mate-control-center 1.26.0 - en to sk translation catalogue (1037 entries)

en: [ 'Change Theme;mate-appearance-properties.desktop', 'Set Preferred Applications;mate-default-applications-properties.desktop' ]
sk: [ 'Zmeniť tému; mate-appearance-properties.desktop', 'Nastaviť preferované programy;mate-default-applications-properties.desktop' ]

en: Task names and associated .desktop files
sk: Názvy úloh a súvisiacich .desktop súborov

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
sk: Názov úlohy, ktorá sa má zobraziť v ovládacom centre, nasledovaná oddeľovačom „;“ a názvom súvisiaceho .desktop súboru, ktorý sa má pre túto úlohu spustiť.

en: Close the control-center when a task is activated
sk: Zatvoriť ovládacie centrum keď je aktivovaná úloha

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
sk: Ak je táto možnosť vybraná, ovládacie centrum sa zavrie pri aktivácii „Bežnej úlohy“.

en: Exit shell on start action performed
sk: Ukončiť shell pri vykonaní akcie spustenia

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
sk: Určuje, či sa má shell zavrieť keď sa vykoná operácia spustenia

en: Exit shell on help action performed
sk: Ukončiť shell pri vykonaní operácie pomocníka

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
sk: Určuje, či sa má zatvoriť shell keď sa vykoná operácia pomocníka

en: Exit shell on add or remove action performed
sk: Ukončiť shell pri vykonaní operácií pridania alebo odstránenia

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
sk: Určuje, či sa má shell zavrieť keď sa vykoná operácia pridania alebo odstránenia

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
sk: Ukončiť shell pri vykonaní operácie aktualizácie alebo odinštalovania

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
sk: Určuje, či sa má shell zavrieť keď sa vykoná operácia aktualizácie alebo odinštalovania

en: More backgrounds URL
sk: URL adresa s ďalšími pozadiami

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
sk: URL adresa, z ktorej sa dajú získať ďalšie pozadia pracovnej plochy. Ak je nastavené na prázdny reťazec, odkaz se nezobrazí.

en: More themes URL
sk: URL adresa s ďalšími témami

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
sk: URL adresa, z ktorej sa dajú získať ďalšie témy pracovnej plochy. Ak je nastavené na prázdny reťazec, odkaz se nezobrazí.

en: Keybinding
sk: Klávesová skratka

en: Keybinding associated with a custom shortcut.
sk: Klávesová skratka asociovaná s vlastným príkazom

en: Command
sk: Príkaz

en: Command associated with a custom keybinding.
sk: Príkaz asociovaný s vlastnou klávesovou skratkou

en: Name
sk: Názov

en: Description associated with a custom keybinding.
sk: Popis asociovaný s vlastnou klávesovou skratkou

en: Select Image
sk: Vybrať obrázok

en: No Image
sk: Bez obrázka

en: Images
sk: Obrázky

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: About %s
sk: O %s

en: About Me
sk: O mne

en: _Close
sk: Zat_voriť

en: Select your photo
sk: Vyberte si fotku

en: Full Name
sk: Celé meno

en: User name:
sk: Meno používateľa:

en: Change Passwo_rd...
sk: Zmeniť _heslo...

en: Enable _Fingerprint Login...
sk: Povoliť prihlásenie _odtlačkom prsta...

en: Disable _Fingerprint Login...
sk: Zakázať prihlásenie _odtlačkom prsta...

en: Set your personal information
sk: Nastavuje vaše osobné informácie

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
sk: Nemáte povolený prístup k zariadeniu. Kontaktujte vášho správcu systému.

en: The device is already in use.
sk: Zariadenie sa už používa.

en: An internal error occurred
sk: Vyskytla sa vnútorná chyba

en: Delete registered fingerprints?
sk: Vymazať zaregistrované odtlačky prstov?

en: _Delete Fingerprints
sk: Vy_mazať odtlačky prstov

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
sk: Chcete vymazať vaše zaregistrované odtlačky prstov, takže bude prihlásenie odtlačkom prsta zakázané?

en: Done!
sk: Hotovo!

en: Could not access '%s' device
sk: Nepodaril sa prístup k zariadeniu „%s“

en: Could not start finger capture on '%s' device
sk: Nepodarilo sa spustiť čítanie odtlačku na zariadení „%s“

en: Could not access any fingerprint readers
sk: Nepodaril sa prístup k žiadnej čítačke odtlačkov prstov

en: Please contact your system administrator for help.
sk: Pre pomoc, prosím, kontaktujte správcu vášho systému.

en: Enable Fingerprint Login
sk: Povoliť prihlásenie odtlačkom prsta

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
sk: Pre povolenie prihlásenia odtlačkom prsta musíte uložiť jeden z vašich odtlačkov prstov, pomocou zariadenia „%s“.

en: Swipe finger on reader
sk: Prejdite prstom po čítačke

en: Place finger on reader
sk: Dajte prst na čítačku

en: Left thumb
sk: Palec ľavej ruky

en: Left middle finger
sk: Prostredník ľavej ruky

en: Left ring finger
sk: Prstenník ľavej ruky

en: Left little finger
sk: Malíček ľavej ruky

en: Right thumb
sk: Palec pravej ruky

en: Right middle finger
sk: Prostredník pravej ruky

en: Right ring finger
sk: Prstenník pravej ruky

en: Right little finger
sk: Malíček ľavej ruky

en: Right index finger
sk: Pravý ukazovák

en: Left index finger
sk: Ľavý ukazovák

en: Other finger:
sk: Iný prst:

en: Select finger
sk: Vyberte prst

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
sk: Odtlačok vášho prsta bol úspešne uložený. Teraz by sa vám už malo podariť prihlásiť sa pomocou čítačky odtlačkov prstov.

en: Child exited unexpectedly
sk: Potomok neočakávane skončil

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
sk: Nepodarilo sa vypnúť backend_stdin V/V kanál: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
sk: Nepodarilo sa vypnúť backend_stdout V/V kanál: %s

en: Authenticated!
sk: Overené!

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
sk: Vaše heslo sa zmenilo medzitým, ako ste sa pôvodne overili! Overte sa znova, prosím.

en: That password was incorrect.
sk: To heslo nebolo správne.

en: Your password has been changed.
sk: Vaše heslo bolo zmenené.

en: System error: %s.
sk: Systémová chyba: %s.

en: The password is too short.
sk: Heslo je príliš krátke.

en: The password is too simple.
sk: Heslo je príliš jednoduché.

en: The old and new passwords are too similar.
sk: Staré a nové heslo sú si príliš podobné.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
sk: Musí obsahovať číselný alebo špeciálny znak (znaky).

en: The old and new passwords are the same.
sk: Staré a nové heslo sú rovnaké.

en: The new password has already been used recently.
sk: Rovnaké heslo, ako nové, bolo použité nedávno.

en: Unable to launch %s: %s
sk: Nepodarilo sa spustiť %s: %s

en: Unable to launch backend
sk: Nepodarilo sa spustiť backend

en: A system error has occurred
sk: Vyskytla sa systémová chyba

en: Checking password...
sk: Overovanie hesla...

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
sk: Na zmenu hesla kliknite na <b>Zmeniť heslo</b>.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
sk: Prosím, zadajte vaše heslo do políčka <b>Nové heslo</b>.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
sk: Prosím, zadajte heslo znova do poľa <b>Znova zadať nové heslo</b>.

en: The two passwords are not equal.
sk: Zadané heslá sa nezhodujú.

