mate-desktop 1.25.0 - en to et translation catalogue (252 entries)

en: About MATE
et: MATEst lähemalt

en: Learn more about MATE
et: Rohkem teadmisi MATE'i kohta

en: MATE provides an intuitive and attractive desktop to Linux users using traditional metaphors.
et: MATE pakub Linuxikasutajatele intuitiivset ja külgetõmbavat töölauda, mida iseloomustavad traditsioonilised kasutusmustrid.

en: MATE includes most of what you see on your computer, including the file manager, document viewer, image viewer, menus, and many applications.
et: MATE koosseisu kuuluvad need komponendid, mida sa oled harjunud nägema oma arvutis. Sinna hulka kuuluvad failihaldur, dokumendinäitaja, pildinäitaja ja menüüd, samuti ka palju rakendusprogramme.

en: MATE is a Free, usable, stable, accessible desktop environment for the Unix-like family of operating systems.
et: MATE on vaba, mugav, stabiilne ja hõlbustustega töölauakeskkond Unixilaadsete operatsioonisüsteemide jaoks.

en: MATE is the continuation of GNOME 2. Hundreds of people have contributed code to GNOME since it was started in 1997; many more have contributed in other important ways, including translations, documentation, and quality assurance.
et: MATE on GNOME2 jätk. Sajad inimesed on alates 1997. aastast panustanud GNOME arengusse ja paljud teised on aidanud kaasa muul moel: tõlkides, dokumenteerides või kvaliteedikontrolli läbi viies.

en: GNOME 2 was the most popular Linux desktop but it’s no longer available... MATE is here to provide that same desktop to you!
et: GNOME 2 oli kõige popim Linuxi töölaud, kuid see pole enam saadaval... MATE on selleks, et sulle samasugust töölauda pakkuda!

en: The name “MATE” comes from yerba maté, a species of holly native to subtropical South America. Its leaves contain caffeine and are used to make infusions and a beverage called mate.
et: Nimi “MATE” on tuletatud Lõuna-Ameerikast pärit matepuu lehtedest valmistatavast joogist. Matepuu lehed sisaldavad kofeiini ja nendest valmistatud teejooki nimetatakse mateks.

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Use alpha
et: Läbipaistvuse kasutamine

en: Whether or not to give the color an alpha value
et: Kas värvus on läbipaistev või mitte

en: Title
et: Pealkiri

en: The title of the color selection dialog
et: Värvuse valimise dialoogi pealkiri

en: Pick a Color
et: Värvuse valimine

en: Current Color
et: Praegune värvus

en: The selected color
et: Valitud värvus

en: Current Alpha
et: Praegune läbipaistvus

en: The selected opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
et: Valitud läbipaistvuse väärtus (0 tähendab täiesti läbipaistvat, 65535 läbipaistmatut)

en: Received invalid color data
et: Võeti vastu vigased värvuse andmed

en: Has Opacity Control
et: Koos katvuse määramisega

en: Whether the color selector should allow setting opacity
et: Kas värvuse valimisel on võimalik katvust määrata või mitte

en: Has palette
et: Paletiga

en: Whether a palette should be used
et: Kas paletti kasutatakse või mitte

en: The current color
et: Praegune värvus

en: The current opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
et: Praegune läbipaistvuse väärtus (0 tähendab täiesti läbipaistvat, 65535 läbipaistmatut)

en: HEX String
et: Kuueteistkümnendsüsteemi string

en: The hexadecimal string of current color
et: Käesoleva värvi string kuueteistkümnendsüsteemi arvuna

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
et: Ükskõik kus ekraanil asuva värvi valimiseks klõpsa pipetil ja seejärel klõpsa soovitud värvi kohal.

en: _Hue:
et: _Toon:

en: Position on the color wheel.
et: Asukoht värvirattal.

en: _Saturation:
et: Kü_llastus:

en: "Deepness" of the color.
et: Värvuse "sügavus".

en: _Value:
et: _Väärtus:

en: Brightness of the color.
et: Värvuse heledus.

en: _Red:
et: _Punane:

en: Amount of red light in the color.
et: Punase valguse hulk värvuses:

en: _Green:
et: _Roheline:

en: Amount of green light in the color.
et: Rohelise valguse hulk värvuses:

en: _Blue:
et: _Sinine:

en: Amount of blue light in the color.
et: Sinise valguse hulk värvuses:

en: Op_acity:
et: _Läbipaistvus:

en: Transparency of the color.
et: Värvuse läbipaistvus.

