଶୀ

en: Africa/Lusaka
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଲୁସାକା

en: Africa/Malabo
or: ଆଫ୍ରୀକା/ମଲାବୋ

en: Africa/Maputo
or: ଆଫ୍ରୀକା/ମାପୁତୋ

en: Africa/Maseru
or: ଆଫ୍ରୀକା/ମୈସେରୁ

en: Africa/Mbabane
or: ଆଫ୍ରୀକା/ମ୍ବେବାନେ

en: Africa/Mogadishu
or: ଆଫ୍ରୀକା/ମୋଗାଡୀଶୂ

en: Africa/Monrovia
or: ଆଫ୍ରୀକା/ମୋନରୋବିୟା

en: Africa/Nairobi
or: ଆଫ୍ରୀକା/ନାଇରୋବୀ

en: Africa/Ndjamena
or: ଆଫ୍ରୀକା/ନଜେମେନା

en: Africa/Niamey
or: ଆଫ୍ରୀକା/ନିୟାମେ

en: Africa/Nouakchott
or: ଆଫ୍ରୀକା/ନୌକଚୋଟ

en: Africa/Ouagadougou
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଔଗାଦୂଗୋ

en: Africa/Porto-Novo
or: ଆଫ୍ରୀକା/ପୋର୍ଟୋ_ନୋଭୋ

en: Africa/Sao_Tome
or: ଆଫ୍ରୀକା/ସାଓ_ଟୋମ

en: Africa/Tripoli
or: ଆଫ୍ରୀକା/ତ୍ରିପୋଲୀ

en: Africa/Tunis
or: ଆଫ୍ରୀକା/ଟ୍ଯୂନିସ

en: Africa/Windhoek
or: ଆଫ୍ରୀକା/ୱିଣ୍ଡହୋକ

en: America/Adak
or: ଆମେରିକା/ଅଦାକ

en: America/Anchorage
or: ଆମେରିକା/ଏଙ୍କରେଜ

en: America/Anguilla
or: ଆମେରିକା/ଏଙ୍ଗୁଲା

en: America/Antigua
or: ଆମେରିକା/ଏଣ୍ଟିଗୁଆ

en: America/Araguaina
or: ଆମେରିକା/ଅରାଗ୍ବେନା

en: America/Argentina/Buenos_Aires
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ବ୍ଯୁନସ_ଆୟର୍ସ

en: America/Argentina/Catamarca
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/କୈଟାମାର୍କା

en: America/Argentina/Cordoba
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/କୋରଡୋଭା

en: America/Argentina/Jujuy
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ଜୁଜୈ

en: America/Argentina/La_Rioja
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ଲା_ରିୟୋଜା

en: America/Argentina/Mendoza
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ମୋନଡୋଜା

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ରିୟୋ_ଗୈଲିୟସ

en: America/Argentina/Salta
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ସାଲଟା

en: America/Argentina/San_Juan
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ସାନ_ଜୁଆନ

en: America/Argentina/San_Luis
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ସାନ_ଲୁଇସ

en: America/Argentina/Tucuman
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ଟକମୈନ