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Change pa_ssword
sk: Zmeniť _heslo

en: Change your password
sk: Zmeniť vaše heslo

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
sk: Na zmenu vášho hesla vložte do políčka nižšie vaše aktuálne heslo a kliknite na <b>Overiť</b>.
    Po vašom overení vložte vaše nové heslo, na overenie ho zadajte znova a kliknite na <b>Zmeniť heslo</b>.

en: Current _password:
sk: _Aktuálne heslo:

en: _New password:
sk: _Nové heslo:

en: _Retype new password:
sk: _Znova zadať nové heslo:

en: _Authenticate
sk: _Overiť totožnosť

en: Assistive Technologies Preferences
sk: Nastavenie asistenčných technológií

en: _Help
sk: _Nápoveda

en: Close and _Log Out
sk: Zavrieť a _odhlásiť

en: Assistive Technologies
sk: Asistenčné technológie

en: _Preferred Applications
sk: _Preferované programy

en: Jump to Preferred Applications dialog
sk: Prejsť na dialógové okno nastavenia preferovaných aprogramov

en: _Enable assistive technologies
sk: Povoliť _asistenčné technológie

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
sk: Zmeny tohto nastavenia sa prejavia až po opätovnom prihlásení.

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: _Keyboard Accessibility
sk: Sprístupnenie _klávesnice

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
sk: Otvoriť dialógové okno nastavenia sprístupnenia klávesnice

en: _Mouse Accessibility
sk: Sprístupnenie _myši

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
sk: Otvoriť dialógové okno nastavenia sprístupnenia myši

en: Accessible Lo_gin
sk: Prístupné pri_hlásenie

en: Jump to the Accessible Login dialog
sk: Otvoriť dialógové okno nastavenia sprístupnenia prihlásenia

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
sk: Zvoľte si, ktoré druhy sprístupnenia majú byť aktivované po prihlásení

en: Add Wallpaper
sk: Pridať pozadie

en: All files
sk: Všetky súbory

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Fonts
sk: Písma

en: Specify the filename of a theme to install
sk: Určuje názov súboru témy pre nainštalovanie

en: filename
sk: súbor

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
sk: Určuje názov záložky pre zobrazenie (theme|background|fonts|interface)

en: page
sk: záložka

en: [WALLPAPER...]
sk: [POZADIE...]

en: Default Pointer
sk: Predvolený kurzor

en: Install
sk: Inštalovať

en: Apply Background
sk: Použiť pozadie

en: Apply Font
sk: Použiť písmo

en: Revert Font
sk: Obnoviť písmo

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
sk: Aktuálna téma ovplyvňuje pozadie a písmo. Okrem toho môže byť naposledy aplikovaný návrh písma navrátený späť.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
sk: Aktuálna téma ovplyvňuje pozadie. Okrem toho môže byť naposledy aplikovaný návrh písma navrátený späť.

en: The current theme suggests a background and a font.
sk: Aktuálna téma ovplyvňuje pozadie a písmo.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
sk: Aktuálna téma ovplyvňuje písmo. Okrem toho môže byť naposledy aplikovaný návrh písma navrátený späť.

en: The current theme suggests a background.
sk: Aktuálna téma ovplyvňuje pozadie.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
sk: Naposledy aplikovaný návrh písma môže byť navrátený späť.

en: The current theme suggests a font.
sk: Aktuálna téma ovplyvňuje písmo.

en: Custom
sk: Vlastná

en: Font Rendering Details
sk: Detaily zobrazenia písiem

en: R_esolution
sk: R_ozlíšenie

en: Dots per inch (DPI):
sk: Bodov na palec (DPI):

en: This resets the font DPI to the auto-detected value from Xserver.
sk: Toto obnoví DPI písma na automaticky detekovanú hodnotu z X serveru.

en: Automatic detection:
sk: Automatické rozpoznanie:

en: Smoothing
sk: Vyhladzovanie

en: Gra_yscale
sk: Od_tiene sivej

en: Sub_pixel (LCDs)
sk: Sub-pi_xely (LCD)

en: _None
sk: Žiadn_e

note: font hinting
en: Hinting
sk: Úprava rozostupov písmen

en: N_one
sk: Žia_dna

en: _Slight
sk: _Jemná

en: _Full
sk: Úpl_ná

en: _Medium
sk: _Stredná

en: Subpixel Order
sk: Poradie subpixlov

en: Save Theme As...
sk: Uložiť tému ako...

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Save _background image
sk: Uložiť _tapetu plochy

en: Save _notification theme
sk: Uložiť _notifikačnú tému

en: _Name:
sk: _Názov:

en: _Description:
sk: P_opis:

en: Text below items
sk: Text pod položkami

en: Text beside items
sk: Text vedľa položiek

en: Icons only
sk: Iba ikony

en: Text only
sk: Iba text

en: Customize Theme
sk: Prispôsobenie témy

en: _Delete
sk: _Vymazať

en: Controls
sk: Ovládacie prvky

en: The current controls theme does not support color schemes.
sk: Aktuálna téma ovládacích prvkov nepodporuje farebné schémy

en: _Tooltips:
sk: _Rady:

en: Background
sk: Pozadie

en: _Selected items:
sk: _Vybrané položky:

en: _Input boxes:
sk: Vs_tupné polia:

en: _Windows:
sk: _Okná:

en: _Reset to Defaults
sk: Obnoviť p_redvolené

en: Colors
sk: Farby

en: Window Border
sk: Okraj okna

en: Icons
sk: Ikony

en: _Size:
sk: V_eľkosť:

note: small threshold
en: Small
sk: Malé

note: large threshold
en: Large
sk: Veľké

en: Pointer
sk: Kurzor

en: Solid color
sk: Jednoliata farba

en: Horizontal gradient
sk: Vodorovný prechod

en: Vertical gradient
sk: Zvislý prechod

en: Tile
sk: Dlaždice

en: Zoom
sk: Priblíženie

en: Center
sk: Vycentrovať

en: Scale
sk: Prispôsobiť 1

en: Stretch
sk: Roztiahnuť

en: Span
sk: Prispôsobiť2

en: Appearance Preferences
sk: Nastavenie vzhľadu

en: Save _As...
sk: Uložiť _ako...

en: C_ustomize...
sk: P_rispôsobiť...

en: _Install...
sk: _Inštalovať...

en: Get more themes online
sk: Získať viac tém z internetu

en: Theme
sk: Téma

en: _Style:
sk: Štý_l:

en: C_olors:
sk: _Farby:

en: Open a dialog to specify the color
sk: Otvoriť dialógové okno na zadanie farby

en: Get more backgrounds online
sk: Získať viac pozadí z internetu

en: _Add...
sk: Prid_ať..

en: _Application font:
sk: Písmo progr_amov:

en: _Document font:
sk: Písmo _dokumentov:

en: Des_ktop font:
sk: Písmo p_lochy:

en: _Window title font:
sk: Písmo titulku _okna:

en: _Fixed width font:
sk: Písmo s pevno_u šírkou:

en: Add new f_ont...
sk: Pridať nové _písmo...

en: Rendering
sk: Vykresľovanie

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
sk: Sub-pi_xelové vyhladzovanie (LCD)

en: Best _shapes
sk: Najlepšie _tvary

en: _Monochrome
sk: Čierno_bielo

en: Best co_ntrast
sk: Najlepší _kontrast

en: D_etails...
sk: Pod_robnosti...