en: Color _name:
et: Värvi _nimi:

en: _Palette:
et: Pal_ett:

en: Color Wheel
et: Värviratas

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
et: Sinu poolt valitud värv. Selle värvi kasutamiseks ka tulevikus võid sa kirje lohistada paletikirjeks.

en: The color you've chosen.
et: Sinu poolt valitud värvus

en: _Save color here
et: _Salvesta värv siia

en: Color Selection
et: Värvuse valimine

en: The color selection embedded in the dialog.
et: Dialoogiga põimitud värvusevalik.

en: OK Button
et: Olgu-nupp

en: The OK button of the dialog.
et: Dialoogi Olgu-nupp.

en: Cancel Button
et: Loobumise nupp

en: The cancel button of the dialog.
et: Teatedialoogi loobumise nupp.

en: Help Button
et: Abiteabe nupp

en: The help button of the dialog.
et: Dialoogi abiteabe nupp.

en: _Cancel
et: _Tühista

en: Help
et: Abi

en: Error reading file '%s': %s
et: Viga faili '%s' lugemisel: %s

en: Error rewinding file '%s': %s
et: Viga faili '%s' tagasikerimisel: %s

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
et: Nimi puudub

en: File '%s' is not a regular file or directory.
et: Fail '%s' pole tavaline fail ega kataloog.

en: Cannot find file '%s'
et: Faili '%s' pole võimalik leida

en: No filename to save to
et: Puudub salvestatava faili nimi

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: No URL to launch
et: Puudub käivitatav URL

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: No command (Exec) to launch
et: Puudub käivitatav (Exec) käsk

en: Bad command (Exec) to launch
et: Vigane käivitatav (Exec) käsk

en: Unknown encoding of: %s
et: Tundmatu kodeering: %s

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
et: Terminali pole võimalik leida, kasutatakse xterm'i. Ka siis, kui see ei pruugi töötada.

en: Unspecified
et: Määramata

note: Translators: a CRTC is a CRT Controller (this is X terminology).
en: could not get the screen resources (CRTCs, outputs, modes)
et: ekraani ressursse (CRTC-d, väljundeid, režiime) pole võimalik hankida

en: unhandled X error while getting the range of screen sizes
et: X-serveri käsitlematu viga ekraanisuuruste vahemiku hankimisel

en: could not get the range of screen sizes
et: ekraanisuuruste vahemikku pole võimalik hankida

en: RANDR extension is not present
et: RANRD-laiendus pole saadaval

en: could not get information about output %d
et: väljundi %d kohta pole võimalik teavet hankida

note: Translators: the "position", "size", and "maximum" * words here are not keywords; please translate them * as usual.  A CRTC is a CRT Controller (this is X terminology)
en: requested position/size for CRTC %d is outside the allowed limit: position=(%d, %d), size=(%d, %d), maximum=(%d, %d)
et: CRTC %d jaoks määratud asukoht või suurus ületab lubatud piire: asukoht=(%d, %d), suurus=(%d, %d), suurim=(%d, %d)

en: could not set the configuration for CRTC %d
et: CRTC %d jaoks pole võimalik sätteid määrata

en: could not get information about CRTC %d
et: CRTC %d kohta pole võimalik teavet hankida

en: Laptop
et: Sülearvuti

en: none of the saved display configurations matched the active configuration
et: salvestatud kuvasätete hulgast ei sobi aktiivsete sätetega mitte ükski

en: CRTC %d cannot drive output %s
et: CRTC %d ei suuda juhtida väljundit %s

en: output %s does not support mode %dx%d@%dHz
et: väljund %s ei toeta režiimi %dx%d@%dHz

en: CRTC %d does not support rotation=%s
et: CRTC %d ei toeta pöördenurka=%s

en: output %s does not have the same parameters as another cloned output:
    existing mode = %d, new mode = %d
    existing coordinates = (%d, %d), new coordinates = (%d, %d)
    existing rotation = %s, new rotation = %s
et: väljundil %s ei ole samad parameetrid nagu teisel kloonitud väljundil:
    praegune režiim = %d, uus režiim = %d
    praegused koordinaadid = (%d, %d), uued koordinaadid = (%d, %d)
    praegune pöördenurk = %s, uus pöördenurk %s