en: America/Argentina/Ushuaia
or: ଆମେରିକା/ଆର୍ଜେଣ୍ଟୀନା/ଓଶୁଆହିୟା

en: America/Aruba
or: ଆମେରିକା/ଅରୁବା

en: America/Asuncion
or: ଆମେରିକା/ଅସନଶିୟନ

en: America/Atikokan
or: ଆମେରିକା/ଅଟିକୋକାନ

en: America/Bahia
or: ଆମେରିକା/ବିସ୍ତା

en: America/Bahia_Banderas
or: ଆମେରିକା/ବାହିଆ_ବାନ୍ଦେରାସ

en: America/Barbados
or: ଆମେରିକା/ବାର୍ବାଡୋସ

en: America/Belem
or: ଆମେରିକା/ବେଲେମ

en: America/Belize
or: ଆମେରିକା/ବେଲିଜ

en: America/Blanc-Sablon
or: ଆମେରିକା/ବ୍ଲାଙ୍କ-ସାବ୍ଲୋନ

en: America/Boa_Vista
or: ଆମେରିକା/ବୋଆ_ଭିସ୍ଟା

en: America/Bogota
or: ଆମେରିକା/ବୋଗୋଟା

en: America/Boise
or: ଆମେରିକା/ବୋଇସ

en: America/Cambridge_Bay
or: ଆମେରିକା/କୈମ୍ବରୀଜ_ବେ

en: America/Campo_Grande
or: ଆମେରିକା/କମ୍ପୋ_ଗ୍ରେଣ୍ଡ

en: America/Cancun
or: ଆମେରିକା/କାନକୁନ

en: America/Caracas
or: ଆମେରିକା/କୈରାକସ

en: America/Cayenne
or: ଆମେରିକା/କୈୟେନ

en: America/Cayman
or: ଆମେରିକା/କୈମେନ

en: America/Chicago
or: ଆମେରିକା/ଚିକାଗୋ

en: America/Chihuahua
or: ଆମେରିକା/ଚିହୁଆହୁଆ

en: America/Costa_Rica
or: ଆମେରିକା/କୋଷ୍ଟା_ରିକା

en: America/Cuiaba
or: ଆମେରିକା/କ୍ଯୁୟିବା

en: America/Curacao
or: ଆମେରିକା/କୁରାକାଓ

en: America/Danmarkshavn
or: ଆମେରିକା/ଡେନମାର୍କଶାନ

en: America/Dawson
or: ଆମେରିକା/ଡାଓଶନ

en: America/Dawson_Creek
or: ଆମେରିକା/ଡାଓଶନ_କ୍ରୀକ

en: America/Denver
or: ଆମେରିକା/ଡେନଭର

en: America/Detroit
or: ଆମେରିକା/ଡୋଟ୍ରୋଇଟ

en: America/Dominica
or: ଆମେରିକା/ଡୋମିନିକା

en: America/Edmonton
or: ଆମେରିକା/ଏଡମୋଣ୍ଟୋନ

en: America/Eirunepe
or: ଆମେରିକା/ୟୁରୀନଏପ

en: America/El_Salvador
or: ଆମେରିକା/ଏଲ_ସେଲଭାଡୋର

en: America/Fortaleza
or: ଆମେରିକା/ଫୋର୍ଟଲେଜା

en: America/Glace_Bay
or: ଆମେରିକା/ଗ୍ଲେସ_ବେ

en: America/Godthab
or: ଆମେରିକା/ଗଡ୍ଥବ

en: America/Goose_Bay
or: ଆମେରିକା/ଗୂସ_ବେ

en: America/Grand_Turk
or: ଆମେରିକା/ଗ୍ରାଣ୍ଡ_ତୁର୍କ

en: America/Grenada
or: ଆମେରିକା/ଗ୍ରୈନେଡା

en: America/Guadeloupe
or: ଆମେରିକା/ଗ୍ବାଡେଲୋପେ

en: America/Guatemala
or: ଆମେରିକା/ଗ୍ବାଟେମାଲା

en: America/Guayaquil
or: ଆମେରିକା/ଗୁଆୟାକିଲ

en: America/Guyana
or: ଆମେରିକା/ଗୁଆନା

en: America/Halifax
or: ଆମେରିକା/ହେଲିଫେକ୍ସ

en: America/Havana
or: ଆମେରିକା/ହଭାନା

en: America/Hermosillo
or: ଆମେରିକା/ହର୍ମୋସିଲୋ

en: America/Indiana/Indianapolis
or: ଆମେରିକା/ଇଣ୍ଡିୟାନା/ଇଣ୍ଡିୟାନାପୋଲିସ

en: America/Indiana/Knox
or: ଆମେରିକା/ଇଣ୍ଡିୟାନା/ନକ୍ସ

en: America/Indiana/Marengo
or: ଆମେରିକା/ଇଣ୍ଡିୟାନା/ମାରେଙ୍ଗୋ

en: America/Indiana/Petersburg
or: ଆମେରିକା/ଇଣ୍ଡିୟାନା/ପିଟର୍ସବର୍ଗ

en: America/Indiana/Tell_City
or: ଆମେରିକା/ଇଣ୍ଡିୟାନା/ଟେଲ୍_ସିଟି

en: America/Indiana/Vevay
or: ଆମେରିକା/ଇଣ୍ଡିୟାନା/ଭିଭେ

en: America/Indiana/Vincennes
or: ଆମେରିକା/ଇଣ୍ଡିୟାନା/ଭିନସେନ୍ସ

en: America/Indiana/Winamac