en: Menus and Toolbars
sk: Menu a panely nástrojov

en: Show _icons in menus
sk: Zobraziť _ikony v menu

en: _Editable menu shortcut keys
sk: _Upraviteľné klávesové skratky v menu

en: Toolbar _button labels:
sk: Popisy _tlačidiel panela nástrojov:

en: Buttons
sk: Tlačidlá

en: Show icons on buttons
sk: Zobraziť ikony na tlačítkach

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
sk: Určuje, či sa na tlačidlách majú okrem textu zobrazovať aj ikony.

en: Preview
sk: Náhľad

en: _File
sk: _Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: New
sk: Nový

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Customize the look of the desktop
sk: Prispôsobiť vzhľad pracovnej plochy

en: Theme Installer
sk: Inštalátor tém

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
sk: Inštaluje balíčky tém pre rôzne časti prostredia

en: Mate Theme Package
sk: Balíček témy pre MATE

en: No Desktop Background
sk: Bez pozadia plochy

en: unknown
sk: neznámy

en: Slide Show
sk: Prezentácia

en: Image
sk: Obrázok

en: multiple sizes
sk: viacero veľkostí

en: %d %s by %d %s
sk: %d %s na %d %s

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
    Artist: %s
sk: <b>%s</b>
    %s, %s
    Priečinok: %s
    Umelec: %s

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
    Artist: %s
sk: <b>%s</b>
    %s
    Priečinok: %s
    Umelec: %s

en: Image missing
sk: Obrázok chýba

en: Cannot install theme
sk: Nepodarilo sa nainštalovať tému

en: The %s utility is not installed.
sk: Nástroj %s nie je nainštalovaný.

en: There was a problem while extracting the theme.
sk: Vyskytol sa problém pri rozbaľovaní témy.

en: There was an error installing the selected file
sk: Pri inštalácií zvoleného súboru nastala chyba

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
sk: „%s“ sa nezdá byť platnou témou.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
sk: „%s“ sa nezdá byť platnou témou. Môže to byť „technológia tém“, ktorú je nutné skompilovať.

en: The theme "%s" already exists.
sk: Téma „%s“ už existuje.

en: Do you want to install it again?
sk: Chcete ju nainštalovať znova?

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Theme cannot be deleted
sk: Tému nie je možné odstrániť

en: Installation for theme "%s" failed.
sk: Inštalácia témy „%s“ zlyhala.

en: The theme "%s" has been installed.
sk: Téma „%s“ bola nainštalovaná.

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
sk: Chceli by ste ju teraz aplikovať, alebo ponechať aktuálnu tému?

en: Keep Current Theme
sk: Ponechať aktuálnu

en: Apply New Theme
sk: Použiť novú tému

en: MATE Theme %s correctly installed
sk: Téma pre MATE %s nainštalovaná správne

en: Failed to create temporary directory
sk: Vytváranie dočasného priečinka zlyhalo

en: New themes have been successfully installed.
sk: Nové témy boli úspešne nainštalované.

en: No theme file location specified to install
sk: Nezadané umiestnenie súboru, ktorý sa má nainštalovať

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
sk: Nedostatočné oprávnenia na inštaláciu témy do:
    %s

en: Select Theme
sk: Vybrať tému

en: Theme Packages
sk: Balíčky tém

en: Theme name must be present
sk: Musíte zadať názov témy

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
sk: Téma už existuje. Chcete ju nahradiť?

en: _Overwrite
sk: _Prepísať

en: Would you like to delete this theme?
sk: Chceli by ste odstrániť túto tému?

en: Could not install theme engine
sk: Nepodarilo sa nainštalovať „technológiu tém“

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
sk: Nedá sa spustiť správca nastavení „mate-settings-daemon“. Bez spusteného správcu nastavení prostredia MATE se nemusia niektoré zmeny nastavení prejaviť. Táto chyba by mohla naznačovať problém so systémom D-Bus, alebo je možno aktívny správca nastavení iného prostredia (napr. KDE), a ten je v konflikte so správcem nastavení prostredia MATE.

en: There was an error displaying help: %s
sk: Pri pokuse o zobrazenie pomocníka nastala chyba: %s

en: Copying file: %u of %u
sk: Kopíruje sa súbor: %u z %u

en: Copying '%s'
sk: Kopíruje sa „%s“

en: Copying files
sk: Kopírujú sa súbory

en: Parent Window
sk: Nadradené okno

en: Parent window of the dialog
sk: Nadradené okno dialógu

en: From URI
sk: Z URI

en: URI currently transferring from
sk: URI, z ktorého sa momentálne prenáša

en: To URI
sk: URI do

en: URI currently transferring to
sk: URI, kam sa momentálne prenáša

en: Fraction completed
sk: Dokončená časť

en: Fraction of transfer currently completed
sk: Momentálne dokončená časť prenosu

en: Current URI index
sk: Index aktuálneho URI

en: Current URI index - starts from 1
sk: Index aktuálneho URI - začína od 1

en: Total URIs
sk: Celkom URI

en: Total number of URIs
sk: Celkový počet URI

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
sk: Súbor „%s“ už existuje. Chcete ho nahradiť?

en: _Skip
sk: Pre_skočiť

en: Overwrite _All
sk: N_ahradiť všetky

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
sk: Táto téma nebude vyzerať ako bolo plánované, pretože chýba požadovaná GTK+ téma „%s“

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
sk: Táto téma nebude vyzerať ako bolo plánované, pretože chýba požadovaná téma správcu okien „%s“

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
sk: Táto téma nebude vyzerať ako bolo plánované, pretože chýba požadovaná téma ikon „%s“

en: Preferred Applications
sk: Preferované programy

en: Select your default applications
sk: Umožňuje vybrať predvolené programy

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
sk: Určuje názov záložky pre zobrazenie (internet|multimedia|system|a11y)

en: - MATE Default Applications
sk: - Predvolené plikácie prostredia MATE

en: Web Browser
sk: Internetový prehliadač

en: Mail Reader
sk: E-mailový klient

en: Instant Messenger
sk: Komunikátor

en: Image Viewer
sk: Prehliadač obrázkov

en: Multimedia Player
sk: Multimediálny prehrávač

en: Video Player
sk: Video prehrávač

en: Multimedia
sk: Multimédiá

en: Text Editor
sk: Textový editor

en: Terminal Emulator
sk: Emulátor terminálu

en: File Manager
sk: Správca súborov

en: Calculator
sk: Kalkulačka

en: System
sk: Systém

en: Document Viewer
sk: Prehliadač dokumentov

en: Word Processor
sk: Textový procesor

en: Spreadsheet Editor
sk: Tabuľkový procesor

en: Office
sk: Kancelária

en: _Run at start
sk: Spustiť pri šta_rte

en: Visual
sk: Zraková

en: Run at st_art
sk: Spustiť pri štart_e

en: Mobility
sk: Pohybová

en: Accessibility
sk: Prístupnosť

en: Normal
sk: Normálna

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Upside-down
sk: Prevrátiť

en: Monitor Preferences
sk: Nastavenia monitora

en: Apply system-wide
sk: Použiť pre celý systém

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
sk: Použije aktuálne nastavenie pre ostatných používateľov MATE. Upozornenie: neovplyvní to prihlasovaciu obrazovku ani iné pracovné prostredia.

