mate-desktop 1.25.0 - en to ig translation catalogue (15 entries)

en: About MATE
ig: Maka MATE

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
ig: Amaghị

en: Color _name:
ig: Aha _ụcha:

en: Error reading file '%s': %s
ig: Ndehie na-ewepụta ozi faịlụ '%s': %s

en: Error rewinding file '%s': %s
ig: Ndehie na-eweghachi faịlụ '%s': %s

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
ig: Onweghị aha

en: File '%s' is not a regular file or directory.
ig: Faịlụ '%s' abụghị faịlụ mgbe ọbụla mọọbụ ebenlereanya.

en: No filename to save to
ig: Enweghị ahafaịlụ a ga-echekwa na

en: Starting %s
ig: Na-ebido %s

en: No URL to launch
ig: Enweghị URL a ga-ebubata

en: Not a launchable item
ig: Ọ bụghị ihenhọrọ dị̄ mbubata

en: No command (Exec) to launch
ig: Enweghị ntiiwu (Exec) a ga-ebubata

en: Bad command (Exec) to launch
ig: Ajọ́ọ̄ ntiiwu (Exec) a ga-ebubata

en: Unknown encoding of: %s
ig: Ntụgharị a na-amaghị nke: %s

en: _Close
ig: _Mechie