or: ଆମେରିକା/ଇଣ୍ଡିୟାନା/ୱିନାମେକ୍

en: America/Inuvik
or: ଆମେରିକା/ଇନୁବିକ

en: America/Iqaluit
or: ଆମେରିକା/ଇକାଲୁଇତ

en: America/Jamaica
or: ଆମେରିକା/ଜାମାଇକା

en: America/Juneau
or: ଆମେରିକା/ଜୂନୋ

en: America/Kentucky/Louisville
or: ଆମେରିକା/କେଣ୍ଟୁକୀ/ଲୁଈବିଲ

en: America/Kentucky/Monticello
or: ଆମେରିକା/କେଣ୍ଟୁକୀ/ମୋଣ୍ଟିକଲେ

en: America/La_Paz
or: ଆମେରିକା/ଲା_ପାଜ

en: America/Lima
or: ଆମେରିକା/ଲିମା

en: America/Los_Angeles
or: ଆମେରିକା/ଲୋସ_ଏନ୍ଜେଲସ

en: America/Maceio
or: ଆମେରିକା/ମୈସିୟୋ

en: America/Managua
or: ଆମେରିକା/ମେନେଗୁଆ

en: America/Manaus
or: ଆମେରିକା/ମୈନାସ

en: America/Marigot
or: ଆମେରିକା/ମେରିଗଟ୍

en: America/Martinique
or: ଆମେରିକା/ମୋରଟିନିକ

en: America/Matamoros
or: ଆମେରିକା/ମେଟାମୋରୋସ

en: America/Mazatlan
or: ଆମେରିକା/ମେଜେଟଲେନ

en: America/Menominee
or: ଆମେରିକା/ମେନୋମିନୀ

en: America/Merida
or: ଆମେରିକା/ମେରୀଡା

en: America/Mexico_City
or: ଆମେରିକା/ମେକ୍ସିକୋ_ସହର

en: America/Miquelon
or: ଆମେରିକା/ମିକ୍ଲୋନ

en: America/Moncton
or: ଆମେରିକା/ମୋଙ୍କଟୋନ

en: America/Monterrey
or: ଆମେରିକା/ମାଣ୍ଟୋରୀ

en: America/Montevideo
or: ଆମେରିକା/ମାଣ୍ଟେଭିଡିଓ

en: America/Montserrat
or: ଆମେରିକା/ମାଣ୍ଟେସେରାଟ

en: America/Nassau
or: ଆମେରିକା/ନସୋ

en: America/New_York
or: ଆମେରିକା/ନ୍ଯୁ_ୟର୍କ

en: America/Nipigon
or: ଆମେରିକା/ନିପୀଗନ

en: America/Nome
or: ଆମେରିକା/ନୋମ

en: America/Noronha
or: ଆମେରିକା/ନୋରୋଂହା

en: America/North_Dakota/Center
or: ଆମେରିକା/ଉତ୍ତର_ଡକୋଟା/ମଦ୍ଦ୍ଯ

en: America/North_Dakota/New_Salem
or: ଆମେରିକା/ଉତ୍ତର_ଡକୋଟା/ନ୍ଯୁ_ସାଲେମ

en: America/Ojinaga
or: ଆମେରିକା/ଓଜିନାଗା

en: America/Panama
or: ଆମେରିକା/ପାନାମା

en: America/Pangnirtung
or: ଆମେରିକା/ପେଙ୍ଗନୀରଟଙ୍ଗ

en: America/Paramaribo
or: ଆମେରିକା/ପାରାମାରୀବୋ

en: America/Phoenix
or: ଆମେରିକା/ଫୋନିକ୍ସ

en: America/Port-au-Prince
or: ଆମେରିକା/ପୋର୍ଟ_ଓ_ପ୍ରିନ୍ସ

en: America/Port_of_Spain
or: ଆମେରିକା/ପୋର୍ଟ_ଅଫ_ସ୍ପେନ

en: America/Porto_Velho
or: ଆମେରିକା/ପୋର୍ଟୋ_ଭେଲୋ

en: America/Puerto_Rico
or: ଆମେରିକା/ପ୍ଯୁରିଟୋ_ରିକୋ

en: America/Rainy_River
or: ଆମେରିକା/ରୈନୀ_ରିଭର

en: America/Rankin_Inlet
or: ଆମେରିକା/ରେନକୀନ_ଇନଲେଟ

en: America/Recife
or: ଆମେରିକା/ରିସୀଫ

en: America/Regina
or: ଆମେରିକା/ରେଜୀନା

en: America/Resolute
or: ଆମେରିକା/ରିଜୋଲ୍ଯୁଟ୍

en: America/Rio_Branco
or: ଆମେରିକା/ରିଓ_ବ୍ରାଙ୍କୋ

en: America/Santarem
or: ଆମେରିକା/ସେଣ୍ଟାରେମ

en: America/Santiago
or: ଆମେରିକା/ସେଣ୍ଟିୟାଗୋ

en: America/Santo_Domingo
or: ଆମେରିକା/ସେଣ୍ଟୋ_ଡୋମିଙ୍ଗୋ

en: America/Sao_Paulo
or: ଆମେରିକା/ସାଓ_ପୋଲୋ

en: America/Scoresbysund
or: ଆମେରିକା/ସ୍କୋର୍ସବାୟସଂଡ

en: America/St_Barthelemy
or: ଆମେରିକା/ସେଇଣ୍ଟ୍_ବାର୍ଥେଲେମୀ

en: America/St_Johns
or: ଆମେରିକା/ସେଣ୍ଟ_ଜୋନ୍ସ

