mate-control-center 1.26.0 - en to ps translation catalogue (82 entries)

en: Command
ps: بولۍ

en: Name
ps: نوم

en: No Image
ps: هېڅ انځور

en: Images
ps: انځورونه

en: All Files
ps: ټولې دوتنې

en: About %s
ps: په اړه %s د

en: _Close
ps: بندول_

en: _New password:
ps: :نوې تېرنويې_

en: _Help
ps: مرسته_

en: Preferences
ps: غوراوي

en: All files
ps: ټولې دوتنې

en: _Cancel
ps: بندول_

en: _Open
ps: پرانيستل_

en: Fonts
ps: ليکبڼې

en: Custom
ps: دوديز

en: _Save
ps: ساتل_

en: _Name:
ps: :نوم_

en: _Description:
ps: :سپړاوی_

en: Text only
ps: يوازې ليکنه_

en: _Delete
ps: ړنګول_

en: Text
ps: ليکنه

en: Background
ps: شاليد

en: Colors
ps: رنګونه

en: _Size:
ps: :کچ_

en: Zoom
ps: لويول

en: Save _As...
ps: ...ساتل _پر

en: Open a dialog to specify the color
ps: د رنګ ټاکلو لپاره يوه کړکۍ پرانيستل

en: _Add...
ps: ...زياتول_

en: Preview
ps: مخليد

en: _File
ps: دوتنه_

en: Edit
ps: سمون

en: unknown
ps: ناپېژندلی

en: Image
ps: انځور

en: Cancel
ps: بندول

en: _Overwrite
ps: ځاېناستول_

en: There was an error displaying help: %s
ps: %s :د مرستې په ښودلو کې ستونزه رامنځ ته شوه

en: Copying file: %u of %u
ps: %u له %u :دوتنه لمېسل کيږي

en: Copying files
ps: دوتنې لمېسل کيږي

en: _Skip
ps: پرېښودل_

en: Internet
ps: اېنټرنېټ

en: Text Editor
ps: ليک سمونګر

en: File Manager
ps: دوتنه سمبالګر

en: System
ps: غونډال

en: Document Viewer
ps: لاسوند ليدانی

en: Office
ps: افس

en: Normal
ps: لېوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښي

en: 100%
ps: ۱۰۰٪

en: 200%
ps: ۲۰۰٪

en: Sound
ps: غږ

en: Desktop
ps: سرپاڼه

en: Log out
ps: وتل

en: Search
ps: پلټون

en: Disabled
ps: ناتوانول شوی

en: Keyboard Shortcuts
ps: کیليدړې لنډلار

en: General
ps: ټولګړي

en: Move _Up
ps: پورته خوځ_ول

en: minutes
ps: مېنټه

en: Unknown
ps: ناپېژندلی

en: Default
ps: تلواله

en: _Details
ps: خبرتياوې_

en: _Password:
ps: :تېرنويې_

en: seconds
ps: سېکېنډه

en: None
ps: هېڅ

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Time
ps: مهال

en: Date
ps: نېټه

en: Time Zone
ps: مهال سيمه

en: _Preferences
ps: غوراوي_

en: _About
ps: په اړه_

en: Enable debugging code
ps: کړاتمبونې کوډ وړول

en: Type
ps: ډول

en: Copyright
ps: چاپرښتې

en: Description
ps: سپړاوی

en: Back
ps: شاته

en: TEXT
ps: ليکنه

en: Other
ps: نور

en: Help
ps: مرسته

en: Documents
ps: لاسوندونه

en: File System
ps: دوتنه غونډال

en: Network Servers
ps: ځال پالنګرونه
