mate-control-center 1.26.0 - en to sl translation catalogue (1100 entries)

en: [ 'Change Theme;mate-appearance-properties.desktop', 'Set Preferred Applications;mate-default-applications-properties.desktop' ]
sl: [ 'Spremeni temo;mate-appearance-properties.desktop', 'Nastavi prednostne programe;mate-default-applications-properties.desktop' ]

en: Task names and associated .desktop files
sl: Imena opravil in povezane .desktop datoteke

en: The task name to be displayed in the control-center followed by a ";" separator then the filename of an associated .desktop file to launch for that task.
sl: Ime opravila, ki bo prikazano v nadzornem oknu. Sledi mu ločilo ";", nato ime povezane .desktop datoteke, ki zažene to opravilo.

en: Close the control-center when a task is activated
sl: Po zagonu opravila zapri nadzorni center

en: if true, the control-center will close when a "Common Task" is activated.
sl: če je resnično, se bo nadzorni center zapre ob zagonu "Običajnega opravila".

en: Exit shell on start action performed
sl: Po zagonu zapri lupino

en: Indicates whether to close the shell when a start action is performed.
sl: Določa, ali naj se lupina zapre ob zagonu opravila.

en: Exit shell on help action performed
sl: Po zagonu pomoči zapri lupino

en: Indicates whether to close the shell when a help action is performed.
sl: Določa, ali naj se lupina zapre ob zagonu pomoči.

en: Exit shell on add or remove action performed
sl: Zapri lupino ob dodajanju ali odstranjevanju

en: Indicates whether to close the shell when an add or remove action is performed.
sl: Določa, ali naj se lupina zapre če se izvedbe dodajanje ali odstranjevanje.

en: Exit shell on upgrade or uninstall action performed
sl: Ob posodabljanju ali odstranjevanju zapri lupino

en: Indicates whether to close the shell when an upgrade or uninstall action is performed.
sl: Določa, ali naj se lupina zapre ob posodabljanju ali odstranjevanju.

en: More backgrounds URL
sl: Povezava do dodatnih ozadji

en: URL for where to get more desktop backgrounds. If set to an empty string the link will not appear.
sl: Povezava URL do dodatnih ozadji za namizje. V primeru, da je niz prazen, povezava ne bo prikazana.

en: More themes URL
sl: Povezava do dodatnih tem

en: URL for where to get more desktop themes. If set to an empty string the link will not appear.
sl: Povezava URL do dodatnih tem za namizje. V primeru, da je niz prazen, povezava ne bo prikazana.

en: Keybinding
sl: Povezovanje tipke

en: Keybinding associated with a custom shortcut.
sl: Povezovanje tipke z bližnjico po meri

en: Command
sl: Ukaz

en: Command associated with a custom keybinding.
sl: Ukaz, ki ga povezana tipka izvede

en: Name
sl: Ime

en: Description associated with a custom keybinding.
sl: Opis lastne povezane tipke

en: Select Image
sl: Izberi sliko

en: No Image
sl: Brez slike

en: Images
sl: Slike

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: About %s
sl: O %s

en: About Me
sl: O meni

en: _Close
sl: _Zapri

en: Select your photo
sl: Izberite svojo sliko

en: Full Name
sl: Polno ime

en: User name:
sl: Uporabniško ime:

en: Change Passwo_rd...
sl: Sp_remeni geslo ...

en: Enable _Fingerprint Login...
sl: Omogoči _prijavo s prstnimi odtisi ...

en: Disable _Fingerprint Login...
sl: Onemogoči _prijavo s prstnimi odtisi ...

en: Set your personal information
sl: Nastavite svoje osebne podatke

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mate-control-center;MATE;personal;information;
sl: mate-nadzorni-center;MATE;osebno;informacije;nadzor;upravljanje;

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
sl: Ni ustreznih dovoljenj za uporabo naprave. Stopite v stik s skrbnikom.

en: The device is already in use.
sl: Naprava je že v uporabi.

en: An internal error occurred
sl: Prišlo je do notranje napake

en: Delete registered fingerprints?
sl: Ali naj bodo izbrisani obstoječi prstni odtisi?

en: _Delete Fingerprints
sl: _Izbriši prstne odtise

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
sl: Ali želite izbrisati obstoječe prstne odtise in onemogočiti tak način prijave?

en: Done!
sl: Končano!

en: Could not access '%s' device
sl: Dostop do naprave '%s' ni mogoč

en: Could not start finger capture on '%s' device
sl: Branja prstnih odtisov na napravi '%s' ni mogoče začeti

en: Could not access any fingerprint readers
sl: Dostop do bralnikov prstnih odtisov ni mogoč

en: Please contact your system administrator for help.
sl: Za pomoč se obrnite na skrbnika.

en: Enable Fingerprint Login
sl: Omogoči prijavo s prstnim odtisom

en: To enable fingerprint login, you need to save one of your fingerprints, using the '%s' device.
sl: Za prijavo s prstnim odtisom je treba najprej shraniti vaš prstni odtis z uporabo naprave '%s'.

en: Swipe finger on reader
sl: Povlecite prst preko bralnika

en: Place finger on reader
sl: Položite prst na bralnik

en: Left thumb
sl: Levi palec

en: Left middle finger
sl: Levi sredinec

en: Left ring finger
sl: Levi prstanec

en: Left little finger
sl: Levi mezinec

en: Right thumb
sl: Desni palec

en: Right middle finger
sl: Desni sredinec

en: Right ring finger
sl: Desni prstanec

en: Right little finger
sl: Desni mezinec

en: Right index finger
sl: Desni kazalec

en: Left index finger
sl: Levi kazalec

en: Other finger:
sl: Drug prst:

en: Select finger
sl: Izbor prsta

en: Your fingerprint was successfully saved. You should now be able to log in using your fingerprint reader.
sl: Prstni odtis je uspešno shranjen. Sedaj se je mogoče prijaviti z uporabo bralnika prstnih odtisov.

en: Child exited unexpectedly
sl: Podrejeno opravilo se je končalo nepričakovano

en: Could not shutdown backend_stdin IO channel: %s
sl: V/I kanala backend_stdin ni mogoče izklopiti: %s

en: Could not shutdown backend_stdout IO channel: %s
sl: V/I kanala backend_stdout ni mogoče izklopiti: %s

en: Authenticated!
sl: Overitev je uspela!

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
sl: Vaše geslo se je od prvotne prijave spremenilo. Ponovno se prijavite.

en: That password was incorrect.
sl: Geslo je napačno.

en: Your password has been changed.
sl: Geslo je bilo spremenjeno.

en: System error: %s.
sl: Sistemska napaka: %s.

en: The password is too short.
sl: Geslo je prekratko.

en: The password is too simple.
sl: Geslo je preveč preprosto.

en: The old and new passwords are too similar.
sl: Staro in novo geslo sta si preveč podobni.

en: The new password must contain numeric or special character(s).
sl: Novo geslo mora vsebovati številke ali posebne znake.

en: The old and new passwords are the same.
sl: Staro in novo geslo sta si enaki.

en: The new password has already been used recently.
sl: Novo geslo je bilo nedavno tega že uporabljeno.

en: Unable to launch %s: %s
sl: Ni mogoče zagnati %s: %s

en: Unable to launch backend
sl: Ni mogoče zagnati zaledja

en: A system error has occurred
sl: Prišlo je do sistemske napake

en: Checking password...
sl: Preverjanje gesla ...

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
sl: Kliknite gumb <b>Spremeni geslo</b> za spreminjanje gesla.

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
sl: Vnesite vaše geslo v polje <b>Novo geslo</b>.

