mate-control-center 1.26.0 - en to tk translation catalogue (40 entries)

en: Name
tk: Ad

en: Images
tk: Resimler

en: All Files
tk: Ehli Faýllar

en: About %s
tk: %s barada

en: _Close
tk: _Ýap

en: Preferences
tk: Seçenekler

en: All files
tk: Ehli faýllar

en: _Open
tk: _Aç

en: Fonts
tk: Kalamlar

en: Custom
tk: Şahsy

en: _Save
tk: _Gaýd Et

en: _Delete
tk: _Poz

en: Text
tk: Metin

en: Background
tk: Arkaplan

en: Zoom
tk: Ulaldyş

en: Save _As...
tk: Aýry Gaýd Et...

en: Theme
tk: Tem

en: Preview
tk: Namaýyş

en: _File
tk: _Faýl

en: unknown
tk: natanyş

en: Image
tk: Resim

en: Cancel
tk: Ybtal

en: There was an error displaying help: %s
tk: %s ýradamy görkezmede hata boldy

en: _Skip
tk: _Geç

en: Text Editor
tk: Metin Editçi

en: File Manager
tk: Faýl Müdiri

en: Calculator
tk: Çot

en: System
tk: Sistem

en: Desktop
tk: Desktoap

en: Move _Up
tk: _Ýokara göçir

en: Unknown
tk: Natanyş

en: seconds
tk: sanyýa

en: None
tk: Hiç

en: Time
tk: Zaman

en: Date
tk: Taryh

en: _About
tk: _Barada

en: Type
tk: Hil

en: Description
tk: Wasp

en: Documents
tk: Senedler

en: Network Servers
tk: Şebeke Gullukçiler