en: America/St_Kitts
or: ଆମେରିକା/ସେଣ୍ଟ_କିଟ୍ସ

en: America/St_Lucia
or: ଆମେରିକା/ସେଣ୍ଟ_ଲୁସିୟା

en: America/St_Thomas
or: ଆମେରିକା/ସେଣ୍ଟ_ଥୋମାସ

en: America/St_Vincent
or: ଆମେରିକା/ସେଣ୍ଟ_ଭିନସେଣ୍ଟ

en: America/Swift_Current
or: ଆମେରିକା/ସ୍ବିଫ୍ଟ_କରେଣ୍ଟ

en: America/Tegucigalpa
or: ଆମେରିକା/ତେଗୁସୀଗାଲପା

en: America/Thule
or: ଆମେରିକା/ଥୁଲେ

en: America/Thunder_Bay
or: ଆମେରିକା/ଥଣ୍ଡର_ବେ

en: America/Tijuana
or: ଆମେରିକା/ତୀଜୁନା

en: America/Toronto
or: ଆମେରିକା/ଟୋରୋଣ୍ଟୋ

en: America/Tortola
or: ଆମେରିକା/ଟୋର୍ଟୋଲା

en: America/Vancouver
or: ଆମେରିକା/ଭାଙ୍କୋବେର

en: America/Whitehorse
or: ଆମେରିକା/ହ୍ବାଇଟହୋର୍ସ

en: America/Winnipeg
or: ଆମେରିକା/ୱିନୀପେଗ

en: America/Yakutat
or: ଆମେରିକା/ୟକୁଟେଟ

en: America/Yellowknife
or: ଆମେରିକା/ୟଲୋନାଇଫ

en: Antarctica/Casey
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/କେସେ

en: Antarctica/Davis
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ଡେଭିସ

en: Antarctica/DumontDUrville
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ଡୂମାଣ୍ଟଡରବିଲ

en: Antarctica/Macquarie
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ମେକ୍ୟୁରୀ

en: Antarctica/Mawson
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ମୋସନ

en: Antarctica/McMurdo
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ମେକମୁରଡୋ

en: Antarctica/Palmer
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ପାମର

en: Antarctica/Rothera
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ରୋଥେରିୟା

en: Antarctica/Syowa
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ସ୍ଯୋୱା

en: Antarctica/Vostok
or: ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା/ବୋସ୍ତୋକ

en: Arctic/Longyearbyen
or: ଆର୍କଟିକ/ଲଙ୍ଗଈୟରବ୍ଯେନ

en: Asia/Aden
or: ଏସିଆ/ଏଡେନ

en: Asia/Almaty
or: ଏସିଆ/ଅଲମଟୀ

en: Asia/Amman
or: ଏସିଆ/ଅମ୍ମାନ

en: Asia/Anadyr
or: ଏସିଆ/ଅନାଡିର

en: Asia/Aqtau
or: ଏସିଆ/ଏକତୋ

en: Asia/Aqtobe
or: ଏସିଆ/ଅକତୂବ

en: Asia/Ashgabat
or: ଏସିଆ/ଅଶଗାବଟ

en: Asia/Baghdad
or: ଏସିଆ/ବାଗଦାଦ

en: Asia/Bahrain
or: ଏସିଆ/ବାହରୀନ

en: Asia/Baku
or: ଏସିଆ/ବାକୂ

en: Asia/Bangkok
or: ଏସିଆ/ବେଙ୍ଗକୋକ

en: Asia/Beirut
or: ଏସିଆ/ବେରୁଟ

en: Asia/Bishkek
or: ଏସିଆ/ବିଶକେକ

en: Asia/Brunei
or: ଏସିଆ/ବ୍ରୁନେଈ

en: Asia/Choibalsan
or: ଏସିଆ/ଛୋଈବଲସନ

en: Asia/Colombo
or: ଏସିଆ/କୋଲୋମ୍ବୋ

en: Asia/Damascus
or: ଏସିଆ/ଡମସ୍କସ

en: Asia/Dhaka
or: ଏସିଆ/ଢାକା

en: Asia/Dili
or: ଏସିଆ/ଦିଲ୍ଲୀ

en: Asia/Dubai
or: ଏସିଆ/ଦୁବାଈ

en: Asia/Dushanbe
or: ଏସିଆ/ଦୁସାନବେ

en: Asia/Gaza
or: ଏସିଆ/ଗାଜା

en: Asia/Ho_Chi_Minh
or: ଏସିଆ/ହୋ_ଚି_ମିନ

en: Asia/Hong_Kong
or: ଏସିଆ/ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ

