mate-desktop 1.25.0 - en to ky translation catalogue (54 entries)

en: About MATE
ky: MATE жөнүндө

en: Learn more about MATE
ky: MATE жөнүндө көбүрөөк билүү

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
ky: Белгисиз

en: Title
ky: Аталыш

en: The title of the color selection dialog
ky: Түс тандоо диалогунун аталышы

en: Pick a Color
ky: Түстү тандоо

en: Current Color
ky: Кезектеги түс

en: The selected color
ky: Тандалган түс

en: Received invalid color data
ky: Туура эмес түс маалыматтары алынды

en: _Value:
ky: _Мааниси:

en: Color _name:
ky: Түс _аты:

en: _Palette:
ky: _Палитра:

en: _Cancel
ky: _Жокко чыгаруу

en: Help
ky: Жардам

en: Error reading file '%s': %s
ky: «%s» файлын окуу катасы: %s

en: Error rewinding file '%s': %s
ky: "%s" файлын түрүү катасы: %s

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
ky: Аты жок

en: File '%s' is not a regular file or directory.
ky: "%s" файлы кадимки файл же каталог эмес.

en: Cannot find file '%s'
ky: «%s» файлын табуу мүмкүн эмес

en: No filename to save to
ky: Сактоо үчүн файл аты берилген эмес

en: Starting %s
ky: %s жүргүзүлүүдө

en: No URL to launch
ky: Иштетүү үчүн URL көрсөтүлбөгөн

en: Not a launchable item
ky: Жүргүзүлбөгөн объект

en: No command (Exec) to launch
ky: Иштетүү үчүн команда (Exec) жок

en: Bad command (Exec) to launch
ky: Иштетүү үчүн команда (Exec) туура эмес

en: Unknown encoding of: %s
ky: "%s" кодировкасы белгисиз

en: RANDR extension is not present
ky: RANDR кеңейтүүсү жок

en: Laptop
ky: Ноутбук

note: Keep this string in sync with mate-control-center/capplets/display/xrandr- capplet.c:get_display_name() Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, t
en: Mirror Screens
ky: Күзгү экрандары

en: Enable Animations
ky: Анимацияны күйгүзүү

en: Toolbar Style
ky: Аспап панелинин стили

en: Buttons Have Icons
ky: Кнопкаларда белгилер бар

en: Toolbar Icon Size
ky: Аспап панелинин белги өлчөмү

en: Cursor Blink
ky: Курсордун үлпүлдөөсү

en: Cursor Blink Time
ky: Курсордун үлпүлдөө убакыты

en: Icon Theme
ky: Белги темасы

en: Gtk+ Theme
ky: Gtk+ темасы

en: Default font
ky: Жарыяланбас ариби

en: GTK IM Status Style
ky: GTK IM статусунун стили

en: GTK IM Module
ky: GTK IM модулу

en: Document font
ky: Документ шрифти

en: Monospace font
ky: Моножазы шрифти

en: Use Custom Font
ky: Башка шрифтти колдонуу

en: Status Bar on Right
ky: Абал сабы оң жагында

en: Disable command line
ky: Командалык сапты өчүрүү

en: Disable saving files to disk
ky: Файлдарды дискке сактоону өчүрүү

en: Disable printing
ky: Басманы өчүрүү

en: Disable print setup
ky: Басманы ырастоону өчүрүү

en: Disable lock screen
ky: Экранды бөгөттөөнү өчүрүү

en: Enable ESD
ky: ESD'ни күйгүзүү

en: Sounds for events
ky: Окуялардын үндөрү

en: Sound theme name
ky: Үн темасынын аты

en: _Copy
ky: _Көчүрүү

en: _Close
ky: _Жабуу
