mate-desktop 1.25.0 - en to li translation catalogue (17 entries)

en: Title
li: Tittel

en: Received invalid color data
li: Óngeljige kleurgegaeves óntvange

en: Color _name:
li: Kleur_naam:

en: Error reading file '%s': %s
li: Faeler bie 't laeze van '%s': %s

en: Error rewinding file '%s': %s
li: Faeler bie tröksjpeule van '%s': %s

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
li: Geine naam

en: File '%s' is not a regular file or directory.
li: Besjtandj '%s' is gei gewoen besjtandj of map

en: No filename to save to
li: Gein besjtandjsnaam opgegaeve

en: Starting %s
li: %s weurt gesjtart

en: No URL to launch
li: Gei URL veur te stjarte

en: Not a launchable item
li: Gei sjtartbaar item

en: No command (Exec) to launch
li: Gein opdrach (Exec) veur te stjarte

en: Bad command (Exec) to launch
li: Óngeljige opdrach (Exec) veur te stjarte

en: Unknown encoding of: %s
li: Ónbekènde kodering: %s

en: Cursor Blink
li: Kursor kwink

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: _Close
li: _Sjloete