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
sl: Ponovno vnesite geslo v polje <b>Ponovite novo geslo</b>.

en: The two passwords are not equal.
sl: Gesli nista enaki.

en: Change password
sl: Spremeni geslo

en: Change pa_ssword
sl: Spremeni ge_slo

en: Change your password
sl: Spreminjanje gesla

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
sl: Za spreminjanje gesla je treba najprej vnesti trenutno geslo v spodnje polje in klikniti <b>Overi</b>.
    Po overitvi vnesite novo geslo, ga ponovno vnesite za preverjanje in kliknite <b>Spremeni geslo</b>.

en: Current _password:
sl: Trenutno _geslo:

en: _New password:
sl: _Novo geslo:

en: _Retype new password:
sl: _Ponovite novo geslo:

en: _Authenticate
sl: _Overi

en: Assistive Technologies Preferences
sl: Možnosti pomožnih tehnologij

en: _Help
sl: _Pomoč

en: Close and _Log Out
sl: Zapri in se _odjavi

en: Assistive Technologies
sl: Pomožne tehnologije

en: _Preferred Applications
sl: _Prednostni programi

en: Jump to Preferred Applications dialog
sl: Skok na seznam s prednostnimi programi

en: _Enable assistive technologies
sl: _Omogoči pomožne tehnologije

en: Changes to enable assistive technologies will not take effect until your next log in.
sl: Spremembe pomožnih tehnologij se ne bodo uveljavile do naslednje prijave.

en: Preferences
sl: Možnosti

en: _Keyboard Accessibility
sl: _Dostopnost tipkovnice

en: Jump to the Keyboard Accessibility dialog
sl: Skok na okno dostopnosti tipkovnice

en: _Mouse Accessibility
sl: _Dostopnost miške

en: Jump to the Mouse Accessibility dialog
sl: Skok na okno dostopnosti tipkovnice

en: Accessible Lo_gin
sl: _Dostopna prijava

en: Jump to the Accessible Login dialog
sl: Skok na prijavo z uporabo pomožnih tehnologij

en: Choose which accessibility features to enable when you log in
sl: Izbor pomožnih tehnologij, ki naj se omogočijo ob zagonu

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mate-control-center;MATE;accessibility;features;
sl: mate-nadzorni-center;dostopnost;funkcije;prilagajanje;

en: Add Wallpaper
sl: Dodaj sliko ozadja

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Select Font
sl: Izberi pisavo

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Open
sl: _Odpri

en: Fonts
sl: Pisave

en: Specify the filename of a theme to install
sl: Določitev imena datoteke teme za namestitev

en: filename
sl: ime datoteke

en: Specify the name of the page to show (theme|background|fonts|interface)
sl: Določitev imena strani za prikaz (theme|background|fonts|interface)

en: page
sl: stran

en: [WALLPAPER...]
sl: [SLIKA OZADJA ...]

en: Default Pointer
sl: Privzet kazalnik

en: Install
sl: Namesti

en: Apply Background
sl: Uveljavi ozadje

en: Apply Font
sl: Uveljavi pisavo

en: Revert Font
sl: Povrni pisavo

en: The current theme suggests a background and a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
sl: Trenutna tema določa ozadje in pisavo. Nazadnje uporabljeno pisavo je mogoče povrniti.

en: The current theme suggests a background. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
sl: Trenutna tema predlaga ozadje. Nazadnje uporabljeno pisavo je mogoče povrniti.

en: The current theme suggests a background and a font.
sl: Trenutna tema predlaga ozadje in pisavo.

en: The current theme suggests a font. Also, the last applied font suggestion can be reverted.
sl: Trenutna tema predlaga pisavo. Nazadnje uporabljeno pisavo je mogoče povrniti.

en: The current theme suggests a background.
sl: Trenutna tema predlaga ozadje.

en: The last applied font suggestion can be reverted.
sl: Nazadnje uporabljeno pisavo je mogoče povrniti.

en: The current theme suggests a font.
sl: Trenutna tema predlaga pisavo.

en: Custom
sl: Po meri

en: Font Rendering Details
sl: Podrobnosti izrisovanja pisav

en: R_esolution
sl: _Ločljivost

en: Dots per inch (DPI):
sl: Točk na palec (DPI):

en: This resets the font DPI to the auto-detected value from Xserver.
sl: To povrne DPI pisave na samo-zaznavno vrednost iz Xserverja.

en: Automatic detection:
sl: Samodejna zaznava:

en: Smoothing
sl: Glajenje

en: Gra_yscale
sl: _Sivine

en: Sub_pixel (LCDs)
sl: Pod_točke (LCD zasloni)

en: _None
sl: _Brez

note: font hinting
en: Hinting
sl: Glajenje

en: N_one
sl: _Brez

en: _Slight
sl: _Rahlo

en: _Full
sl: _Polno

en: _Medium
sl: _Srednje

en: Subpixel Order
sl: Vrstni red podtočk

note: vertical hinting, pixel order blue, green, red
en: VB_GR
sl: B_GR (navpično)

en: Save Theme As...
sl: Shrani temo kot ...

en: _Save
sl: _Shrani

en: Save _background image
sl: Shrani sliko _ozadja

en: Save _notification theme
sl: Shrani temo _obvestil

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _Description:
sl: _Opis:

en: Text below items
sl: Besedilo pod predmeti

en: Text beside items
sl: Besedilo ob predmetih

en: Icons only
sl: Samo ikone

en: Text only
sl: Samo besedilo

en: Customize Theme
sl: Prikroji temo

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: Controls
sl: Kontrole

en: The current controls theme does not support color schemes.
sl: Trenutna nadzorna tema ne podpira barvnih shem.

en: _Tooltips:
sl: _Namigi:

en: Text
sl: Besedilo

en: Background
sl: Ozadje

en: _Selected items:
sl: _Izbrani predmeti:

en: _Input boxes:
sl: _Vnosna polja:

en: _Windows:
sl: _Okna:

en: _Reset to Defaults
sl: _Povrni na privzeto

en: Colors
sl: Barve

en: Window Border
sl: Obroba okna

en: Icons
sl: Ikone

en: _Size:
sl: _Velikost:

note: small threshold
en: Small
sl: Majhne

note: large threshold
en: Large
sl: Velike

en: Pointer
sl: Kazalnik

en: Solid color
sl: Enobarvno

en: Horizontal gradient
sl: Vodoravni preliv

en: Vertical gradient
sl: Navpično prelivanje

en: Tile
sl: Razpostavi

en: Zoom
sl: Približanje

en: Center
sl: Sredinsko

en: Scale
sl: Spremeni velikost

en: Stretch
sl: Raztegni

en: Span
sl: Razpon

en: Appearance Preferences
sl: Možnosti videza

en: Save _As...
sl: Shrani _kot ...

en: C_ustomize...
sl: Pr_ilagodi ...

en: _Install...
sl: _Namesti ...

en: Get more themes online
sl: Pridobi več tem na spletu

en: Theme
sl: Teme

en: _Style:
sl: _Slog:

en: C_olors:
sl: _Barve:

en: Open a dialog to specify the color
sl: Odpri pogovorno okno za izbiro barve

en: Get more backgrounds online
sl: Pridobi več ozadij na spletu

en: _Add...
sl: _Dodaj ...

en: _Application font:
sl: Pisava _programov:

en: _Document font:
sl: Pisava _dokumentov:

en: Des_ktop font:
sl: Pisava _namizja:

en: _Window title font:
sl: Pisava naziva _okna:

en: _Fixed width font:
sl: Pisava _določene širine:

en: Add new f_ont...
sl: Dodaj novo p_isavo...

en: Rendering
sl: Izrisovanje

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
sl: Podtočkovno glajenje (LCD zasloni)

en: Best _shapes
sl: Najboljše _oblike

en: _Monochrome
sl: _Enobarvno

en: Best co_ntrast
sl: Najboljši _kontrast

en: D_etails...
sl: _Podrobnosti ...

en: Menus and Toolbars
sl: Meniji in orodne vrstice

en: Show _icons in menus
sl: Pokaži _ikone v menijih

en: _Editable menu shortcut keys
sl: _Bližnjice tipk, ki jih je mogoče urejati

en: Toolbar _button labels:
sl: oznake

en: Buttons
sl: Gumbi

en: Show icons on buttons
sl: Pokaži ikone na gumbih

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
sl: Ali naj bo na gumbu ob besedilu še ikona

en: File Chooser
sl: Izbirnik datotek

en: Show hidden items
sl: Prikaži skrite predmete

en: Show size column
sl: Prikaži stolpec z velikostjo

en: Show type column
sl: Prikaži stolpec z vrsto

en: Sort directories first
sl: Najprej razporedi imenike

en: Preview
sl: Predogled

en: _File
sl: _Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: New
sl: Novo

en: Interface
sl: Vmesnik

en: Appearance
sl: Videz

en: Customize the look of the desktop
sl: Prilagajanje videza namizja

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mate-control-center;MATE;appearance;properties;desktop;customize;look;
sl: mate-nadzorni-center;MATE;videz;lastnosti;namizje;prilagajanje;izgled;

en: Theme Installer
sl: Namestitveni program za teme

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
sl: Namesti pakete tem za različne dele namizja