en: Asia/Hovd
or: ଏସିଆ/ହାବଡ

en: Asia/Irkutsk
or: ଏସିଆ/ଇରକୁଟ୍ସ୍କ

en: Asia/Jakarta
or: ଏସିଆ/ଜାକର୍ତା

en: Asia/Jayapura
or: ଏସିଆ/ଜୟପୁରା

en: Asia/Jerusalem
or: ଏସିଆ/ଜେରୁଜେଲମ

en: Asia/Kabul
or: ଏସିଆ/କାବୂଲ

en: Asia/Kamchatka
or: ଏସିଆ/କାମଚଟକା

en: Asia/Karachi
or: ଏସିଆ/କରାଚୀ

en: Asia/Kathmandu
or: ଏସିଆ/କାଠମାଣ୍ଡୁ

en: Asia/Kolkata
or: ଏସିଆ/କଲିକତା

en: Asia/Krasnoyarsk
or: ଏସିଆ/କ୍ରସ୍ନୋୟାସ୍କ

en: Asia/Kuala_Lumpur
or: ଏସିଆ/କ୍ବାଲାଲାମପୁର

en: Asia/Kuching
or: ଏସିଆ/କୁଚିଙ୍ଗ

en: Asia/Kuwait
or: ଏସିଆ/କୁଏତ

en: Asia/Macau
or: ଏସିଆ/ମକାଉ

en: Asia/Magadan
or: ଏସିଆ/ମଗାଦନ

en: Asia/Makassar
or: ଏସିଆ/ମକସ୍ସର

en: Asia/Manila
or: ଏସିଆ/ମନୀଲା

en: Asia/Muscat
or: ଏସିଆ/ମାସ୍କଟ

en: Asia/Nicosia
or: ଏସିଆ/ନିକୋସିୟା

en: Asia/Novokuznetsk
or: ଏସିଆ/ନୋଭୋକୁନେଚ

en: Asia/Novosibirsk
or: ଏସିଆ/ନୋଭୋସିବ୍ରିସ୍କ

en: Asia/Omsk
or: ଏସିଆ/ଓମସ୍କ

en: Asia/Oral
or: ଏସିଆ/ଓରାଲ

en: Asia/Phnom_Penh
or: ଏସିଆ/ନୋମ_ପେନ୍ହ

en: Asia/Pontianak
or: ଏସିଆ/ପୋଣ୍ଟିୟାନକ

en: Asia/Pyongyang
or: ଏସିଆ/ପ୍ଯୋଙ୍ଗୟାଙ୍ଗ

en: Asia/Qatar
or: ଏସିଆ/କାତର

en: Asia/Qyzylorda
or: ଏସିଆ/କୈଜୀଲୋରଡା

en: Asia/Riyadh
or: ଏସିଆ/ରିୟାଦ

en: Asia/Sakhalin
or: ଏସିଆ/ସାଖାଲୀନ

en: Asia/Samarkand
or: ଏସିଆ/ସମରକଣ୍ଡ

en: Asia/Seoul
or: ଏସିଆ/ସିୟୋଲ

en: Asia/Shanghai
or: ଏସିଆ/ସାଙ୍ଘାଈ

en: Asia/Singapore
or: ଏସିଆ/ସିଙ୍ଗାପୁର

en: Asia/Taipei
or: ଏସିଆ/ତାଈପେଇ

en: Asia/Tashkent
or: ଏସିଆ/ତାଶକେଂଟ

en: Asia/Tbilisi
or: ଏସିଆ/ତବୀଲିସୀ

en: Asia/Tehran
or: ଏସିଆ/ତେହରାନ

en: Asia/Thimphu
or: ଏସିଆ/ଥିମ୍ପୁ

en: Asia/Tokyo
or: ଏସିଆ/ଟୋକିୟୋ

en: Asia/Ulaanbaatar
or: ଏସିଆ/ଉଲାନବାତର

en: Asia/Urumqi
or: ଏସିଆ/ଉଋମକୀ

en: Asia/Vientiane
or: ଏସିଆ/ଭେଟୀୟେନ

en: Asia/Vladivostok
or: ଏସିଆ/ଭ୍ଲାଡିବାଷ୍ଟକ

en: Asia/Yakutsk
or: ଏସିଆ/ୟକୁଟସ୍କ

en: Asia/Yekaterinburg
or: ଏସିଆ/ୟେକାତରୀନବର୍ଗ

en: Asia/Yerevan
or: ଏସିଆ/ୟେରୀଭାନ

en: Atlantic/Azores
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/ଅଜୋର୍ସ

en: Atlantic/Bermuda
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/ବର୍ମୁଡା

en: Atlantic/Canary
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/କୈନେରୀ

en: Atlantic/Cape_Verde
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/କେପ_ଭର୍ଦେ

en: Atlantic/Faroe
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/ଫେରୋ

en: Atlantic/Madeira
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/ମାଡିରା

en: Atlantic/Reykjavik
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/ରେକ୍ଜାଭିକ

en: Atlantic/South_Georgia
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/ଦକ୍ଷିଣ_ଜେର୍ଜିୟା

en: Atlantic/Stanley
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/ଷ୍ଟେନଲୀ

en: Atlantic/St_Helena
or: ଆଟଲାଣ୍ଟିକ/ସେଣ୍ଟ_ହେଲେନା

en: Australia/Adelaide
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ଏଡୀଲେଡ

en: Australia/Brisbane
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ବ୍ରିସବେନ

en: Australia/Broken_Hill
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ବ୍ରୋକେନ_ହିଲ

en: Australia/Currie
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/କ୍ଯୁରୀ

en: Australia/Darwin
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ଡାରୱିନ

en: Australia/Eucla
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ଇଉକ୍ଲା

en: Australia/Hobart
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ହୋବର୍ଟ

en: Australia/Lindeman
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ଲିଣ୍ଡେମ୍ଯାନ