en: _Apply
sk: _Použiť

en: Sa_me image in all monitors
sk: Rovnaký obrázok na všetkých _monitoroch

en: _Detect monitors
sk: Rozpozn_ať monitory

en: _Resolution:
sk: _Rozlíšenie:

en: Re_fresh rate:
sk: Obnovovacia _frekvencia:

en: On
sk: _Zapnutý

en: Off
sk: Vyp_nutý

en: Include _panel
sk: Vrátane _panela

en: Set as primary
sk: Nastaviť ako primárny

en: Sets the selected monitor as primary.
sk: Nastaví zvolený monitor ako primárny.

en: R_otation:
sk: _Otočenie:

en: Panel icon
sk: Ikona na paneli

en: _Show monitors in panel
sk: Zo_braziť monitory na paneli

en: Displays
sk: Zobrazovacie zariadenia

en: Change resolution and position of monitors and projectors
sk: Mení rozlíšenie a pozíciu monitorov a projektorov

en: Usage: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    This program installs a RANDR profile for multi-monitor setups into
    a systemwide location.  The resulting profile will get used when
    the RANDR plug-in gets run in mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - a full pathname, typically /home/username/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relative name for the installed file.  This will get put in
                the systemwide directory for RANDR configurations,
                so the result will typically be %s/DEST_NAME
sk: Použitie: %s ZDROJOVÝ_SÚBOR CIEĽOVÝ_NÁZOV 
    
    Tento program nainštaluje profil RANDR pre viac monitorové nastavenie do 
    celosystémového umiestnenia.  Výsledný profil bude použitý, keď sa
    plugin RANDR spustí v rámci mate-settings-daemon. 
    
    ZDROJOVÝ_SÚBOR - celá cesta k súboru, typicky /home/meno_použivateľa/.config/monitors.xml
    
    CIEĽOVÝ_NÁZOV - relatívny názov inštalovaného súboru. Tento bude umiestnený 
    do celosystémového priečinka na RANDR konfigurácie, 
    takže výsledkom bude typicky %s/CIEĽOVÝ_NÁZOV

note: Translators: only able to install RANDR profiles as root
en: This program can only be used by the root user
sk: Tento program môže používať iba používateľ root

en: The source filename must be absolute
sk: Názov zdrojového súboru musí byť absolútny

note: Translators: first %s is a filename; second %s is an error message
en: Could not open %s: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť %s: %s

note: Translators: first %s is a filename; second %s is an error message
en: Could not get information for %s: %s
sk: Nepodarilo sa získať informácie o %s: %s

en: %s must be a regular file
sk: %s musí byť bežný súbor

en: This program must only be run through pkexec(1)
sk: Tento program musí bežať iba cez pkexec(1)

en: PKEXEC_UID must be set to an integer value
sk: PKEXEC_UID musí byť nastavené na celočíselnú hodnotu

note: Translators: we are complaining that a file must be really owned by the user who called this program
en: %s must be owned by you
sk: %s musíte vlastniť vy

note: Translators: here we are saying that a plain filename must look like "filename", not like "some_dir/filename"
en: %s must not have any directory components
sk: %s nesmie obsahovať žiadne priečinky

en: %s must be a directory
sk: %s musí byť priečinok

note: Translators: the first %s/%s is a directory/filename; the last %s is an error message
en: Could not open %s/%s: %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť %s/%s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s
sk: Nepodarilo sa premenovať %s na %s: %s

en: Install multi-monitor settings for the whole system
sk: Inštalovať nastavenia s viacerými monitormi pre celý systém

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
sk: Na inštaláciu nastavení s viacerými monitormi je vyžadované oprávnenie

en: Upside Down
sk: Dolu hlavou

note: Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, the Spanish * translation could be "Pantallas en Espejo", *not* "Espejar Pantallas".
en: Mirror Screens
sk: Zrkadlené obrazovky

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
sk: Vyberte monitor, aby ste zmenili jeho vlastnosti; umiestnenie upravíte jeho pretiahnutím.

en: Could not save the monitor configuration
sk: Nepodarilo sa uložiť nastavenie monitora

en: Could not get session bus while applying display configuration
sk: Nepodarilo sa získať zbernicu relácie pri aplikovaní nastavenia obrazovky

en: Could not detect displays
sk: Nepodarilo sa rozpoznať monitory

en: The monitor configuration has been saved
sk: Nastavenie monitora bolo uložené

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
sk: Toto nastavenie bude použité pri ďalšom prihlásení niektorého používateľa.

en: Could not set the default configuration for monitors
sk: Nepodarilo sa nastaviť predvolené nastavenie monitorov

en: Could not get screen information
sk: Nepodarilo sa získať informácie o obrazovke

en: Could not open help content
sk: Nepodarilo sa otvoriť obsah pomocníka

en: Sound
sk: Zvuk

en: Volume mute
sk: Vypnúť zvuk

en: Volume down
sk: Znížiť hlasitosť

en: Volume up
sk: Zvýšiť hlasitosť

en: Launch media player
sk: Spustiť prehrávač hudby/videa

en: Play (or play/pause)
sk: Hrať (alebo hrať/pozastaviť)

en: Pause playback
sk: Pozastaviť prehrávanie

en: Stop playback
sk: Zastaviť prehrávanie

en: Previous track
sk: Predchádzajúca stopa

en: Next track
sk: Nasledujúca stopa

en: Eject
sk: Vysunúť

en: Desktop
sk: Pracovná plocha

en: Launch help browser
sk: Spustiť prehliadač pomocníka

en: Launch calculator
sk: Spustiť kalkulačku

en: Launch email client
sk: Spustiť emailového klienta

en: Launch instant messenger
sk: Spustiť okamžitý komunikátor

en: Launch web browser
sk: Spustiť webový prehliadač

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Shut down
sk: Vypnúť

en: Lock screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Home folder
sk: Domovský priečinok

en: Search
sk: Hľadať

en: Launch settings
sk: Nastavenia spustenia

en: New shortcut...
sk: Nová klávesová skratka...

en: Accelerator key
sk: Klávesová skratka

en: Accelerator modifiers
sk: Modifikátory klávesovej skratky

en: Accelerator keycode
sk: Kód klávesu klávesovej skratky

en: Accel Mode
sk: Režim skratky

en: The type of accelerator.
sk: Typ klávesovej skratky.

en: Disabled
sk: Zakázaný

en: <Unknown Action>
sk: <Neznáma operácia>

en: Custom Shortcuts
sk: Vlastné klávesové skratky

en: Error saving the new shortcut
sk: Chyba pri ukladaní novej klávesovej skratky

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
sk: Skratka „%s“ sa nedá použiť, pretože by nebolo možné normálne písať týmto klávesom.
    Prosím, skúste to súčasne s klávesami ako Ctrl, Alt alebo Shift.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
sk: Klávesová skratka „%s“ sa už používa pre
    „%s“

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
sk: Ak pridelíte klávesovú skratku pre „%s“, skratka pre „%s“ nebude nastavená.

en: _Reassign
sk: P_rideliť

en: Too many custom shortcuts
sk: Priveľa vlastných klávesových skratiek

en: Action
sk: Operácia

en: Shortcut
sk: Klávesová skratka

en: Custom Shortcut
sk: Vlastná klávesová skratka

en: C_ommand:
sk: P_ríkaz:

en: _Browse applications...
sk: _Prehliadať programy...