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mate-control-center;MATE;install;desktop;themes;
sl: mate-control-center;MATE;namestitev:namizje;teme;

en: Mate Theme Package
sl: Paket teme za MATE

en: No Desktop Background
sl: Brez ozadja namizja

en: unknown
sl: neznano

en: Slide Show
sl: Predstavitev

en: Image
sl: Slika

en: multiple sizes
sl: različne velikosti

en: %d %s by %d %s
sl: %d %s krat %d %s

en: pixel | pixels
sl[0]: slik. točka
sl[1]: slik. točki
sl[2]: slik. točke
sl[3]: slik. točk

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
    Artist: %s
sl: <b>%s</b>
    %s, %s
    Mapa: %s
    Avtor: %s

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
    Artist: %s
sl: <b>%s</b>
    %s
    Mapa: %s
    Avtor: %s

en: Image missing
sl: Manjka slika

en: Cannot install theme
sl: Teme ni mogoče naložiti

en: The %s utility is not installed.
sl: Orodje %s ni nameščeno.

en: There was a problem while extracting the theme.
sl: Med razširjanjem teme je prišlo do napake.

en: There was an error installing the selected file
sl: Med nalaganjem izbrane datoteke je prišlo do napake.

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
sl: "%s" ni videti kot veljavna tema.

en: "%s" does not appear to be a valid theme. It may be a theme engine which you need to compile.
sl: "%s" ni videti kot veljavna tema. Morda je izvorna datoteka, ki jo je treba še kodno prevesti.

en: The theme "%s" already exists.
sl: Tema "%s" že obstaja.

en: Do you want to install it again?
sl: Ali jo želite ponovno namestiti?

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Theme cannot be deleted
sl: Teme ni mogoče izbrisati

en: Installation for theme "%s" failed.
sl: Namestitev teme "%s" ni uspela.

en: The theme "%s" has been installed.
sl: Tema "%s" je nameščena.

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
sl: Ali jo želite uveljaviti zdaj ali obdržati trenutno temo?

en: Keep Current Theme
sl: Obdrži trenutno temo

en: Apply New Theme
sl: Uveljavi novo temo

en: MATE Theme %s correctly installed
sl: Tema okolja MATE %s je nameščena pravilno

en: Failed to create temporary directory
sl: Ni mogoče ustvariti začasnega imenika

en: New themes have been successfully installed.
sl: Nova tema je uspešno nameščena.

en: No theme file location specified to install
sl: Ni navedenega mesta datoteke s temo, ki jo želite namestiti

en: Insufficient permissions to install the theme in:
    %s
sl: Ni ustreznih dovoljenj za namestitev teme v:
    %s

en: Select Theme
sl: Izbor teme

en: Theme Packages
sl: Paketi teme

en: Theme name must be present
sl: Ime teme mora biti na voljo

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
sl: Ta tema že obstaja. Ali jo želite zamenjati?

en: _Overwrite
sl: _Prepiši

en: Would you like to delete this theme?
sl: Ali želite izbrisati to temo?

en: Could not install theme engine
sl: Programnika teme ni mogoče namestiti

en: Unable to start the settings manager 'mate-settings-daemon'.
    Without the MATE settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with DBus, or a non-MATE (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the MATE settings manager.
sl: Upravljalnika možnosti 'mate-settings-daemon' ni mogoče zagnati.
    Brez zagona upravljalnika, nekaterih nastavitev ne bo mogoče udejanjiti. To lahko kaže na težave pri uporabi vodila DBus ali pa je uporabljen KDE upravljalnik nastavitev, ki je v sporu z MATE upravljalnikom.

en: There was an error displaying help: %s
sl: Med prikazovanjem pomoči je prišlo do napake: %s

en: Copying file: %u of %u
sl: Kopiranje datoteke: %u od %u

en: Copying '%s'
sl: Kopiranje '%s'

en: Copying files
sl: Kopiranje datotek

en: Parent Window
sl: Nadrejeno okno

en: Parent window of the dialog
sl: Nadrejeno okno pogovornega okna

en: From URI
sl: Iz naslova URI

en: URI currently transferring from
sl: Naslov URI, iz katerega se trenutno prenaša

en: To URI
sl: Na naslov URI

en: URI currently transferring to
sl: Naslov URI, na katerega se trenutno prenaša

en: Fraction completed
sl: Zaključen del

en: Fraction of transfer currently completed
sl: Del prenosa, ki je trenutno opravljen

en: Current URI index
sl: Trenutno kazalo URI

en: Current URI index - starts from 1
sl: Trenutno kazalo URI - začne od 1

en: Total URIs
sl: Skupno naslovov URI

en: Total number of URIs
sl: Skupno število naslovov URI

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
sl: Datoteka '%s' že obstaja. Ali jo želite prepisati?

en: _Skip
sl: Pre_skoči

en: Overwrite _All
sl: _Prepiši vse

en: This theme will not look as intended because the required GTK+ theme '%s' is not installed.
sl: Tema ne bo prikazana pravilno, saj zahtevana GTK+ tema '%s' ni nameščena.

en: This theme will not look as intended because the required window manager theme '%s' is not installed.
sl: Tema ne bo prikazana pravilno, saj zahtevana tema upravljalnika namizja '%s' ni nameščena.

en: This theme will not look as intended because the required icon theme '%s' is not installed.
sl: Tema ne bo prikazana pravilno, saj zahtevana tema ikon '%s' ni nameščena.

en: Preferred Applications
sl: Prednostni programi

en: Select your default applications
sl: Izbira privzetih programov

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mate-control-center;MATE;default;preferred;applications;
sl: mate-control-center;MATE;privzeto;prednostno;programi;

en: Specify the name of the page to show (internet|multimedia|system|a11y)
sl: Določitev imena strani za prikaz (internet|multimedia|system|a11y)

en: - MATE Default Applications
sl: - Privzeti programi MATE

en: Web Browser
sl: Spletni brskalnik

en: Mail Reader
sl: Bralnik pošte

en: Instant Messenger
sl: Hipno sporočanje

en: Image Viewer
sl: Pregledovalnik slik

en: Multimedia Player
sl: Predvajalnik predstavnosti

en: Video Player
sl: Predvajalnik videa

en: Multimedia
sl: Predstavnost

en: Text Editor
sl: Urejevalnik besedil

en: Terminal Emulator
sl: Posnemovalnik terminala

en: File Manager
sl: Upravljalnik datotek

en: Calculator
sl: Računalo

en: System
sl: Sistem

en: Document Viewer
sl: Pregledovalnik dokumentov

en: Word Processor
sl: Urejevalnik besedil

en: Spreadsheet Editor
sl: Urejevalnik preglednic

en: Office
sl: Pisarna

en: _Run at start
sl: Zaženi ob _zagonu

en: Visual
sl: Vidno

en: Run at st_art
sl: Zaženi ob _zagonu

en: Mobility
sl: Mobilnost

en: Accessibility
sl: Dostopnost

en: Normal
sl: Običajno

en: Left
sl: Levo

en: Right
sl: Desno

en: Upside-down
sl: Zgoraj navzdol

en: Monitor Preferences
sl: Možnosti zaslona

en: Apply system-wide
sl: Uporabi v celotnem sistemu

en: Applies the current configuration for other MATE users on the computer. Note that this doesn't affect login screens or other desktop environments.
sl: Uporabi trenutno konfiguracijo za druge MATE uporabnike na računalniku. Upoštevajte, da to ne vpliva na prijavna okna ali druga namizna okolja.