en: cannot clone to output %s
et: pole võimalik väljundisse %s kloonida

en: Trying modes for CRTC %d
et: CRTC %d režiimide proovimine

en: CRTC %d: trying mode %dx%d@%dHz with output at %dx%d@%dHz (pass %d)
et: CRTC %d: režiimi %dx%d@%dHz proovimine väljundiga %dx%d@%dHz (käik %d)

en: could not assign CRTCs to outputs:
    %s
et: CRTC-sid pole võimalik väljunditele määrata:
    %s

en: none of the selected modes were compatible with the possible modes:
    %s
et: ükski valitud režiimidest ei sobi võimalikega:
    %s

note: Translators: the "requested", "minimum", and * "maximum" words here are not keywords; please * translate them as usual.
en: required virtual size does not fit available size: requested=(%d, %d), minimum=(%d, %d), maximum=(%d, %d)
et: vajalik virtuaalsuurus ei sobi saadaoleva suurusega: küsitud suurus=(%d, %d), vähim=(%d, %d), suurim=(%d, %d)

note: Keep this string in sync with mate-control-center/capplets/display/xrandr- capplet.c:get_display_name() Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, t
en: Mirror Screens
et: Ekraanid on peegeldatud

en: minimum interval in milliseconds
et: Vähim ajavahemik millisekundites

en: Ignore multiple presses of the _same_ key within @delay milliseconds.
et: Määratud aja (millisekundites) jooksul _sama_ klahvi mitmekordse vajutamise eiramine.

en: Pixels per seconds
et: Piksleid sekundis

en: How many pixels per second to move at the maximum speed.
et: Kui palju piksleid sekundis liigutakse maksimumkiirusel.

en: How long to accelerate in milliseconds
et: Kiirenduse kestus millisekundites

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed.
et: Kui palju millisekundeid kulub nullist maksimumkiiruse saavutamiseks.

en: Initial delay in milliseconds
et: Lähteviivitus millisekundites

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate.
et: Kui mitu millisekundit tuleb enne hiire liigutamise klahvide toimimahakkamist oodata.

en: Minimum interval in milliseconds
et: Vähim ajavahemik millisekundites

en: Do not accept a key as being pressed unless held for @delay milliseconds.
et: Klahvivajutuse arvestamata jätmine, kui pärast vajutust ei hoita klahvi all kauem kui selles võtmes määratud arv millisekundeid.

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
et: Keelamine kahe klahvi samaaegselt vajutamisel.

en: Beep when a modifier is pressed.
et: Piiksumine muuteklahvi vajutamisel.

en: Startup Assistive Technology Applications
et: Käivitatavad abistava tehnika rakendused

en: List of assistive technology applications to start when logging into the MATE desktop.
et: Abistava tehnika rakenduste loend, mis käivitatakse MATE töölauale sisselogimisel.

en: Preferred Mobility assistive technology application
et: Eelistatud rakendus mobiilse abistava tehnika toe jaoks

en: Preferred Mobility assistive technology application to be used for login, menu, or command line.
et: Sisselogimise, menüü ja käsurea jaoks kasutatav eelistatud mobiilse abistava tehnika rakendus.

en: Start preferred Mobility assistive technology application
et: Eelistatud mobiilse abistava tehnika rakenduse käivitamine

en: MATE to start preferred Mobility assistive technology application during login.
et: Kas MATE käivitab sisselogimisel eelistatud rakenduse mobiilse abistava tehnika toe jaoks.

en: Preferred Visual assistive technology application
et: Eelistatud rakendus visuaalse abistava tehnika toe jaoks

en: Start preferred Visual assistive technology application
et: Eelistatud visuaalse abistava tehnika rakenduse käivitamine

en: MATE to start preferred Visual assistive technology application during login.
et: Kas MATE käivitab sisselogimisel eelistatud rakenduse visuaalse abistava tehnika toe jaoks.

en: Default browser
et: Vaikimisi veebilehitseja

en: Default browser for all URLs.
et: Vaikimisi veebilehitseja kõikide URL-ide jaoks.

en: Browser needs terminal
et: Veebilehitseja vajab terminali

en: Whether the default browser needs a terminal to run.
et: Kas veebilehitseja vajab töötamiseks terminali.

en: Browser understands remote
et: Veebilehitseja mõistab kaugkorraldusi

en: Whether the default browser understands netscape remote.
et: Kas veebilehitseja mõistab netscape kaugkorraldusi.

