mate-control-center 1.26.0 - en to yo translation catalogue (34 entries)

en: Command
yo: Àṣẹ

en: Name
yo: Orúkọ

en: Images
yo: Àwọn Àwòrán

en: _Close
yo: _Ti

en: _Help
yo: _Ìrànwọ́

en: Preferences
yo: Àwọn ìkúndùn

en: _Open
yo: _Ṣi

en: _Delete
yo: _Pajẹ

en: Background
yo: Ẹ̀yìn

en: _Size:
yo: _Ìwọ̀n:

en: Zoom
yo: Fẹ̀ẹ́

en: Preview
yo: Àkọ́gbéyẹ̀wò

en: _File
yo: _Fáìlì

en: Edit
yo: Ṣàyẹ̀wò

en: unknown
yo: àìmọ̀

en: Image
yo: Àwòrán

en: Cancel
yo: Parẹ́̀

en: _Skip
yo: _Fòó

en: Internet
yo: Ítánẹ́̀ẹ̀tì

en: File Manager
yo: Alábòójútó Fáìlì

en: Office
yo: Ọ́fíìsì

en: Desktop
yo: Ojú-iṣẹ́

en: General
yo: Gbogbogbò

en: Move _Up
yo: Lọ _Sókè

en: Unknown
yo: Àìmọ̀

en: seconds
yo: àwọn ìṣísẹ̀

en: None
yo: Kò sí

en: _Preferences
yo: _Àwọn ìkúndùǹ

en: _About
yo: _Nípa

en: Type
yo: Irúfẹ́

en: Description
yo: Àpèjúwe

en: Other
yo: Òmíràn

en: Documents
yo: Àwọn Àkọsílẹ̀

en: Network Servers
yo: Àwọn Sáfà Alátagbà