en: Australia/Lord_Howe
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ଲୋର୍ଡ_ହୋଏ

en: Australia/Melbourne
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ମେଲବୋର୍ନ

en: Australia/Perth
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ପର୍ଥ

en: Australia/Sydney
or: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା/ସିଡନୀ

en: Europe/Amsterdam
or: ୟୁରୋପ/ଆମଷ୍ଟରଡାମ

en: Europe/Andorra
or: ୟୁରୋପ/ଆଣ୍ଡୋରା

en: Europe/Athens
or: ୟୁରୋପ/ଏଥେନ୍ସ

en: Europe/Belgrade
or: ୟୁରୋପ/ବେଲଗ୍ରେଡ

en: Europe/Berlin
or: ୟୁରୋପ/ବର୍ଲିନ

en: Europe/Bratislava
or: ୟୁରୋପ/ବ୍ରାଟିଶଲୋଭା

en: Europe/Brussels
or: ୟୁରୋପ/ବୃସେଲ୍ସ

en: Europe/Bucharest
or: ୟୁରୋପ/ବୁଖାରେଷ୍ଟ

en: Europe/Budapest
or: ୟୁରୋପ/ବୁଡାପେଷ୍ଟ

en: Europe/Chisinau
or: ୟୁରୋପ/ଚିସୀନୋ

en: Europe/Copenhagen
or: ୟୁରୋପ/କୋପନହେଗନ

en: Europe/Dublin
or: ୟୁରୋପ/ଡବ୍ଲିନ

en: Europe/Gibraltar
or: ୟୁରୋପ/ଜିବ୍ରାଲ୍ଟର

en: Europe/Guernsey
or: ୟୁରୋପ/ଗୁୟେର୍ନସୀ

en: Europe/Helsinki
or: ୟୁରୋପ/ହେଲସିଙ୍କୀ

en: Europe/Isle_of_Man
or: ୟୁରୋପ/ଇସଲେ_ଅଫ_ମେନ

en: Europe/Istanbul
or: ୟୁରୋପ/ଇସ୍ତାଂବୁଲ

en: Europe/Jersey
or: ୟୁରୋପ/ଜର୍ସୀ

en: Europe/Kaliningrad
or: ୟୁରୋପ/କାଲିନୀଗ୍ରାଡ

en: Europe/Kiev
or: ୟୁରୋପ/କୀବ

en: Europe/Lisbon
or: ୟୁରୋପ/ଲିସବନ

en: Europe/Ljubljana
or: ୟୁରୋପ/ଲଜୁବଲଜାନା

en: Europe/London
or: ୟୁରୋପ/ଲଣ୍ଡନ

en: Europe/Luxembourg
or: ୟୁରୋପ/ଲେକ୍ସଂବର୍ଗ

en: Europe/Madrid
or: ୟୁରୋପ/ମାଦ୍ରିଦ

en: Europe/Malta
or: ୟୁରୋପ/ମାଲ୍ଟା

en: Europe/Mariehamn
or: ୟୁରୋପ/ମେରୀହାମ

en: Europe/Minsk
or: ୟୁରୋପ/ମିନସ୍କ

en: Europe/Monaco
or: ୟୁରୋପ/ମୋନାକୋ

en: Europe/Moscow
or: ୟୁରୋପ/ମୋସ୍କୋ

en: Europe/Oslo
or: ୟୁରୋପ/ଓସଲୋ

en: Europe/Paris
or: ୟୁରୋପ/ପାରିସ

en: Europe/Podgorica
or: ୟୁରୋପ/ପୋଡଗୋରିକା

en: Europe/Prague
or: ୟୁରୋପ/ପ୍ରାଗ

en: Europe/Riga
or: ୟୁରୋପ/ରିଗା

en: Europe/Rome
or: ୟୁରୋପ/ରୋମ

en: Europe/Samara
or: ୟୁରୋପ/ସାମାରା

en: Europe/San_Marino
or: ୟୁରୋପ/ସେନ_ମରୀନୋ

en: Europe/Sarajevo
or: ୟୁରୋପ/ସରାଜେଭୋ

en: Europe/Simferopol
or: ୟୁରୋପ/ସିମଫେରୋପୋଲ

en: Europe/Skopje
or: ୟୁରୋପ/ସ୍କପଜେ

en: Europe/Sofia
or: ୟୁରୋପ/ସୋଫିୟା

en: Europe/Stockholm
or: ୟୁରୋପ/ଷ୍ଟୋକହୋମ

en: Europe/Tallinn
or: ୟୁରୋପ/ତାଲୀନ

en: Europe/Tirane
or: ୟୁରୋପ/ତିରେନ

en: Europe/Uzhgorod
or: ୟୁରୋପ/ଓଜଗୋରୋଡ

en: Europe/Vaduz
or: ୟୁରୋପ/ବାଡୁଜ

en: Europe/Vatican
or: ୟୁରୋପ/ଭାଟୀକେନ

en: Europe/Vienna
or: ୟୁରୋପ/ଭିୟେନା

en: Europe/Vilnius
or: ୟୁରୋପ/ଭିଲନିୟସ

en: Europe/Volgograd
or: ୟୁରୋପ/ଭୋଲ୍ଗୋଗ୍ରାଡ

en: Europe/Warsaw
or: ୟୁରୋପ/ୱିରସୋ

en: Europe/Zagreb
or: ୟୁରୋପ/ଜେଗରୀବ

en: Europe/Zaporozhye
or: ୟୁରୋପ/ଜପୋରୋଜାଈ

en: Europe/Zurich
or: ୟୁରୋପ/ଜ୍ଯୁରିଖ

en: Indian/Antananarivo