en: Default calendar
et: Vaikimisi kalender

en: Default calendar application
et: Vaikimisi kalendrirakendus

en: Calendar needs terminal
et: Kalender vajab terminali

en: Whether the default calendar application needs a terminal to run
et: Kas vaikimisi kalendrirakendus vajab töötamiseks terminali.

en: Default tasks
et: Vaikimisi ülesanded

en: Default tasks application
et: Vaikimisi ülesanneterakendus

en: Tasks needs terminal
et: Ülesanded vajavad terminali

en: Whether the default tasks application needs a terminal to run
et: Kas vaikimisi ülesanneterakendus vajab töötamiseks terminali.

en: Terminal application
et: Terminalirakendus

en: Terminal program to use when starting applications that require one.
et: Terminali vajavate rakenduste käivitamiseks kasutatav terminaliprogramm.

en: Exec Arguments
et: Käivitamise argumendid

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
et: Argumendid terminalis töötavatele programmidele, kirjeldatakse 'exec' võtmega.

en: Draw Desktop Background
et: Töölaua tausta joonistamine

en: Have MATE draw the desktop background.
et: Kas MATE joonistab töölaua tausta.

en: Show Desktop Icons
et: Tõõlaual näidatakse ikoone

en: Have MATE file manager (Caja) draw the desktop icons.
et: Kas MATE failihaldur (Caja) joonistab töölaua ikoonid.

en: Fade the background on change
et: Taustapildi tuhmistamine selle vahetamisel

en: If set to true, then MATE will change the desktop background with a fading effect.
et: Kui määratud, siis kasutab MATE töölaua taustapildi vahetamisel tuhmumise efekti.

en: Picture Options
et: Pildi valikud

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched", "zoom", "spanned".
et: Võtmega wallpaper_filename määratud pildi renderdamise viis. Võimalikud väärtused on "wallpaper" (tavaline), "centered" (keskel), "scaled" (skaleeritud), "stretched" (venitatud), "zoom" (suurendatud) või "spanned" (mahutatud).

en: Picture Filename
et: Pildi failinimi

en: File to use for the background image.
et: Taustapildiks kasutatav fail.

en: Picture Opacity
et: Pildi läbipaistmatus

en: Opacity with which to draw the background picture.
et: Poolläbipaistev värv, millega taustapilt kaetakse.

en: Primary Color
et: Peamine värv

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
et: Hajusülemineku vasakpoolne või ülemine värvus, või hoopis ühtlane värvus.

en: Secondary Color
et: Teisene värv

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
et: Hajusülemineku parempoolne või alumine värvus. Ühtlase värvuse jaoks ei kasutata.

en: Color Shading Type
et: Värvi varjutamise viis

en: How to shade the background color. Possible values are "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid".
et: Kuidas taustavärvust varjutatakse. Võimalikud väärtused on "horizontal-gradient" (rõhtsa üleminekuga), "vertical-gradient" (püstise üleminekuga) ja "solid" (ühtlane värvus).

en: File Icon Theme
et: Failiikooni teema

en: Theme used for displaying file icons.
et: Failiikoonide kuvamiseks kasutatav teema.

en: Enable Accessibility
et: Hõlbustuste lubamine

en: Whether Applications should have accessibility support.
et: Kas rakendustel peab olema hõlbustuste tugi või mitte.

en: Enable Animations
et: Animatsioonide lubamine

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
et: Kas animatsioone kuvatakse. Märkus: see on globaalne klahv, see muudab ka aknahalduri, paneeli jne. käitumist.

en: Menus Have Tearoff
et: Menüüd on küljestrebitavad

en: Whether menus should have a tearoff.
et: Kas menüüsid peaks olema võimalik lahti rebida või mitte.

en: Toolbar Style
et: Tööriistariba stiil

en: Toolbar Style. Valid values are "both", "both-horiz", "icons", and "text".
et: Tööriistariba laad. Võimalikud väärtused on "both" (ikoonid ja tekst), "both-horiz" (ikoonid ja tekst rõhtsalt), "icons" (ainult ikoonid), ja "text" (ainult tekst).

en: Menus Have Icons
et: Ikoonide kuvamine menüüs

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry.
et: Kas menüüdes võib menüükirje järel ikooni kuvada või mitte.

en: Buttons Have Icons
et: Ikoonide kuvamine nuppudel

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text.
et: Kas nuppudel võib tekstile lisaks kuvada ka ikooni või mitte.