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Assign shortcut keys to commands
sk: Priradiť klávesové skratky príkazom

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
sk: Použiť nastavenia a skončiť (iba pre kompatibilitu, teraz ju má na starosti démonom)

en: Start the page with the typing break settings showing
sk: Spustiť so zobrazením záložky nastavenia prestávky v písaní

en: Start the page with the accessibility settings showing
sk: Spustiť so zobrazením záložky nastavenia prístupnosti

en: - MATE Keyboard Preferences
sk: - Nastavenie klávesnice MATE

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
sk: Zvuková spätná väzba sprístupnenia klávesnice

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
sk: Pípnuť pri prepnutí _funkcií prístupnosti

en: Beep when a _toggle key is pressed
sk: Pípnuť pri stlačení p_repínacej klávesy

en: General
sk: Všeobecné

en: Beep when a _modifier key is pressed
sk: Pípnuť pri stlačení _modifikátora

en: Sticky Keys
sk: Kombinácia kláves jedným prstom

en: Show _visual feedback for the alert sound
sk: Vizuálne zo_brazovať zvuk výstrahy

en: Flash _window titlebar
sk: Bliknúť _titulkom okna

en: Flash entire _screen
sk: Bliknúť _celou obrazovkou

en: Visual cues for sounds
sk: Vizuálne upozornenia na zvuky

en: Beep when a key is pr_essed
sk: Pípnuť pri _stlačení klávesu

en: Beep when key is _accepted
sk: Pípnuť, ak je kláves _akceptovaný

en: Beep when key is _rejected
sk: Pípnuť, ak je kláves _odmietnutý

en: Slow Keys
sk: Pomalé klávesy

en: Beep when a key is reje_cted
sk: Pípnuť, ak je kláves o_dmietnutý

en: Bounce Keys
sk: Viacnásobné stlačenie kláves

en: Keyboard Preferences
sk: Nastavenie klávesnice

en: Repeat Keys
sk: Opakovanie kláves

en: Key presses _repeat when key is held down
sk: Kláves sa _opakuje pri držaní

en: _Delay:
sk: O_neskorenie:

en: _Speed:
sk: _Rýchlosť:

en: Short
sk: Krátke

note: slow acceleration
en: Slow
sk: Pomalá

en: Repeat keys speed
sk: Rýchlosť opakovania kláves

en: Long
sk: Dlhé

note: fast acceleration
en: Fast
sk: Rýchla

en: Cursor Blinking
sk: Blikanie kurzora

en: Cursor _blinks in text fields
sk: Kurzor v textových poliach _bliká

en: S_peed:
sk: Rýchlo_sť:

en: Cursor blinks speed
sk: Rýchlosť blikania kurzora

en: List of keyboard layouts selected for usage
sk: Zoznam rozložení klávesnice vybraných na používanie

en: Select a keyboard layout to be added to the list
sk: Vyberte rozloženie klávesnice, ktoré má byť pridané do zoznamu

en: _Remove
sk: _Odstrániť

en: Remove the selected keyboard layout from the list
sk: Odstrániť vybraté rozloženie klávesnice zo zoznamu

en: Move _Up
sk: Presunúť _nahor

en: Move the selected keyboard layout up in the list
sk: Presunúť vybraté rozloženie klávesnice v zozname nahor

en: Move _Down
sk: Presunúť _nadol

en: Move the selected keyboard layout down in the list
sk: Posunúť vybraté rozloženie klávesnice v zozname nadol

en: _Show...
sk: _Zobraziť...

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
sk: Vytlačiť diagram vybraného rozloženia klávesnice

en: _Separate layout for each window
sk: Oddel_ené rozloženie pre každé okno

en: New windows u_se active window's layout
sk: N_ové okná použijú rozloženie aktívneho okna

en: Keyboard _model:
sk: _Model klávesnice:

en: _Options...
sk: Možno_sti...

en: View and edit keyboard layout options
sk: Zobraziť a upraviť možnosti rozloženia klávesnice

en: Reset to De_faults
sk: _Obnoviť predvolené

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
sk: Nahradiť aktuálne nastavenie rozloženia klávesnice 
    predvoleným nastavením

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
sk: _Funkcie prístupnosti môžu byť prepínané klávesovými skratkami

en: _Simulate simultaneous keypresses
sk: _Simulovať súčasné stlačenia kláves

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
sk: Za_kázať lepkavé klávesy, ak sú stlačené dva klávesy naraz

en: _Only accept long keypresses
sk: Akceptovať iba _dlhé stlačenie kláves

en: _Ignore fast duplicate keypresses
sk: _Ignorovať rýchlo opakované stlačenie kláves

en: D_elay:
sk: On_eskorenie:

en: Audio _Feedback...
sk: _Zvuková spätná väzba...

en: _Pointer can be controlled using the keypad
sk: Kurzor myši môže byť _ovládaný pomocou kláves

en: _Acceleration:
sk: _Zrýchlenie:

en: Mouse Keys
sk: Myš klávesami

en: _Lock screen to enforce typing break
sk: U_zamknúť obrazovku a vynútiť tak prestávku v písaní

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
sk: Uzamknúť obrazovku po zadanej dobe pre zabránenie problémom s používaním klávesnice

en: _Work interval lasts:
sk: Pr_acovný interval trvá:

en: _Break interval lasts:
sk: Interval pre_stávky trvá:

en: Duration of work before forcing a break
sk: Trvanie práce pred vynútením prestávky

en: Duration of the break when typing is disallowed
sk: Trvanie prestávky, kedy je zakázané písanie

en: minutes
sk: minút

en: All_ow postponing of breaks
sk: Povoliť _odloženie prestávky

en: Check if breaks are allowed to be postponed
sk: Určuje, či je možné odložiť prestávky

en: Typing Break
sk: Prestávka v písaní

en: _Type to test settings:
sk: _Test nastavení:

en: Choose a Layout
sk: Vyberte rozloženie

en: _Country:
sk: _Krajina:

en: _Variants:
sk: _Varianty:

en: By _country
sk: Podľa _krajiny

en: _Language:
sk: _Jazyk:

en: By _language
sk: Podľa _jazyka

en: Preview:
sk: Náhľad:

en: Choose a Keyboard Model
sk: Vyberte model klávesnice

en: _Vendors:
sk: _Výrobcovia:

en: _Models:
sk: _Modely:

en: Keyboard Layout Options
sk: Možnosti rozloženia klávesnice

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Vendors
sk: Výrobcovia

en: Models
sk: Modely

en: Default
sk: Predvolené

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Set your keyboard preferences
sk: Nastaviť vlastnosti klávesnice

en: Left button
sk: Ľavé tlačidlo

en: Middle button
sk: Prostredné tlačidlo

en: Right button
sk: Pravé tlačidlo

en: Specify the name of the page to show (general)
sk: Určte názov strany, ktorá sa má zobraziť (všeobecne)

en: - MATE Mouse Preferences
sk: - Nastavenia myši pre MATE

en: Mouse Preferences
sk: Nastavenia myši

en: Mouse Orientation
sk: Orientácia myši

en: _Right-handed
sk: Pre p_ravákov

en: _Left-handed
sk: Pre ľ_avákov

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
sk: _Ukázať pozíciu kurzora pri stlačení klávesu Control

