mate-control-center 1.26.0 - en to wa translation catalogue (102 entries)

en: Name
wa: No

en: No Image
wa: Nole Imådje

en: Images
wa: Imådjes

en: All Files
wa: Tos les fitchîs

en: About %s
wa: Åd fwait di %s

en: _Close
wa: _Clôre

en: _Help
wa: _Aidance

en: Preferences
wa: Preferinces

en: _Open
wa: _Drovi

en: Fonts
wa: Fontes

en: Custom
wa: A vosse môde

en: Font Rendering Details
wa: Detays do rindou del fonte

en: _None
wa: _Nouk

en: N_one
wa: N_ole

en: _Save
wa: _Schaper

en: _Name:
wa: _No:

en: _Description:
wa: _Discrijhaedje:

en: Text only
wa: Tecse seulmint

en: _Delete
wa: _Disfacer

en: Text
wa: Tecse

en: Background
wa: Fond

en: Colors
wa: Coleurs

en: Window Border
wa: Boird do purnea

en: Icons
wa: Imådjetes

en: _Size:
wa: _Grandeu:

en: Zoom
wa: Zoumer

en: Scale
wa: Schåle

en: Save _As...
wa: Schaper et r_lomer...

en: Theme
wa: Tinme

en: Open a dialog to specify the color
wa: Drovi on purnea po tchoezi l' coleur

en: _Application font:
wa: Fonte po les _programes:

en: _Window title font:
wa: Fonte pol tite des _purneas:

en: Preview
wa: Vey divant

en: _File
wa: _Fitchî

en: Edit
wa: Candjî

en: Appearance
wa: Rivnance

en: unknown
wa: nén cnoxhou

en: Image
wa: Imådje

en: Cancel
wa: Rinoncî

en: There was an error displaying help: %s
wa: Åk n' a nén stî tot håynant l' aidance: %s

en: Select your default applications
wa: Tchoezixhoz vos prémetous programes

en: Web Browser
wa: Betchteu waibe

en: Text Editor
wa: Aspougneu di tecse

en: File Manager
wa: Manaedjeu di fitchîs

en: System
wa: Sistinme

en: Document Viewer
wa: Håyneu di documints

en: Normal
wa: Normå

en: Left
wa: Hintche

en: Right
wa: Droete

en: Sound
wa: Son

en: Desktop
wa: Sicribanne

en: Log out
wa: Dislodjaedje

en: Disabled
wa: Dismetou

en: <Unknown Action>
wa: <Accion nén cnoxhowe>

en: Action
wa: Accion

en: Shortcut
wa: Rascourti

en: Keyboard Shortcuts
wa: Rascourtis del taprece

en: General
wa: Djenerå

en: Keyboard Preferences
wa: Preferinces del taprece

en: _Delay:
wa: _Tårdjaedje:

en: _Speed:
wa: _Roedeu:

en: S_peed:
wa: _Roedeu:

en: _Type to test settings:
wa: _Tapez po sayî l' apontiaedje:

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Layout
wa: Adjinçmint

en: Default
wa: Prémetou

en: Keyboard
wa: Taprece

en: Set your keyboard preferences
wa: Defini vos preferinces pol taprece

en: Mouse Preferences
wa: Preferinces pol sori

note: low sensitivity
en: Low
wa: Bas

en: Mouse
wa: Sori

en: Scrolling
wa: Foytaedje

en: Set your mouse preferences
wa: Defini vos preferinces pol sori

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
wa: <b>Apontiaedje al _mwin do proxy</b>

en: Port:
wa: Pôrt:

en: _Details
wa: _Detays

en: _FTP proxy:
wa: Proxy _FTP:

en: S_ocks host:
wa: Lodjoe S_OCKS:

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
wa: <b>Apontiaedje _otomatike do proxy</b>

en: Autoconfiguration _URL:
wa: _Hårdêye po l' apontiaedje otomatike:

en: HTTP Proxy Details
wa: Detays do proxy HTTP

en: <b>_Use authentication</b>
wa: <b>_Eployî l' otintifiaedje</b>

en: _Password:
wa: _Sicret:

en: Windows
wa: Purneas

en: Window Preferences
wa: Preferinces pol purnea

en: _Select windows when the mouse moves over them
wa: _Tchoezi les purneas cwand l' sori passe å dzeur

en: seconds
wa: segondes

en: Roll up
wa: Erôler

en: Maximize
wa: Å pus grand

en: Time
wa: Eure

en: Time Zone
wa: Coisse d' eureye

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
wa: Li manaedjeu di purneas «%s» n' a nén redjistré ene usteye d' apontiaedje

en: The MATE configuration tool
wa: L' usteye d' apontiaedje di MATE

en: _Preferences
wa: _Preferinces

en: _About
wa: Å_d fwait

en: Type
wa: Sôre

en: Description
wa: Discrijhaedje

en: Other
wa: Ôtes

en: Help
wa: Aidance

[ctx: Home folder]
en: Home
wa: Måjhon

en: Documents
wa: Documints

en: Network Servers
wa: Sierveus rantoele