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/ଅନ୍ତନାନାରିଭୋ

en: Indian/Chagos
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/ଚାଗୋସ

en: Indian/Christmas
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/କ୍ରିଷ୍ଟମାସ

en: Indian/Cocos
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/କୋକୋସ

en: Indian/Comoro
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/କୋମୋରୋ

en: Indian/Kerguelen
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/କର୍ଗ୍ଯୁଲେନ

en: Indian/Mahe
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/ମାହେ

en: Indian/Maldives
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/ମାଲଦୀବ

en: Indian/Mauritius
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/ମରୀସିୟସ

en: Indian/Mayotte
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/ମାୟୋଟ

en: Indian/Reunion
or: ଇଣ୍ଡିଆନ/ରିୟୁନିୟନ

en: Pacific/Apia
or: ପେସୀଫିକ/ଏପିୟା

en: Pacific/Auckland
or: ପେସୀଫିକ/ଅକଲ୍ଯାଣ୍ଡ

en: Pacific/Chatham
or: ପେସୀଫିକ/ଚାଥମ

en: Pacific/Chuuk
or: ପେସୀଫିକ/ଚୁକ

en: Pacific/Easter
or: ପେସିଫିକ/ଇଷ୍ଟର

en: Pacific/Efate
or: ପେସୀଫିକ/ଇଫେଟ

en: Pacific/Enderbury
or: ପେସୀଫିକ/ଇଣ୍ଡରବରୀ

en: Pacific/Fakaofo
or: ପେସୀଫିକ/ଫକାଓଫୋ

en: Pacific/Fiji
or: ପେସୀଫିକ/ଫିଜୀ

en: Pacific/Funafuti
or: ପେସୀଫିକ/ଫୁନାଫୁଟୀ

en: Pacific/Galapagos
or: ପେସୀଫିକ/ଗଲାପଗୋସ

en: Pacific/Gambier
or: ପେସୀଫିକ/ଗେମ୍ବିୟର

en: Pacific/Guadalcanal
or: ପେସୀଫିକ/ଗୁଆଦଲକାନଲ

en: Pacific/Guam
or: ପେସୀଫିକ/ଗୁଆମ

en: Pacific/Honolulu
or: ପେସୀଫିକ/ହୋନୋଲୁଲୁ

en: Pacific/Kiritimati
or: ପେସୀଫିକ/କିର୍ତୀମତି

en: Pacific/Kosrae
or: ପେସୀଫିକ/କୋସରେ

en: Pacific/Kwajalein
or: ପେସୀଫିକ/କ୍ବାଜାଲେନ

en: Pacific/Majuro
or: ପେସୀଫିକ/ମଜୂରା

en: Pacific/Marquesas
or: ପେସୀଫିକ/ମାର୍କସାସ

en: Pacific/Midway
or: ପେସୀଫିକ/ମିଡୱେ

en: Pacific/Nauru
or: ପେସୀଫିକ/ନୋରୁ

en: Pacific/Niue
or: ପେସୀଫିକ/ନୀୟୁ

en: Pacific/Norfolk
or: ପେସୀଫିକ/ନାରଫୋକ

en: Pacific/Noumea
or: ପେସୀଫିକ/ନାମିୟା

en: Pacific/Pago_Pago
or: ପେସୀଫିକ/ପୈଗୋ_ପୈଗୋ

en: Pacific/Palau
or: ପେସୀଫିକ/ପଲାଓ

en: Pacific/Pitcairn
or: ପେସୀଫିକ/ପିଟକେରୀନ

en: Pacific/Pohnpei
or: ପେସୀଫିକ/ପୋନପେ

en: Pacific/Port_Moresby
or: ପେସୀଫିକ/ପର୍ଟ_ମୋର୍ସବୀ

en: Pacific/Rarotonga
or: ପେସୀଫିକ/ରାରୋତଙ୍ଗା

en: Pacific/Saipan
or: ପେସୀଫିକ/ସାଇପେନ

en: Pacific/Tahiti
or: ପେସୀଫିକ/ତାହିଟୀ

en: Pacific/Tarawa
or: ପେସୀଫିକ/ତାରାବା

en: Pacific/Tongatapu
or: ପେସୀଫିକ/ଟଙ୍ଗାଟାପୁ

en: Pacific/Wake
or: ପେସୀଫିକ/ୱେକ

en: Pacific/Wallis
or: ପେସୀଫିକ/ୱାଲିସ

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ପ୍ରବନ୍ଧକ"%s" ଗୋଟିଏ କନଫିଗରେସନ ଉପକରଣ ପଞ୍ଜିକୃତ କରି ନାହିଁ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Groups
or: ସମୂହ