en: _Apply
sl: _Uveljavi

en: Sa_me image in all monitors
sl: Enaka slika na vseh zaslonih

en: _Detect monitors
sl: _Zaznava zaslonov

en: _Resolution:
sl: _Ločljivost:

en: Re_fresh rate:
sl: _Hitrost osveževanja:

en: On
sl: Vklopljeno

en: Off
sl: Izklopljeno

en: Include _panel
sl: Vključi _pult

en: Set as primary
sl: Nastavi kot primarno

en: Sets the selected monitor as primary.
sl: Izbran zaslon nastavi kot primarni.

en: R_otation:
sl: _Vrtenje:

en: Monitor
sl: Zaslon

en: Panel icon
sl: Ikona pulta

en: _Show monitors in panel
sl: _Pokaži ikono zaslonov na pultu

en: Scaling
sl: Povečava

en: Displays
sl: Zasloni

en: Change resolution and position of monitors and projectors
sl: Spremeni ločljivost in položaj zaslonov in projektorjev

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mate-control-center;MATE;resolution;position;monitors;display;properties;
sl: mate-control-center;MATE;ločljivost;položaj;monitorji;zaslon;lastnosti;

en: Usage: %s SOURCE_FILE DEST_NAME
    
    This program installs a RANDR profile for multi-monitor setups into
    a systemwide location.  The resulting profile will get used when
    the RANDR plug-in gets run in mate-settings-daemon.
    
    SOURCE_FILE - a full pathname, typically /home/username/.config/monitors.xml
    
    DEST_NAME - relative name for the installed file.  This will get put in
                the systemwide directory for RANDR configurations,
                so the result will typically be %s/DEST_NAME
sl: Uporaba: %s CILJNO_IME_DATOTEKE
    
    Program namesti profil RANDR za nastavljanje večih monitorjev
    za celoten sistem. Profil bo uporabljen, kadar so
    vstavki RANDR zagnani preko mate-settings-daemon.
    
    IZVORNA_DATOTEKA - polna pot, običajno /home/uporabniško_ime/.config/monitors.xml
    
    CILJNO_IME - relativna pot do nameščene datoteke. Ta bo zapisana v
                sistemsko mapo nastavitev RANDR,
                zato je rezultat običajno %s/CILJNO_IME

note: Translators: only able to install RANDR profiles as root
en: This program can only be used by the root user
sl: Program je mogoče zagnati le kot skrbnik

en: The source filename must be absolute
sl: Izvorna datoteka mora biti absolutna

note: Translators: first %s is a filename; second %s is an error message
en: Could not open %s: %s
sl: Ni mogoče odpreti %s: %s

note: Translators: first %s is a filename; second %s is an error message
en: Could not get information for %s: %s
sl: Ni mogoče dobiti podatkov o datoteki %s: %s

en: %s must be a regular file
sl: %s mora biti običajna datoteka

en: This program must only be run through pkexec(1)
sl: Program je mogoče zagnati le preko pkexec(1)

en: PKEXEC_UID must be set to an integer value
sl: Vrednost PKEXEC_UID mora biti določena kot celo število

note: Translators: we are complaining that a file must be really owned by the user who called this program
en: %s must be owned by you
sl: %s mora biti v lasti trenutnega uporabnika

note: Translators: here we are saying that a plain filename must look like "filename", not like "some_dir/filename"
en: %s must not have any directory components
sl: %s mora biti brez navedbe mape

en: %s must be a directory
sl: %s mora biti mapa

note: Translators: the first %s/%s is a directory/filename; the last %s is an error message
en: Could not open %s/%s: %s
sl: Ni mogoče odpreti %s/%s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s
sl: Ni mogoče preimenovati %s v %s: %s

en: Install multi-monitor settings for the whole system
sl: Namesti nastavitve večih monitorjev za celoten sistem

en: Authentication is required to install multi-monitor settings for all users
sl: Za nameščanje nastavitev večih monitorjev za vse uporabnike so zahtevana skrbniška dovoljenja

en: Upside Down
sl: Zgoraj navzdol

en: auto detect
sl: samodejno zaznaj

note: Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, the Spanish * translation could be "Pantallas en Espejo", *not* "Espejar Pantallas".
en: Mirror Screens
sl: _Zrcalni zasloni

en: Monitor: %s
sl: Zaslon: %s

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
sl: Z izborom zaslona je mogoče spreminjati lastnosti, s klikom in potegom pa njihov položaj.

en: Could not save the monitor configuration
sl: Nastavitev zaslona ni mogoče shraniti

en: Could not get session bus while applying display configuration
sl: Med uveljavljanjem nastavitev zaslona ni mogoče pridobiti vodila seje

en: Could not detect displays
sl: Ni mogoče zaznati zaslonov

en: The monitor configuration has been saved
sl: Nastavitve zaslonov so shranjene

en: This configuration will be used the next time someone logs in.
sl: Nastavitve bodo uporabljene ob naslednji prijavi v sistem.

en: Could not set the default configuration for monitors
sl: Ni mogoče nastaviti privzetih nastavitev zaslonov.

en: Could not get screen information
sl: Ni mogoče dobiti podatkov zaslona

en: Could not open help content
sl: Vsebine pomoči ni bilo mogoče odpreti

en: Sound
sl: Zvok

en: Volume mute
sl: Utišaj

en: Volume down
sl: Zmanjšaj glasnost

en: Volume up
sl: Po_večaj glasnost

en: Volume mute quietly
sl: Nežno nemo

en: Volume down quietly
sl: Nežno glasneje

en: Volume up quietly
sl: Nežno tišje

en: Microphone mute
sl: Utišaj mikrofon

en: Launch media player
sl: Zagon predvajalnika predstavnosti

en: Play (or play/pause)
sl: Predvajanje (ali predvajanje/premor)

en: Pause playback
sl: Premor predvajanja

en: Stop playback
sl: Zaustavi predvajanje

en: Previous track
sl: Predhodna sled

en: Next track
sl: Naslednja sled

en: Eject
sl: Izvrzi

en: Desktop
sl: Namizje

en: Launch help browser
sl: Zagon brskalnik pomoči

en: Launch calculator
sl: Zagon računala

en: Launch email client
sl: Zagon e-poštnega odjemalca

en: Launch instant messenger
sl: Zaženi hipno sporočanje

en: Launch web browser
sl: Zagon spletnega brskalnika

en: Log out
sl: Odjava

en: Shut down
sl: Izklop

en: Lock screen
sl: Zakleni zaslon

en: Home folder
sl: Domača mapa

en: Search
sl: Iskanje

en: Launch settings
sl: Zaženi nastavitve

en: New shortcut...
sl: Nova bližnjica ...

en: Accelerator key
sl: Črka pospeševalnika

en: Accelerator modifiers
sl: Spremenilniki pospeševanja

en: Accelerator keycode
sl: Koda tipke pospeševalnika

en: Accel Mode
sl: Način pospeševanja

en: The type of accelerator.
sl: Vrsta pospeševalnika.

en: Disabled
sl: Neomogočeno

en: Custom Shortcuts
sl: Bližnjica po meri

en: Error saving the new shortcut
sl: Napaka med shranjevanjem nove bližnjice

en: The shortcut "%s" cannot be used because it will become impossible to type using this key.
    Please try with a key such as Control, Alt or Shift at the same time.
sl: Bližnjice "%s" ni mogoče uporabiti, saj postala neuporabna za pisanje.
    Poskusite hkrati uporabiti tipko Control, Alt ali Shift.

en: The shortcut "%s" is already used for
    "%s"
sl: Bližnjica "%s" je že v uporabi za
     "%s"

en: If you reassign the shortcut to "%s", the "%s" shortcut will be disabled.
sl: V primeru, da določite bližnjico kot "%s", bo bližnjica "%s" onemogočena.

en: _Reassign
sl: _Ponovno dodeli

en: Too many custom shortcuts
sl: Preveč bližnjic po meri

en: Action
sl: Dejanje

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Custom Shortcut
sl: Bližnjica po meri

en: C_ommand:
sl: U_kaz:

en: _Browse applications...
sl: _Prebrskaj aplikacije...