en: Menubar Detachable
et: Lahtihaagitav menüüriba

en: Whether the user can detach menubars and move them around.
et: Kas kasutaja tohib menüüribasid lahti haakida ja ringi tõsta või mitte.

en: Toolbar Detachable
et: Lahtihaagitav tööriistariba

en: Whether the user can detach toolbars and move them around.
et: Kas kasutaja tohib tööriistaribasid lahti haakida ja ringi tõsta või mitte.

en: Toolbar Icon Size
et: Tööriistariba ikooni suurus

en: Size of icons in toolbars, either "small-toolbar" or "large-toolbar".
et: Ikoonide suurus tööriistaribal, kas "small-toolbar" (väike tööriistariba) või "large-toolbar" (suur tööriistariba).

en: Cursor Blink
et: Kursori plinkimine

en: Whether the cursor should blink.
et: Kas kursor peaks plinkima või mitte.

en: Cursor Blink Time
et: Kursori plinkimise aeg

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds.
et: Kursori vilkumistsükli kestus millisekundites.

en: Icon Theme
et: Ikoonide teema

en: Gtk+ Theme
et: Gtk+ Teema

en: Basename of the default theme used by gtk+.
et: GTK+ vaikimisi teema põhinimetus.

en: Default font
et: Vaikimisi kirjatüüp

en: Name of the default font used by gtk+.
et: GTK+ poolt vaikimisi kasutatava kirjatüübi nimi.

en: GTK IM Preedit Style
et: GTK SM Eelredigeerimise laad

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
et: gtk+ poolt kasutatav GTK+ eelredigeerimise sisestusmeetodi laad.

en: GTK IM Status Style
et: GTK SM Oleku laad

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
et: gtk+ poolt kasutatav GTK+ oleku sisestusmeetodi laad.

en: GTK IM Module
et: GTK SM Moodul

en: Name of the input method module used by GTK+.
et: GTK+ poolt kasutatav sisestusmeetodi mooduli nimi.

en: Use GTK3 header bar
et: GTK3 päiseriba kasutamine

en: Document font
et: Dokumendi kirjatüüp

en: Name of the default font used for reading documents.
et: Dokumentide lugemisel kasutatava vaikimisi kirjatüübi nimi.

en: Monospace font
et: Monospace kirjatüüp

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
et: Monospace (määratud laiusega) kirjatüüp kasutamiseks terminalitaolistes kohtades.

en: Use Custom Font
et: Kohandatud kirjatüübi kasutamine

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
et: Kas gtk+ rakendustes kasutatakse vaikimisi kirjatüüpi või mitte.

en: Status Bar on Right
et: Olekuriba on paremal

en: Whether to display a status bar meter on the right.
et: Kas olekuriba mõõdikut näidatakse paremal või mitte.

en: Module for GtkFileChooser
et: GtkFileChooser'i moodul

en: Module to use as the filesystem model for the GtkFileChooser widget. Possible values are "gio" and "gtk+".
et: GtkFileChooser vidina jaoks kasutatav failisüsteemi moodul. Võimalikud väärtused on "gio", "mate-vfs" ja "gtk+".

en: Menubar accelerator
et: Menüüriba kiirklahv

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
et: Kiirklahv menüüribade avamiseks.

en: Show the 'Input Methods' menu
et: 'Sisendmeetodite' menüü näitamine

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method.
et: Kas kirjete ja tekstivaadete kontekstimenüüd peavad pakkuma sisestusmeetodi muutmise võimalust või mitte.

en: Show the 'Unicode Control Character' menu
et: 'Unikoodi juhtsümbolite' menüü näitamine

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to insert control characters.
et: Kas kirjete ja tekstivaadete kontekstimenüüd peavad pakkuma juhtmärkide lisamise võimalust või mitte.

en: Titlebar layout of GTK3 client-side decorated windows
et: GTK3 kliendipoolsete dekoreeritud akende tiitliriba paigutus

en: Only show mnemonics on when the Alt key is pressed
et: Kuva  mnemonics ainult siis, kui vajutatakse klahvi Alt

en: Disable command line
et: Käsurea keelamine

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel's "Run Application" dialog.
et: Kasutaja ligipääsu keelamine terminalile ja käsureale. Sellega on näiteks võimalik keelata paneeli "Käivita rakendus..." dialoog.

en: Disable saving files to disk
et: Failide kettale salvestamise keelamine

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications' "Save as" dialogs.
et: Kasutajal failide kettale salvestamise keelamine. Sellega on näiteks võimalik keelata kõigi rakenduste "Salvesta kui" dialoogid.