en: Common Tasks
or: ସାଧାରଣ କାର୍ୟ୍ଯଗୁଡିକ

en: Control Center
or: ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କେନ୍ଦ୍ର

en: Hide on start (useful to preload the shell)
or: ଆରମ୍ଭ ସମୟରେ ଲୁଚାନ୍ତୁ (ସେଲକୁ ପୁନର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ)

en: The MATE configuration tool
or: MATE କନଫିଗରେସନ୍ ଉପକରଣ

en: _Postpone Break
or: ବିରାମ ସମୟକୁ ଆଗକୁ କରନ୍ତୁ (_P)

en: Take a break!
or: ଏକ ବିରାମ ନିଅ !

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Take a Break
or: କିଛି ସମୟ ବିରାମ କରନ୍ତୁ

en: Less than one minute until the next break
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିରାମ ପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ ଗୋଟିଏ ମିନିଟରୁ କମ

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ତ୍ରୁଟି ସହିତ ଟାଇପିଙ୍ଗ ଭଙ୍ଗ ବିଶେଷତା ଡାଏଲଗକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଅସମର୍ଥ : %s

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
or: ରିଚାର୍ଡ ହଲ୍ଟ ଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଲିଖିତ <richard@imendio.com>

en: Eye candy added by Anders Carlsson
or: ଆଇ କାଣ୍ଡି ଆଣ୍ଡରସନ କାର୍ଲସନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ୟୋଗ ହୋଇଛି

en: A computer break reminder.
or: ଏକ କମ୍ପ୍ଯୁଟର ଭଙ୍ଗ ମନେପକାଏ

en: Enable debugging code
or: ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସଂକେତକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Don't check whether the notification area exists
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Typing Monitor
or: ଟାଇପିଙ୍ଗ ନିରୀକ୍ଷକ

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
or: ଟାଇପିଙ୍ଗ ନିରୀକ୍ଷକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅଂଚଳକୁ ସୂଚନା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଉପୟୋଗ କରେ । ଆପଣଙ୍କର ପ୍ଯାନେଲରେ ଗୋଟିଏ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅଂଚଳ ଥିଲା ପରି ମନେହେଉନାହିଁ ।  ଆପଣ ଏହାକୁ ପ୍ଯାନେଲରେ ଡାହାଣ କ୍ଲିକ କରି ଏବଂ 'ପ୍ଯାନେଲକୁ ୟୋଗକର'କୁ ବାଛି, 'ବିଜ୍ଞାପ୍ତି ଅଂଚଳ' କୁ ମନୋନୀତ କରି ଏବଂ  'ୟୋଗକର' କୁ କ୍ଲିକ କରି ୟୋଗ କରିପାରିବେ ।

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Version
or: ସଂସ୍କରଣ

en: Copyright
or: ସତ୍ତ୍ୱାଧୀକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Install Failed
or: ସ୍ଥାପନ କ୍ରିୟା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Installed
or: ସ୍ଥାପିତ

en: Back
or: ପଛକୁ

en: Font Viewer
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: Text to thumbnail (default: Aa)
or: ପାଠ୍ୟରୁ କ୍ଷୁଦ୍ରଚିତ୍ର (ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ: Aa)

en: Your filter "%s" does not match any items.
or: ଆପଣଙ୍କର ଛାଣକ "%s" କୌଣସି ବସ୍ତୁ ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ।

en: No matches found.
or: କୌଣସି ମେଳକ ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Other
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ

en: Start %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟତା

en: Remove from Favorites
or: ଅତିପସନ୍ଦଗୁଡିକୁ ହଟାଅ

en: Add to Favorites
or: ଅତିପସନ୍ଦକୁ ୟୋଗକର

en: Remove from Startup Programs
or: ଆରମ୍ଭ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରୁ ହଟାଅ

en: Add to Startup Programs
or: ଆରମ୍ଭ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ୟୋଗ କର

en: New Spreadsheet
or: ନୂତନ ସ୍ପ୍ରେଡସିଟ

en: New Document
or: ନୂଆ  ଦଲିଲ

[ctx: Home folder]
en: Home
or: ମୂଳସ୍ଥାନ

en: Documents
or: ଦଲିଲ

en: File System
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: Network Servers
or: ନେଟୱାର୍କ ସେବକ