en: Keyboard Shortcuts
sl: Tipkovne bližnjice

en: To edit a shortcut key, double-click on the corresponding row and type a new key combination, or press backspace to clear.
sl: Za urejanje bližnjic tipk uporabite dvojni klik na ustrezno vrstico in vnesite novo bližnjico ali pa izbrišite staro.

en: Assign shortcut keys to commands
sl: Ukazom določi tipkovne bližnjice

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
sl: Uveljavi nastavitve in končaj (za skladnost; sedaj nastavitve obravnava ozadnji program)

en: Start the page with the typing break settings showing
sl: Zaženi stran, ki pokaže nastavitve premora tipkanja

en: Start the page with the accessibility settings showing
sl: Zaženi stran, ki pokaže nastavitve pomožnih tehnologij

en: - MATE Keyboard Preferences
sl: - Možnosti tipkovnice za MATE

en: Keyboard Accessibility Audio Feedback
sl: Dostopnost tipkovnice odziva zvoka

en: Beep when _accessibility features are turned on or off
sl: Zapiskaj, ko se vključijo ali izključijo _pomožne tehnologije

en: Beep when a _toggle key is pressed
sl: Zapiskaj ob pritisku na tipko _preklopa

en: General
sl: Splošno

en: Beep when a _modifier key is pressed
sl: Zapiskaj ob pritisku na tipko _spremenilnika

en: Sticky Keys
sl: Lepljive tipke

en: Show _visual feedback for the alert sound
sl: Pokaži _predočenja za zvočne alarme

en: Flash _window titlebar
sl: Zabliskaj _nazivno vrstico okna

en: Flash entire _screen
sl: Zabliskaj _celoten zaslon

en: Visual cues for sounds
sl: Predočenja za zvočne učinke

en: Beep when a key is pr_essed
sl: Zapiskaj ob pritisku na tipko

en: Beep when key is _accepted
sl: Zapiskaj, kadar je tipka _sprejeta

en: Beep when key is _rejected
sl: Zapiskaj, kadar je tipka zav_rnjena

en: Slow Keys
sl: Počasne tipke

en: Beep when a key is reje_cted
sl: Zapiskaj, kadar je tipka _zavrnjena

en: Bounce Keys
sl: Odskočne tipke

en: Beep when pressing a key while Caps_Lock is active
sl: Piskaj ob pritisku na tipko, ko je vklopljen Caps _Lock

en: Keyboard Preferences
sl: Možnosti tipkovnice

en: Repeat Keys
sl: Ponavljajoče tipke

en: Key presses _repeat when key is held down
sl: Ponavljanje p_ritiskov tipk, ko je tipka pritisnjena

en: _Delay:
sl: _Premor:

en: _Speed:
sl: _Hitrost:

en: Short
sl: Kratko

note: slow acceleration
en: Slow
sl: Počasno

en: Repeat keys speed
sl: Hitrost ponovitve tipk

en: Long
sl: Dolgo

note: fast acceleration
en: Fast
sl: Hitro

en: Cursor Blinking
sl: Utripanje kazalca

en: Cursor _blinks in text fields
sl: Kazalec _utripa v besedilnih poljih

en: S_peed:
sl: _Hitrost:

en: Cursor blinks speed
sl: Hitrost utripanja kazalca

en: List of keyboard layouts selected for usage
sl: Seznam razporedov tipkovnice, izbranih za uporabo

en: Select a keyboard layout to be added to the list
sl: Izbor razporeditve tipkovnice za dodajanje na seznam

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: Remove the selected keyboard layout from the list
sl: Odstrani trenutno izbrano razporeditev tipk iz seznama

en: Move _Up
sl: Premakni _navzgor

en: Move the selected keyboard layout up in the list
sl: Premakni izbrano razporeditev tipkovnice navzgor po seznamu

en: Move _Down
sl: Premakni navz_dol

en: Move the selected keyboard layout down in the list
sl: Premakni izbrano razporeditev tipkovnice navzdol po seznamu

en: _Show...
sl: _Pokaži ...

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
sl: Natisti diagram izbranega razporeda tipkovnice

en: _Separate layout for each window
sl: Ločene _razporeditve za vsako okno posebej

en: New windows u_se active window's layout
sl: Novo okno prevzame razporeditev dejavnega okna

en: Keyboard _model:
sl: _Model tipkovnice:

en: _Options...
sl: _Možnosti ...

en: View and edit keyboard layout options
sl: Pogled in urejanje možnosti razporeda tipkovnice

en: Reset to De_faults
sl: Povrni na _privzeto

en: Replace the current keyboard layout settings with the
    default settings
sl: Zamenjaj trenutne nastavitve razporeda tipkovnice z
    privzetimi nastavitvami.

en: Layouts
sl: Razporeditve

en: _Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts
sl: _Možnosti dostopnosti je mogoče preklopiti s tipkovnimi bližnjicami

en: _Simulate simultaneous keypresses
sl: _Simuliraj sočasni pritisk tipk

en: Disa_ble sticky keys if two keys are pressed together
sl: _Onemogoči lepljive tipke, kadar sta sočasno pritisnjeni dve tipki

en: _Latch modifiers when pressed twice
sl: _ Modifikatorji zapore, če jih pritisnete dvakrat

en: _Only accept long keypresses
sl: _Sprejmi le dolge klike

en: _Ignore fast duplicate keypresses
sl: _Prezri hitre podvojene pritiske tipk

en: D_elay:
sl: _Premor:

en: Audio _Feedback...
sl: Zvočni _odziv ...

en: _Pointer can be controlled using the keypad
sl: _Kazalec je mogoče upravljati z numerično tipkovnico

en: _Acceleration:
sl: _Pospeševanje:

en: Mouse Keys
sl: Tipke miške

en: _Lock screen to enforce typing break
sl: _Zakleni zaslon za vsiljen premor med tipkanjem

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
sl: Zakleni zaslon po določenem času za zmanjševanje možnosti poškodb zaradi predolge uporabe tipkovnice.

en: _Work interval lasts:
sl: Trajanje _dela:

en: _Break interval lasts:
sl: _Trajanje premora:

en: Duration of work before forcing a break
sl: Trajanje dela, preden se uveljavi premor

en: Duration of the break when typing is disallowed
sl: Trajanje premora, med katerim je tipkanje onemogočeno

en: minutes
sl: minut

en: All_ow postponing of breaks
sl: Dovoli _odlašanje premorov

en: Check if breaks are allowed to be postponed
sl: Izbrana možnost omogoči odlašanje premorov

en: Typing Break
sl: Premor tipkanja

en: _Type to test settings:
sl: _Vtipkajte besedilo za preizkus nastavitev:

en: Choose a Layout
sl: Izberite razporeditev

en: _Country:
sl: Držav_a:

en: _Variants:
sl: _Različice:

en: By _country
sl: Po _državi

en: _Language:
sl: _Jezik:

en: By _language
sl: Po _jeziku

en: Preview:
sl: Predogled:

en: Choose a Keyboard Model
sl: Izberite model tipkovnice

en: _Vendors:
sl: _Prodajalci:

en: _Models:
sl: _Modeli:

en: Keyboard Layout Options
sl: Možnosti razporeditve tipkovnice

en: Unknown
sl: Neznano

en: Layout
sl: Razporeditev

en: Vendors
sl: Prodajalci

en: Models
sl: Modeli

en: Default
sl: Privzeto

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Set your keyboard preferences
sl: Možnosti tipkovnice

en: Left button
sl: Levi gumb

en: Middle button
sl: Sredinski gumb

en: Right button
sl: Desni gumb

en: Specify the name of the page to show (general)
sl: Navedite ime strani za prikaz (splošno)

en: - MATE Mouse Preferences
sl: - Možnosti MATE miške

en: Mouse Preferences
sl: Možnosti miške

en: Mouse Orientation
sl: Usmerjenost miške

en: _Right-handed
sl: _Desnoročno

en: _Left-handed
sl: _Levoročno

en: Sh_ow position of pointer when the Control key is pressed
sl: P_okaži položaj kazalca, kadar je pritisnjena tipka Ctrl.