en: Disable printing
et: Printimise keelamine

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications' "Print" dialogs.
et: Kasutajal printimise keelamine. Sellega on näiteks võimalik keelata kõigi rakenduste printimisdialoogid.

en: Disable print setup
et: Printerisätete muutmise keelamine

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications' "Print Setup" dialogs.
et: Kasutajal printerisätete muutmise keelamine. Sellega on näiteks võimalik keelata kõigi rakenduste printeri sätete dialoogid.

en: Disable user switching
et: Kasutajate vahel lülitumise keelamine

en: Prevent the user from switching to another account while his session is active.
et: Kasutajal teisele kasutajale lülitumise keelamine, kui tal on seanss aktiivne.

en: Disable lock screen
et: Ekraani lukustamise keelamine

en: Prevent the user from locking the screen.
et: Kasutajal oma ekraani lukustamise keelamine.

en: Disable URL and MIME type handlers
et: URL-ide ja MIME käsitlejate keelamine

en: Prevent running any URL or MIME type handler applications.
et: URL-ide ja MIME-tüüpide käsitlemise rakenduste käivitamise keelamine.

en: Disable theme settings
et: Teemasätete keelamine

en: Prevent the user from changing theme settings.
et: Kasutajale teemasätete keelamine.

en: Disable log out
et: Väljalogimise keelamine

en: Prevent the user from logging out.
et: Kasutajal töölaualt väljalogimise keelamine.

en: Default mixer device
et: Vaikimisi mikserseade

en: The default mixer device used by the multimedia key bindings.
et: Multimeedia klahvivajutuste korral vaikimisi kasutatav mikserseade.

en: Default mixer tracks
et: Mikseri vaikimisi rajad

en: The default mixer tracks used by the multimedia key bindings.
et: Multimeedia klahvivajutuste korral vaikimisi miksimiseks kasutatav rada.

en: Enable ESD
et: ESD lubamine

en: Enable sound server startup.
et: Heliserveri lubamine käivitumisel.

en: Sounds for events
et: Sündmuste helid

en: Whether to play sounds on user events.
et: Kas kasutajasündmuste puhul mängitakse helisid.

en: Sound theme name
et: Heliteema nimi

en: The XDG sound theme to use for event sounds.
et: Sündmuste helide jaoks kasutatav XDG heliteema.

en: Input feedback sounds
et: Sisestuse tagasiside helid

en: Whether to play sounds on input events.
et: Kas sisestussündmuste puhul mängitakse helisid või mitte.

en: Maximum age for thumbnails in the cache, in days. Set to -1 to disable cleaning.
et: Puhverdatud pisipiltide suurim eluiga päevades. Kustutamise keelamiseks määra väärtuseks -1.

en: Maximum size of the thumbnail cache, in megabytes. Set to -1 to disable cleaning.
et: Puhverdatud pisipiltide suurim suurus megabaitides. Kustutamise keelamiseks määra väärtuseks -1.

en: Disable all external thumbnailers
et: Kõikide väliste pisipilditegijate keelamine

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
et: Kui mägitud, siis on kõik välisid pisipilditegijad keelatud sõltumata nende üksikust lubamisest või keelamisest.

en: List of mime-types for which external thumbnailer programs will be disabled
et: Nimekiri mime-liikidest, mille jaoks väline pisipilditegija on keelatud

en: Type time
et: Tippimise aeg

en: Number of minutes of typing time before break mode starts.
et: Tippimiseks kuluvate minutite arv enne puhkepausi aktiveerimist.

en: Break time
et: Puhkepausi kestus

en: Number of minutes that the typing break should last.
et: Puhkepausi kestus minutites.

en: Allow postponing of breaks
et: Puhkepauside edasilükkamise lubamine

en: Whether or not the typing break screen can be postponed.
et: Kas puhkepausi on võimalik edasi lükata või mitte.

en: Whether or not keyboard locking is enabled
et: Kas klaviatuuri lukustamine on lubatud

en: Whether or not keyboard locking is enabled.
et: Kas klaviatuuri lukustamine on lubatud või mitte.

en: MATE Color Selection
et: MATE värvuse valimine

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Close
et: _Sulge

en: Color selection dialog
et: Värvuse valimise dialoog

en: Choose colors from the palette or the screen
et: Värvuste valimine ekraanil asuvast paletist
