mate-desktop 1.25.0 - en to af translation catalogue (22 entries)

en: About MATE
af: Aangaande MATE

en: Learn more about MATE
af: Vind meer uit oor MATE

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
af: Onbekend

en: Title
af: Titel

en: Received invalid color data
af: Het ongeldige kleurdata ontvang

en: Color _name:
af: Kleur_naam:

en: _Palette:
af: _Palet:

en: Help
af: Hulp

en: Error reading file '%s': %s
af: Fout met lees van lêer '%s': %s

en: Error rewinding file '%s': %s
af: Fout met terugdraai van lêer '%s': %s

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
af: Geen naam

en: File '%s' is not a regular file or directory.
af: Lêer '%s' is nie 'n gewone lêer of gids nie.

en: No filename to save to
af: Geen lêernaam om na te stoor nie

en: Starting %s
af: Begin tans %s

en: No URL to launch
af: Geen URL om te laat loop nie

en: Not a launchable item
af: Nie 'n loopbare item nie

en: No command (Exec) to launch
af: Geen opdrag (Uitvoerend) om te laat loop nie

en: Bad command (Exec) to launch
af: Slegte opdrag (Uitvoerend) om te laat loop

en: Unknown encoding of: %s
af: Onbekende enkodering van: %s

en: Laptop
af: Skootrekenaar

en: _Copy
af: _Kopieer

en: _Close
af: _Sluit