en: Emulate middle button through simultaneous left and right click
sl: Posnemaj srednji gumb s hkratnim levim in desnim klikom

en: Enable middlemouse paste
sl: Omogoči prilepi s sredinsko miškino tipko

en: Pointer Speed
sl: Hitrost kazalca

note: low sensitivity
en: Low
sl: Nizko

note: high sensitivity
en: High
sl: Visoko

en: _Sensitivity:
sl: _Občutljivost:

en: Acceleration _Profile:
sl: Profil_pospeška:

en: Adaptive
sl: Prilagodljivo

en: Flat
sl: Plosko

en: Drag and Drop
sl: Povleci in spusti

en: Thr_eshold:
sl: _Prag:

en: Double-Click Timeout
sl: Časovna omejitev dvojnega klika

en: _Timeout:
sl: _Časovna omejitev:

en: To test your double-click settings, try to double-click on the triangle and you must see the mate desktop logo with both rings showing.
sl: Za preverjanje nastavitev dvojnega klika, poskusite klikniti na trikotnik in videti boste logotip namizja mate s prikazanima obema krogoma.

en: Mouse
sl: Miška

en: Enable _touchpad
sl: Omogoči _sledilno ploščico

en: Disable touchpad _while typing
sl: Onemogoči sledilno ploščico _med tipkanjem

en: Enable _mouse clicks with touchpad
sl: Omogoči _klike miške s sledilno ploščico

en: Two-finger click emulation:
sl: Posnemanje dvo-prstnega klika:

en: Three-finger click emulation:
sl: Posnemanje tri-prstnega klika:

en: Warning: multi-finger emulation may disable software buttons
sl: Opozorilo: posnemanje več-prstnega klika lahko onemogoči programske gumbe.

en: Scrolling
sl: Drsenje

en: _Vertical edge scrolling
sl: _Navpično robno drsenje

en: H_orizontal edge scrolling
sl: V_odoravno robno drsenje

en: V_ertical two-finger scrolling
sl: N_avpično dvo-prstno drsenje

en: Hor_izontal two-finger scrolling
sl: Vodo_ravno dvo-prstno drsenje

en: Enable _natural scrolling
sl: Omogoči _naravno drsenje

en: Touchpad
sl: Sledilna ploščica

en: Set your mouse preferences
sl: Nastavi možnosti miške

en: Network Proxy
sl: Omrežni posredovalni strežnik

en: Set your network proxy preferences
sl: Možnosti posredovalnega strežnika omrežja

en: Network Proxy Preferences
sl: Možnosti posredovalnega strežnika

en: <b>Di_rect internet connection</b>
sl: <b>_Neposredna internetna povezava</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
sl: <b>_Ročna nastavitev posredovalnega strežnika</b>

en: Port:
sl: Vrata:

en: _Details
sl: _Podrobnosti

en: H_TTP proxy:
sl: Posredovalni strežnik _HTTP:

en: _Secure HTTP proxy:
sl: _Varni posredniški strežnik HTTP:

en: _FTP proxy:
sl: Posredniški strežnik _FTP:

en: S_ocks host:
sl: Gostitelj s_ocks:

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
sl: <b>_Samodejna nastavitev posredovalnega strežnika</b>

en: Autoconfiguration _URL:
sl: _Naslov URL samodejnih nastavitev:

en: Proxy Configuration
sl: Nastavitev posredovalnega strežnika

en: Ignore Host List
sl: Prezri seznam gostiteljev

en: Ignored Hosts
sl: Prezrti gostitelji

en: HTTP Proxy Details
sl: Podrobnosti posredovalnega strežnika HTTP

en: <b>_Use authentication</b>
sl: <b>_Uporabi overitev</b>

en: U_sername:
sl: _Uporabniško ime:

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: Metacity Preferences
sl: Možnosti Metacityja

en: Compositing Manager
sl: Upravljalnik skladnje 3D

en: Enable software _compositing window manager
sl: Omogoči upravljalnika oken s programsko _skladnjo

en: The current window manager is unsupported
sl: Trenutni upravljalnik oken je nepodprt

en: H_yper
sl: H_iper

en: S_uper (or "Windows logo")
sl: S_uper (ali "logotip Windows")

en: Windows
sl: Okna

en: Set your window properties
sl: Nastavite lastnosti oken

en: Window Preferences
sl: Možnosti oken

en: Window Selection
sl: Izbira oken

en: _Select windows when the mouse moves over them
sl: _Izberi okna, ko gre miška nad njimi

en: U_nselect windows when the mouse leaves them
sl: O_pusti izbiro oken, ko jih miška zapusti

en: _Raise selected windows after
sl: _Dvigni izbrana okna po preteku

en: seconds
sl: sekund

en: Titlebar Action
sl: Dejanje nazivne vrstice

en: _Double-click titlebar action:
sl: _Dejanje ob dvokliku naslovne vrstice:

en: Roll up
sl: Zavij

en: Maximize
sl: Razpni

en: Maximize Horizontally
sl: Razpni vodoravno

en: Maximize Vertically
sl: Razpni navpično

en: Minimize
sl: Skrči

en: None
sl: Brez

en: Alt-Tab
sl: Izmenjalka+tabulatorka

en: Show _thumbnails in Alt-Tab
sl: Pokaži _sličice z izmenjalka+tabulatorka (Alt+Tab)

en: Show window _border in Alt-Tab
sl: Pokaži _okvir okna z izmenjalko+tabulatorko (Alt+Tab)

en: Movement Key
sl: Tipka za premikanje

en: To move a window, press-and-hold this key then grab the window:
sl: Za premik okna pritisnite in držite to tipko, nato pa zagrabite okno:

en: Behaviour
sl: Obnašanje

en: New Windows
sl: Nova okna

en: Centre _new windows
sl: Središči _nova okna

en: Window Snapping
sl: Pripenjanje oken

en: Enable window _tiling
sl: Omoči _tlakovanje oken

en: Allow t_op tiling
sl: Dovoli vr_hnje tlakovanje

en: Titlebar Buttons
sl: Gumbi nazivne vrstice

en: _Position of titlebar buttons:
sl: _Položaj gumbov naslovne vrstice:

en: Right (with menu)
sl: Desno (z menijem)

en: Left (with menu)
sl: Levo (z menijem)

en: Placement
sl: Postavitev

en: Software Compositing
sl: Programsko skladanje

en: Enable _software compositing window manager
sl: Omogoči programsko _skladanje upravljalnika oken

en: open file
sl: odpri datoteko

en: Create pid file failed
sl: Ustvarjanje datoteke pid je spodletelo

en: write file
sl: zapiši datoteko

en: write pid file failed
sl: Zapisovanje v datoteko pid je spodletelo

en: open pid file failed
sl: Odpiranje datoteke pid je spodletelo

en: read file
sl: branje datoteke

en: read pid file failed
sl: Branje datoteke pid je spodletelo

en: Time and Date Manager
sl: Upravitelj ure in datuma

en: NTP sync
sl: Sinhronizacija NTP

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Click the button to edit time zone.
sl: Kliknite gumb, da uredite časovni pas.

en: Time
sl: Čas

en: Date
sl: Datum

en: Click to save the specified date and time.
sl: Kliknite, da shranite določen datum in čas.

en: GetNtpState
sl: Pridobi stanje NTP

en: Set time zone
sl: Nastavi časovni pas

en: Set Ntp sync
sl: Nastavi Ntp sinhronizacijo

en: Network time synchronization has been set up. Manual time/date setting is disabled.
sl: Nastavljena je omrežna časovna sinhronizacija. Ročna nastavitev časa / datuma je onemogočena.