en: Emulate middle button through simultaneous left and right click
sk: Emulovať stredné tlačidlo pomocou súčasného stlačenia ľavého a pravého tlačidla

en: Enable middlemouse paste
sk: Povoliť vkladanie stredným tlačidlom myši

en: Pointer Speed
sk: Rýchlosť kurzora

note: low sensitivity
en: Low
sk: Nízka

note: high sensitivity
en: High
sk: Vysoká

en: _Sensitivity:
sk: _Citlivosť:

en: Drag and Drop
sk: Funkcia „ťahaj a pusť“

en: Thr_eshold:
sk: Me_dza:

en: Double-Click Timeout
sk: Interval dvojitého kliknutia

en: _Timeout:
sk: Ča_kanie:

en: Mouse
sk: Myš

en: Enable _touchpad
sk: Povoliť _touchpad

en: Disable touchpad _while typing
sk: Zakázať touchpad _počas písania

en: Enable _mouse clicks with touchpad
sk: Povoliť kliknutie myšou pomo_cou touchpadu

en: Two-finger click emulation:
sk: Emulácia kliknutia dvoma prstami:

en: Three-finger click emulation:
sk: Emulácia kliknutia troma prstami:

en: Warning: multi-finger emulation may disable software buttons
sk: Upozornenie: emulácia viacerých prstov môže zakázať softvérové tlačidlá

en: Scrolling
sk: Skrolovanie

en: _Vertical edge scrolling
sk: Zv_islé skrolovanie pri okraji

en: H_orizontal edge scrolling
sk: V_odorovné skrolovanie pri okraji

en: V_ertical two-finger scrolling
sk: _Zvislé skrolovanie dvoma prstami

en: Hor_izontal two-finger scrolling
sk: Vo_dorovné skrolovanie dvoma prstami

en: Enable _natural scrolling
sk: Povoliť p_rirodzené skrolovanie

en: Set your mouse preferences
sk: Nastaviť myš

en: Network Proxy
sk: Sieťové proxy

en: Set your network proxy preferences
sk: Nastavuje vaše sieťové proxy

en: Network Proxy Preferences
sk: Nastavenie sieťového proxy

en: <b>Di_rect internet connection</b>
sk: <b>Pr_iame pripojenie na internet</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
sk: <b>_Ručné nastavenie proxy</b>

en: _Details
sk: _Detaily

en: H_TTP proxy:
sk: _HTTP proxy:

en: _Secure HTTP proxy:
sk: Proxy _zabezpečeného HTTP:

en: S_ocks host:
sk: Hostiteľ S_ocks:

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
sk: <b>_Automatické nastavenie proxy</b>

en: Autoconfiguration _URL:
sk: _URL pre automatické nastavenie:

en: Proxy Configuration
sk: Konfigurácia proxy

en: Ignore Host List
sk: Zoznam ignorovaných hostiteľov

en: Ignored Hosts
sk: Ignorovaní hostitelia

en: HTTP Proxy Details
sk: Detaily HTTP proxy

en: <b>_Use authentication</b>
sk: <b>Po_užiť prihlásenie</b>

en: U_sername:
sk: _Meno používateľa:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: Metacity Preferences
sk: Nastavenia Metacity

en: Compositing Manager
sk: Kompozitný správca okien

en: Enable software _compositing window manager
sk: Povoliť softvérového kompozitného správcu okien

en: The current window manager is unsupported
sk: Aktuálny správca okien nie je podporovaný

en: S_uper (or "Windows logo")
sk: S_uper (alebo „logo Windows“)

en: Windows
sk: Okná

en: Set your window properties
sk: Nastavuje vaše vlastnosti okien

en: Window Preferences
sk: Nastavenia okien

en: Window Selection
sk: Výber okna

en: _Select windows when the mouse moves over them
sk: Vybrať okno pod _kurzorom myši

en: U_nselect windows when the mouse leaves them
sk: Z_rušiť výber okien, keď kurzor myši už nie je ponad nimi

en: seconds
sk: sekúnd

en: Titlebar Action
sk: Operácia záhlavia okna

en: Roll up
sk: Zabaliť

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Maximize Horizontally
sk: Maximalizovať vodorovne

en: Maximize Vertically
sk: Maximalizovať zvislo

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: None
sk: Žiadne

en: Movement Key
sk: Pohybová klávesa

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
sk: Pre presun okna stlačte a držte tento kláves, potom ťahajte:

en: Behaviour
sk: Správanie

en: New Windows
sk: Nové okná

en: Window Snapping
sk: Priťahovanie okien

en: Enable window _tiling
sk: Povoliť _dlaždicové usporiadanie okien

en: Titlebar Buttons
sk: Tlačidlá záhlavia okna

en: Right (with menu)
sk: Vpravo (s menu)

en: Left (with menu)
sk: Vľavo (s menu)

en: Placement
sk: Umiestnenie

en: Time and Date Manager
sk: Správca času a dátumu

en: NTP sync
sk: NTP synchronizácia

en: Time zone
sk: Časová zóna

en: Time
sk: Čas

en: Date
sk: Dátum

en: Set Ntp sync
sk: Nastaviť synchronizáciu NTP

en: Time Zone
sk: Časová zóna

en: Africa/Abidjan
sk: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
sk: Afrika/Akkra

en: Africa/Addis_Ababa
sk: Afrika/Adis_Abeba

en: Africa/Algiers
sk: Afrika/Alžír

en: Africa/Asmara
sk: Afrika/Asmara

en: Africa/Bamako
sk: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sk: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sk: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sk: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sk: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sk: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sk: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sk: Afrika/Káhira

en: Africa/Casablanca
sk: Afrika/Kasablanka

en: Africa/Ceuta
sk: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
sk: Afrika/Konakry

en: Africa/Dakar
sk: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sk: Afrika/Dar_es_Salám

en: Africa/Djibouti
sk: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sk: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sk: Afrika/El-Aaiún

en: Africa/Freetown
sk: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sk: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sk: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sk: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
sk: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sk: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
sk: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sk: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
sk: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sk: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sk: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sk: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sk: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sk: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sk: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sk: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sk: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sk: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sk: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
sk: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
sk: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sk: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sk: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sk: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sk: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sk: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
sk: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Tripoli
sk: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
sk: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sk: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
sk: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sk: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sk: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sk: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sk: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
sk: Amerika/Argentína/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
sk: Amerika/Argentína/Catamarca

en: America/Argentina/Cordoba
sk: Amerika/Argentína/Kordoba

en: America/Argentina/Jujuy
sk: Amerika/Argentína/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
sk: Amerika/Argentína/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
sk: Amerika/Argentína/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
sk: Amerika/Argentína/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
sk: Amerika/Argentína/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
sk: Amerika/Argentína/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
sk: Amerika/Argentína/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
sk: Amerika/Argentína/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
sk: Amerika/Argentína/Ushuaia

en: America/Aruba
sk: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sk: Amerika/Asuncion

en: America/Atikokan
sk: Amerika/Atikokan

en: America/Bahia
sk: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
sk: Amerika/Bahia de Banderas

en: America/Barbados
sk: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sk: Amerika/Belem

en: America/Belize
sk: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
sk: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
sk: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sk: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sk: Amerika/Boise

en: America/Cambridge_Bay
sk: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
sk: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
sk: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sk: Amerika/Caracas

