MATE Desktop Environment - en to tt translation catalogue (10 entries)

en: No Image
tt: Sürät Tügel

en: About %s
tt: %s Turında

en: Text
tt: Mäten

en: Scale
tt: Erelek

en: Save _As...
tt: Başqaç_a Saqlaw...

en: Preview
tt: Küzläp alu

en: _File
tt: _Birem

en: _Details
tt: _Cöziräk

en: _Password:
tt: _Sersüz:

en: _About
tt: _Turında