[ctx: timezone loc]
en: %s, %s
sl: %s . %s

en: Error: timezone identifier cannot be parsed or loaded
sl: Napaka: identifikatorja časovnega pasu ni mogoče razčleniti ali naložiti

en: Time Zone
sl: Časovni pas

en: Time Zone Selection
sl: Izbira časovnega pasu

en: Con_firm
sl: Pot_rdi

en: Africa/Abidjan
sl: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
sl: Afrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
sl: Afrika/Adis_Abeba

en: Africa/Algiers
sl: Afrika/Alžir

en: Africa/Bamako
sl: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sl: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sl: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sl: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sl: Afrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
sl: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
sl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
sl: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
sl: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sl: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
sl: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sl: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sl: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
sl: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
sl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
sl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
sl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sl: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sl: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sl: Afrika/Mogadiš

en: Africa/Monrovia
sl: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
sl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sl: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sl: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sl: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
sl: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Tripoli
sl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
sl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
sl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sl: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
sl: Amerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
sl: Amerika/Argentina/Catamarca

en: America/Argentina/Cordoba
sl: Amerika/Argentina/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
sl: Amerika/Argentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
sl: Amerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
sl: Amerika/Argentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
sl: Amerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
sl: Amerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
sl: Amerika/Argentina/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
sl: Amerika/Argentina/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
sl: Amerika/Argentina/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
sl: Amerika/Argentina/Ushuaia

en: America/Aruba
sl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sl: Amerika/Asuncion

en: America/Barbados
sl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sl: Amerika/Belem

en: America/Belize
sl: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
sl: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sl: Amerika/Boise

en: America/Cambridge_Bay
sl: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
sl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sl: Amerika/Caracas

en: America/Cayenne
sl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sl: Amerika/Chihuahua

en: America/Costa_Rica
sl: Amerika/Kostarika

en: America/Creston
sl: Amerika/Creston

en: America/Cuiaba
sl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sl: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sl: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
sl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sl: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sl: Amerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
sl: Amerika/Fortaleza

en: America/Fort_Nelson
sl: Amerika/Fort_Nelson

en: America/Glace_Bay
sl: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sl: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sl: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sl: Amerika/Gvatemala

en: America/Guayaquil
sl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sl: Amerika/Gvajana

en: America/Halifax
sl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
sl: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
sl: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
sl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
sl: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
sl: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Inuvik
sl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sl: Amerika/Jamajka

en: America/Juneau
sl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sl: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Kralendijk
sl: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
sl: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sl: Amerika/Los_Angeles

en: America/Maceio
sl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sl: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
sl: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
sl: Amerika/Martinik

en: America/Matamoros
sl: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
sl: Amerika/Mazatlan

en: America/Menominee
sl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sl: Amerika/Merida

en: America/Metlakatla
sl: Amerika/Metlakatla

en: America/Mexico_City
sl: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
sl: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
sl: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
sl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sl: Amerika/Montevideo

en: America/Montserrat
sl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sl: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sl: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Beulah
sl: Amerika/Severna_Dakota/Beulah

en: America/North_Dakota/Center
sl: Amerika/Severna_Dakota/Center

en: America/North_Dakota/New_Salem
sl: Amerika/Severna_Dakota/New_Salem

en: America/Ojinaga
sl: Amerika/Ojinaga

en: America/Panama
sl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sl: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
sl: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sl: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Punta_Arenas
sl: Amerika/Punta_Arenas

en: America/Rainy_River
sl: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sl: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sl: Amerika/Recife

en: America/Regina
sl: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
sl: Amerika/Rio_Branco

en: America/Santarem
sl: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
sl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sl: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sl: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
sl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Sitka
sl: Amerika/Sitka

en: America/St_Johns
sl: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sl: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sl: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sl: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sl: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sl: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sl: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sl: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
sl: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
sl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sl: Amerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
sl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
sl: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
sl: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sl: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
sl: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sl: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sl: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/Syowa
sl: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
sl: Antarktika/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
sl: Arktika/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sl: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
sl: Azija/Almaty

en: Asia/Amman
sl: Azija/Amman

en: Asia/Anadyr
sl: Azija/Anadyr

en: Asia/Aqtau
sl: Azija/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sl: Azija/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
sl: Azija/Ašgabat

en: Asia/Baghdad
sl: Azija/Bagdad

en: Asia/Bahrain
sl: Azija/Bahrein

en: Asia/Baku
sl: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
sl: Azija/Bangkok

en: Asia/Beirut
sl: Azija/Bejrut

en: Asia/Bishkek
sl: Azija/Bishkek

en: Asia/Brunei
sl: Azija/Brunei

en: Asia/Choibalsan
sl: Azija/Čoibalsan

en: Asia/Colombo
sl: Azija/Colombo

en: Asia/Damascus
sl: Azija/Damask

en: Asia/Dhaka
sl: Azija/Dhaka

en: Asia/Dili
sl: Azija/Dili

en: Asia/Dubai
sl: Azija/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
sl: Azija/Dushanbe

en: Asia/Famagusta
sl: Azija/Famagusta

en: Asia/Gaza
sl: Azija/Gaza

en: Asia/Hebron
sl: Azija/Hebron

en: Asia/Hong_Kong
sl: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sl: Azija/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sl: Azija/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
sl: Azija/Džakarta

en: Asia/Jayapura
sl: Azija/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sl: Azija/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
sl: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
sl: Azija/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sl: Azija/Karači

en: Asia/Kathmandu
sl: Azija/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
sl: Azija/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sl: Azija/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sl: Azija/Kuching

en: Asia/Kuwait
sl: Azija/Kuvajt

en: Asia/Macau
sl: Azija/Macao

en: Asia/Magadan
sl: Azija/Magadan

en: Asia/Makassar
sl: Azija/Makasar

en: Asia/Manila
sl: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
sl: Azija/Muscat

en: Asia/Nicosia
sl: Azija/Nikozija

en: Asia/Novokuznetsk
sl: Azija/Novokuznetsk

en: Asia/Novosibirsk
sl: Azija/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sl: Azija/Omsk

en: Asia/Oral
sl: Azija/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
sl: Azija/Pnom_Pen

en: Asia/Pontianak
sl: Azija/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
sl: Azija/Pjongjang

en: Asia/Qatar
sl: Azija/Katar

en: Asia/Qyzylorda
sl: Azija/Kizilorda

en: Asia/Riyadh
sl: Azija/Riyadh

en: Asia/Sakhalin
sl: Azija/Sahalin

en: Asia/Samarkand
sl: Azija/Samarkand

en: Asia/Seoul
sl: Azija/Seul

en: Asia/Shanghai
sl: Azija/Šanghai

en: Asia/Singapore
sl: Azija/Singapur

en: Asia/Srednekolymsk
sl: Azija/Srednekolimsk

en: Asia/Taipei
sl: Azija/Taipei

en: Asia/Tashkent
sl: Azija/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sl: Azija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sl: Azija/Teheran

en: Asia/Thimphu
sl: Azija/Timfu

en: Asia/Tokyo
sl: Azija/Tokio

en: Asia/Tomsk
sl: Azija/Tomsk

en: Asia/Ulaanbaatar
sl: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sl: Azija/Urumqi

en: Asia/Vientiane
sl: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sl: Azija/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sl: Azija/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sl: Azija/Ekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sl: Azija/Erevan

en: Atlantic/Azores
sl: Atlantik/Azuri

en: Atlantic/Bermuda
sl: Atlantik/Bermuda

en: Atlantic/Canary
sl: Atlantik/Kanari

en: Atlantic/Cape_Verde
sl: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Madeira
sl: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sl: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
sl: Atlantik/Južna_Georgia

en: Atlantic/Stanley
sl: Atlantik/Stanley

en: Atlantic/St_Helena
sl: Atlantik/St_Helena

en: Australia/Adelaide
sl: Avstralija/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sl: Avstralija/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sl: Avstralija/Broken_Hill

en: Australia/Currie
sl: Avstralija/Currie

en: Australia/Darwin
sl: Avstralija/Darwin

en: Australia/Eucla
sl: Avstralija/Eucla

en: Australia/Hobart
sl: Avstralija/Hobart

en: Australia/Lindeman
sl: Avstralija/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sl: Avstralija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sl: Avstralija/Melbourne

en: Australia/Perth
sl: Avstralija/Perth

en: Australia/Sydney
sl: Avstralija/Sydney

en: Europe/Amsterdam
sl: Evropa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sl: Evropa/Andora

en: Europe/Astrakhan
sl: Evropa/Astrahan

en: Europe/Athens
sl: Evropa/Atene

en: Europe/Belgrade
sl: Evropa/Beograd

en: Europe/Berlin
sl: Evropa/Berlin

en: Europe/Bratislava
sl: Evropa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sl: Evropa/Bruselj