en: America/Cayenne
sk: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sk: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sk: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sk: Amerika/Chihuahua

en: America/Costa_Rica
sk: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
sk: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sk: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sk: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
sk: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sk: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sk: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sk: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sk: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sk: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sk: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sk: Amerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
sk: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
sk: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sk: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sk: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sk: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sk: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sk: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sk: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
sk: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sk: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
sk: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sk: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sk: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sk: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sk: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sk: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
sk: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
sk: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
sk: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
sk: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
sk: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Inuvik
sk: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sk: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sk: Amerika/Jamaica

en: America/Juneau
sk: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sk: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sk: Amerika/Kentucky/Montevideo

en: America/La_Paz
sk: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sk: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sk: Amerika/Los_Angeles

en: America/Maceio
sk: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sk: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sk: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
sk: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
sk: Amerika/Martinik

en: America/Matamoros
sk: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
sk: Amerika/Mazatlan

en: America/Menominee
sk: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sk: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
sk: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
sk: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
sk: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
sk: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sk: Amerika/Montevideo

en: America/Montserrat
sk: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sk: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sk: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sk: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sk: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sk: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
sk: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/North_Dakota/New_Salem
sk: Amerika/North_Dakota/New_Salem

en: America/Panama
sk: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sk: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sk: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sk: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sk: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sk: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
sk: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sk: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
sk: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sk: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sk: Amerika/Recife

en: America/Regina
sk: Amerika/Regina

en: America/Resolute
sk: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
sk: Amerika/Rio_Branco

en: America/Santarem
sk: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
sk: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sk: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sk: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
sk: Amerika/Scoresbysund

en: America/St_Barthelemy
sk: Amerika/St_Barthélemy

en: America/St_Johns
sk: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sk: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sk: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sk: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sk: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sk: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sk: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sk: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sk: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sk: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
sk: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
sk: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sk: Amerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
sk: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sk: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sk: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sk: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
sk: Antarktída/Casey

en: Antarctica/Davis
sk: Antarktída/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sk: Antarktída/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
sk: Antarktída/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sk: Antarktída/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sk: Antarktída/Palmer

en: Antarctica/Rothera
sk: Antarktída/Rothera

en: Antarctica/Syowa
sk: Antarktída/Syowa

en: Antarctica/Vostok
sk: Antarktída/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
sk: Arktída/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sk: Ázia/Aden

en: Asia/Almaty
sk: Ázia/Almaty

en: Asia/Amman
sk: Ázia/Amman

en: Asia/Anadyr
sk: Ázia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
sk: Ázia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sk: Ázia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
sk: Ázia/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
sk: Ázia/Baghdad

en: Asia/Bahrain
sk: Ázia/Bahrain

en: Asia/Baku
sk: Ázia/Baku

en: Asia/Bangkok
sk: Ázia/Bangkok

en: Asia/Beirut
sk: Ázia/Beirut

en: Asia/Bishkek
sk: Ázia/Bishkek

en: Asia/Brunei
sk: Ázia/Brunei

en: Asia/Choibalsan
sk: Ázia/Choibalsan

en: Asia/Colombo
sk: Ázia/Colombo

en: Asia/Damascus
sk: Ázia/Damascus

en: Asia/Dhaka
sk: Ázia/Dhaka

en: Asia/Dili
sk: Ázia/Dili

en: Asia/Dubai
sk: Ázia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
sk: Ázia/Dušanbe

en: Asia/Gaza
sk: Ázia/Gaza

en: Asia/Ho_Chi_Minh
sk: Ázia/Ho_Chi_Minh

en: Asia/Hong_Kong
sk: Ázia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sk: Ázia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sk: Ázia/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
sk: Ázia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
sk: Ázia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sk: Ázia/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
sk: Ázia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
sk: Ázia/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sk: Ázia/Karachi

en: Asia/Kathmandu
sk: Ázia/Káthmandu

en: Asia/Kolkata
sk: Ázia/Kalkata

en: Asia/Krasnoyarsk
sk: Ázia/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sk: Ázia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sk: Ázia/Kuching

en: Asia/Kuwait
sk: Ázia/Kuwait

en: Asia/Macau
sk: Ázia/Macau

en: Asia/Magadan
sk: Ázia/Magadan

en: Asia/Makassar
sk: Ázia/Makassar

en: Asia/Manila
sk: Ázia/Manila

en: Asia/Muscat
sk: Ázia/Muscat

en: Asia/Nicosia
sk: Ázia/Nicosia

en: Asia/Novokuznetsk
sk: Ázia/Novokuzneck

en: Asia/Novosibirsk
sk: Ázia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sk: Ázia/Omsk

en: Asia/Oral
sk: Ázia/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
sk: Ázia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
sk: Ázia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
sk: Ázia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
sk: Ázia/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
sk: Ázia/Qyzylorda

en: Asia/Riyadh
sk: Ázia/Riyadh

en: Asia/Sakhalin
sk: Ázia/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
sk: Ázia/Samarkand

en: Asia/Seoul
sk: Ázia/Seoul

en: Asia/Shanghai
sk: Ázia/Shanghai

en: Asia/Singapore
sk: Ázia/Singapúr

en: Asia/Taipei
sk: Ázia/Taipei

en: Asia/Tashkent
sk: Ázia/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sk: Ázia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sk: Ázia/Teherán

en: Asia/Thimphu
sk: Ázia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
sk: Ázia/Tokyo

en: Asia/Ulaanbaatar
sk: Ázia/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
sk: Ázia/Urumqi

en: Asia/Vientiane
sk: Ázia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sk: Ázia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sk: Ázia/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sk: Ázia/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sk: Ázia/Yerevan

en: Atlantic/Azores
sk: Atlantik/Azory

en: Atlantic/Bermuda
sk: Atlantik/Bermudy

en: Atlantic/Canary
sk: Atlantik/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
sk: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faroe
sk: Atlantik/Faerské ostrovy

en: Atlantic/Madeira
sk: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sk: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
sk: Atlantik/South_Georgia

en: Atlantic/Stanley
sk: Atlantik/Stanley

en: Atlantic/St_Helena
sk: Atlantik/St_Helena

en: Australia/Adelaide
sk: Austrália/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sk: Austrália/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sk: Austrália/Broken_Hill

en: Australia/Currie
sk: Austrália/Currie

en: Australia/Darwin
sk: Austrália/Darwin

en: Australia/Eucla
sk: Austrália/Eucla

en: Australia/Hobart
sk: Austrália/Hobart

en: Australia/Lindeman
sk: Austrália/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sk: Austrália/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sk: Austrália/Melbourne

en: Australia/Perth
sk: Austrália/Perth

en: Australia/Sydney
sk: Austrália/Sydney

en: Europe/Amsterdam
sk: Európa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sk: Európa/Andorra

en: Europe/Athens
sk: Európa/Atény

en: Europe/Belgrade
sk: Európa/Belgrade

en: Europe/Berlin
sk: Európa/Berlín

en: Europe/Bratislava
sk: Európa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sk: Európa/Brusel

en: Europe/Bucharest
sk: Európa/Bukurešť

en: Europe/Budapest
sk: Európa/Budapešť

en: Europe/Chisinau
sk: Európa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
sk: Európa/Kobenhavn

en: Europe/Dublin
sk: Európa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sk: Európa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
sk: Európa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
sk: Európa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
sk: Európa/Isle_of_Man

