MATE Desktop Environment - en to pms translation catalogue (14 entries)

en: Name
pms: Nòm

en: All Files
pms: Tuti ij file

en: About %s
pms: Al rësgard %s

en: Preferences
pms: Preferense

en: Text
pms: Test

en: Background
pms: Sfond

en: _Name:
pms: _Nòm:

en: Center
pms: Sènter

en: _Open
pms: _Duverta

en: Disabled
pms: Dësabilità

en: General
pms: General:

en: _About
pms: _Al rësgard

en: Help
pms: Agiut

en: Documents
pms: Document