en: Europe/Bucharest
sl: Evropa/Bukarešta

en: Europe/Budapest
sl: Evropa/Budimpešta

en: Europe/Busingen
sl: Evropa/Busingen

en: Europe/Chisinau
sl: Evropa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
sl: Evropa/Koebenhaven

en: Europe/Dublin
sl: Evropa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sl: Evropa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
sl: Evropa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
sl: Evropa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
sl: Evropa/Otok_Man

en: Europe/Istanbul
sl: Evropa/Carigrad

en: Europe/Jersey
sl: Evropa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
sl: Evropa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sl: Evropa/Kijev

en: Europe/Kirov
sl: Evropa/Kirov

en: Europe/Lisbon
sl: Evropa/Lizbona

en: Europe/Ljubljana
sl: Evropa/Ljubljana

en: Europe/London
sl: Evropa/London

en: Europe/Luxembourg
sl: Evropa/Luksemburg

en: Europe/Madrid
sl: Evropa/Madrid

en: Europe/Malta
sl: Evropa/Malta

en: Europe/Mariehamn
sl: Evropa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
sl: Evropa/Minsk

en: Europe/Monaco
sl: Evropa/Monako

en: Europe/Moscow
sl: Evropa/Moskva

en: Europe/Oslo
sl: Evropa/Oslo

en: Europe/Paris
sl: Evropa/Pariz

en: Europe/Podgorica
sl: Evropa/Podgorica

en: Europe/Prague
sl: Evropa/Praga

en: Europe/Riga
sl: Evropa/Riga

en: Europe/Rome
sl: Evropa/Rim

en: Europe/Samara
sl: Evropa/Samara

en: Europe/San_Marino
sl: Evropa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
sl: Evropa/Sarajevo

en: Europe/Saratov
sl: Evropa/Saratov

en: Europe/Simferopol
sl: Evropa/Simferopol

en: Europe/Skopje
sl: Evropa/Skopje

en: Europe/Sofia
sl: Evropa/Sofija

en: Europe/Stockholm
sl: Evropa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
sl: Evropa/Tallinn

en: Europe/Tirane
sl: Evropa/Tirana

en: Europe/Ulyanovsk
sl: Evropa/Uljanovsk

en: Europe/Uzhgorod
sl: Evropa/Užgorod

en: Europe/Vaduz
sl: Evropa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sl: Evropa/Vatikan

en: Europe/Vienna
sl: Evropa/Benetke

en: Europe/Vilnius
sl: Evropa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
sl: Evropa/Volgograd

en: Europe/Warsaw
sl: Evropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sl: Evropa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
sl: Evropa/Zaporožje

en: Europe/Zurich
sl: Evropa/Zürich

en: Indian/Antananarivo
sl: Indijski/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sl: Indijski/Chagos

en: Indian/Christmas
sl: Indijski/Christmas

en: Indian/Cocos
sl: Indijski/Cocos

en: Indian/Comoro
sl: Indijski/Comoro

en: Indian/Kerguelen
sl: Indijski/Kerguelen

en: Indian/Mahe
sl: Indijski/Mahe

en: Indian/Maldives
sl: Indijski/Maldivi

en: Indian/Mauritius
sl: Indijski/Mauricius

en: Indian/Mayotte
sl: Indijski/Mayotte

en: Indian/Reunion
sl: Indijski/Reunion

en: Pacific/Apia
sl: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sl: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Bougainville
sl: Pacifik/Bougainville

en: Pacific/Chatham
sl: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Efate
sl: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sl: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sl: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sl: Pacifik/Fidži

en: Pacific/Funafuti
sl: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sl: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
sl: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sl: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sl: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sl: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Kiritimati
sl: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sl: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sl: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sl: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sl: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
sl: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
sl: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sl: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sl: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sl: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sl: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sl: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sl: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Port_Moresby
sl: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sl: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sl: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Tahiti
sl: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sl: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sl: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Wake
sl: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
sl: Pacifik/Wallis

en: Time And Date Manager
sl: Upravitelj ure in datuma

en: Setting the time and date of the local system
sl: Nastavitve časa in datuma na lokalnem sistemu

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
sl: Upravljalnik oken "%s" ni registrirano nastavitveno orodje

en: %s key is empty
sl: %s tipka je prazna

en: Groups
sl: Skupine

en: Common Tasks
sl: Pogosta opravila

en: Control Center
sl: Nadzorno središče

en: Hide on start (useful to preload the shell)
sl: Skrij ob zagonu (uporabno pri nalaganju lupine)

en: The MATE configuration tool
sl: Nastavitveno orodje MATE-a.

en: Configure MATE settings
sl: MATE nastavitve

en: _Postpone Break
sl: _Preloži odmor

en: Take a break!
sl: Vzemi odmor!

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: _About
sl: _O programu

en: _Take a Break
sl: _Vzemi si odmor

en: Take a break now (next in %dm)
sl: Naredi premor takoj (naslednji bo čez %dm)

en: %d minute until the next break | %d minutes until the next break
sl[0]: %d minuta do naslednjega premora
sl[1]: %d minuti do naslednjega premora
sl[2]: %d minute do naslednjega premora
sl[3]: %d minut do naslednjega premora

en: Take a break now (next in less than one minute)
sl: Naredi premor takoj (naslednji bo čez manj kot minuto)

en: Less than one minute until the next break
sl: Manj kot minuta do naslednjega premora

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
sl: Ni mogoče prikazati dialoga premora tipkanja zaradi sledeče napake: %s

en: Written by Richard Hult <richard@imendio.com>
sl: Napisal Richard Hult <richard@imendio.com>

en: Eye candy added by Anders Carlsson
sl: VIzualno privlačnost je dodal Anders Carlsson

en: A computer break reminder.
sl: Opomnik na odmor.

en: Enable debugging code
sl: Omogoči kodo za razhroščevanje

en: Don't check whether the notification area exists
sl: Ne preveri, če obvestilno področje obstaja

en: Typing Monitor
sl: Nadzornik tipkanja

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choosing 'Add to panel', selecting 'Notification area' and clicking 'Add'.
sl: Nadzornik tipkanja uporablja obvestilno področje za prikaz podatkov. Izgleda, da na pultu ni tega področja. Dodati ga je mogoče z desnim klikom na pult in izbiro 'Dodaj na pult', nato 'Obvestilno področje' in nazadnje 'Dodaj'.

en: Style
sl: Slog

en: Type
sl: Vrsta

en: Version
sl: Različica

en: Copyright
sl: Avtorske pravice

en: Description
sl: Opis

en: Install Failed
sl: Namestitev ni uspela

en: Installed
sl: Nameščeno

en: This font could not be displayed.
sl: Te pisave ni mogoče prikazati.

en: Back
sl: Nazaj

en: All Fonts
sl: Vse pisave

en: Font Viewer
sl: Pregledovalnik pisav

en: View fonts on your system
sl: Ogled pisav v sistemu

en: MATE Font Viewer
sl: Pregledovalnik pisav MATE

en: Text to thumbnail (default: Aa)
sl: Besedilo v sličice (privzeto: Aa)

en: TEXT
sl: BESEDILO

en: Thumbnail size (default: 128)
sl: Velikost sličice (privzeto: 128)

en: SIZE
sl: VELIKOST

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
sl: DATOTEKA_PISAVE ODVODNA-DATOTEKA

en: Your filter "%s" does not match any items.
sl: Filter "%s" ne ustreza nobenemu predmetu.

en: No matches found.
sl: Ni mogoče najti zadetkov.

en: New Applications
sl: Novi programi

en: Other
sl: Ostalo

en: Start %s
sl: Začni %s

en: Help
sl: Pomoč

en: Remove from Favorites
sl: Odstrani iz priljubljenih

en: Add to Favorites
sl: Dodaj med priljubljene

en: Remove from Startup Programs
sl: Odstrani iz začetnih programov

en: Add to Startup Programs
sl: Dodaj med začetne programe

en: New Spreadsheet
sl: Nova razpredelnica

en: New Document
sl: Nov dokument

[ctx: Home folder]
en: Home
sl: Domov

en: Documents
sl: Dokumenti

en: File System
sl: Datotečni sistem

en: Network Servers
sl: Omrežni strežniki