en: Europe/Istanbul
sk: Európa/Istanbul

en: Europe/Jersey
sk: Európa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
sk: Európa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sk: Európa/Kiev

en: Europe/Lisbon
sk: Európa/Lisbon

en: Europe/Ljubljana
sk: Európa/Ljubljana

en: Europe/London
sk: Európa/Londýn

en: Europe/Luxembourg
sk: Európa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
sk: Európa/Madrid

en: Europe/Malta
sk: Európa/Malta

en: Europe/Mariehamn
sk: Európa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
sk: Európa/Minsk

en: Europe/Monaco
sk: Európa/Monaco

en: Europe/Moscow
sk: Európa/Moskva

en: Europe/Oslo
sk: Európa/Oslo

en: Europe/Paris
sk: Európa/Paríž

en: Europe/Podgorica
sk: Európa/Podgorica

en: Europe/Prague
sk: Európa/Praha

en: Europe/Riga
sk: Európa/Riga

en: Europe/Rome
sk: Európa/Rím

en: Europe/Samara
sk: Európa/Samara

en: Europe/San_Marino
sk: Európa/San_Maríno

en: Europe/Sarajevo
sk: Európa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sk: Európa/Simferopol

en: Europe/Skopje
sk: Európa/Skopje

en: Europe/Sofia
sk: Európa/Sofia

en: Europe/Stockholm
sk: Európa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
sk: Európa/Tallinn

en: Europe/Tirane
sk: Európa/Tirane

en: Europe/Uzhgorod
sk: Európa/Užhorod

en: Europe/Vaduz
sk: Európa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sk: Európa/Vatikán

en: Europe/Vienna
sk: Európa/Viedeň

en: Europe/Vilnius
sk: Európa/Viľňus

en: Europe/Volgograd
sk: Európa/Volgograd

en: Europe/Warsaw
sk: Európa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sk: Európa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
sk: Európa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
sk: Európa/Zurich

en: Indian/Antananarivo
sk: Indický/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sk: Indický/Chagos

en: Indian/Christmas
sk: Indický/Christmas

en: Indian/Cocos
sk: Indický/Kokosové ostrovy

en: Indian/Comoro
sk: Indický/Komory

en: Indian/Kerguelen
sk: Indický/Kergueleny

en: Indian/Mahe
sk: Indický/Mahé

en: Indian/Maldives
sk: Indický/Maledivy

en: Indian/Mauritius
sk: Indický/Maurícius

en: Indian/Mayotte
sk: Indický/Mayotte

en: Indian/Reunion
sk: Indický/Reunion

en: Pacific/Apia
sk: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sk: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Chatham
sk: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Chuuk
sk: Pacifik/Chuuk

en: Pacific/Easter
sk: Pacifik/Easter

en: Pacific/Efate
sk: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sk: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sk: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sk: Pacifik/Fiji

en: Pacific/Funafuti
sk: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sk: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
sk: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sk: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sk: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sk: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Kiritimati
sk: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sk: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sk: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sk: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sk: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
sk: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
sk: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sk: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sk: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sk: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sk: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sk: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sk: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
sk: Pacifik/Pohnpei

en: Pacific/Port_Moresby
sk: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sk: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sk: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Tahiti
sk: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sk: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sk: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Wake
sk: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
sk: Pacifik/Wallis

en: Time And Date Manager
sk: Správca času a dátumu

en: Setting the time and date of the local system
sk: Nastavenie času a dátumu lokálneho systému

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
sk: Správca okien „%s“ nemá zaregistrovaný nástroj pre nastavenie

en: %s key is empty
sk: %s kláves je prázdny

en: Groups
sk: Skupiny

en: Common Tasks
sk: Bežné úlohy

en: Control Center
sk: Ovládacie centrum

en: Hide on start (useful to preload the shell)
sk: Skryť pri spustení (užitočné, ak sa predom načítava shell)

en: The MATE configuration tool
sk: Nástroj pre nastavenie MATE

en: Configure MATE settings
sk: Konfiguruje nastavenia prostredia MATE

en: _Postpone Break
sk: _Odložiť prestávku

en: Take a break!
sk: Urobte si prestávku!

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _About
sk: O progr_ame

en: _Take a Break
sk: _Urobiť si prestávku

en: Take a break now (next in %dm)
sk: Urobiť si prestávku teraz (nasledujúca za %dm)

en: Take a break now (next in less than one minute)
sk: Urobiť si prestávku teraz (nasledujúca za menej než minútu)

en: Less than one minute until the next break
sk: Menej ako jedna minúta do nasledujúcej prestávky

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
sk: Nepodarilo sa zobraziť dialóg pre nastavenie monitoru písania kvôli tejto chybe: %s

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
sk: Napísal Richard Hult <richard@imendio.com>

en: Eye candy added by Anders Carlsson
sk: Ozdoby pridal Anders Carlsson

en: A computer break reminder.
sk: Upozornenie na to, že si máte urobiť prestávku.

en: Enable debugging code
sk: Povoliť ladiaci kód

en: Don't check whether the notification area exists
sk: Neoverovať, či oblasť upozornení existuje

en: Typing Monitor
sk: Sledovanie písania

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
sk: Sledovač písania používa oblasť upozornení pre zobrazovanie informácií. Zdá sa, že váš panel túto oblasť neobsahuje. Môžete ju pridať kliknutím pravým tlačidlom na vašom paneli a vybraním „Pridať do panelu“, zvolením „Oblasť upozornení“ a kliknutím na „Pridať“.

en: Style
sk: Štýl

en: Type
sk: Typ

en: Version
sk: Verzia

en: Copyright
sk: Autorské práva

en: Description
sk: Popis

en: Install Failed
sk: Inštalácia zlyhala

en: Installed
sk: Nainštalované

en: This font could not be displayed.
sk: Toto písmo sa nepodarilo zobraziť.

en: Info
sk: Informácie

en: Back
sk: Späť

en: All Fonts
sk: Všetky písma

en: Font Viewer
sk: Prehliadač písiem

en: View fonts on your system
sk: Zobrazuje písma vášho systému

en: MATE Font Viewer
sk: Prehliadač písiem MATE

en: Text to thumbnail (default: Aa)
sk: Text pre miniatúru (predvolené: Aa)

en: Thumbnail size (default: 128)
sk: Veľkosť miniatúr (predvolená: 128)

en: SIZE
sk: VEĽKOSŤ

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
sk: SÚBOR-PÍSMA VÝSTUPNÝ-SÚBOR

en: Your filter "%s" does not match any items.
sk: Váš filter „%s“ sa nezhoduje so žiadnymi položkami.

en: No matches found.
sk: Nenájdená žiadna zhoda.

en: New Applications
sk: Nové programy

en: Other
sk: Ostatné

en: Start %s
sk: Spustiť %s

en: Help
sk: Pomocník

en: Remove from Favorites
sk: Odstrániť z Obľúbených

en: Add to Favorites
sk: Pridať k Obľúbeným

en: Remove from Startup Programs
sk: Odstrániť z Programov po spustení

en: Add to Startup Programs
sk: Pridať k Programom po spustení

en: New Spreadsheet
sk: Nová tabuľka

en: New Document
sk: Nový dokument

[ctx: Home folder]
en: Home
sk: Domov

en: Documents
sk: Dokumenty

en: File System
sk: Súborový systém

en: Network Servers
sk: Sieťové servery
