mate-desktop 1.25.0 - en to lt translation catalogue (290 entries)

en: About MATE
lt: Apie MATE

en: Learn more about MATE
lt: Sužinokite daugiau apie MATE

en: MATE Desktop Environment
lt: MATE darbalaukio aplinka

en: Copyright © 1997-2011 GNOME developers
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
lt: Autorių teisės © 1997-2011 GNOME kūrėjai
    Autorių teisės © 2011 Perberos
    Autorių teisės © 2012-2021 MATE kūrėjai

en: MATE provides an intuitive and attractive desktop to Linux users using traditional metaphors.
lt: MATE suteikia „Linux“ naudotojams patrauklią ir nuoseklią tradicinę darbo aplinką.

en: MATE includes most of what you see on your computer, including the file manager, document viewer, image viewer, menus, and many applications.
lt: MATE yra didžioji dalis to, ką matote kompiuteryje – failų tvarkytuvė, dokumentų žiūryklė, paveikslų žiūryklė, meniu punktai ir gausybė kitų programų.

en: MATE is a Free, usable, stable, accessible desktop environment for the Unix-like family of operating systems.
lt: MATE – laisva, patogi ir stabili darbalaukio aplinka UNIX giminiškų operacinių sistemų grupei.

en: MATE is the continuation of GNOME 2. Hundreds of people have contributed code to GNOME since it was started in 1997; many more have contributed in other important ways, including translations, documentation, and quality assurance.
lt: MATE yra GNOME 2 tęsinys. Šimtai žmonių prisidėjo prie GNOME kodo, pradėto 1997; dar daugiau prisidėjo kitokiais būdais – vertimais, dokumentacija ir kokybės priežiūra.

en: GNOME 2 was the most popular Linux desktop but it’s no longer available... MATE is here to provide that same desktop to you!
lt: GNOME 2 buvo populiariausia „Linux“ darbalaukio aplinka, tačiau nebeprieinama... MATE Jums suteiks tą patį!

en: The name “MATE” comes from yerba maté, a species of holly native to subtropical South America. Its leaves contain caffeine and are used to make infusions and a beverage called mate.
lt: MATE pavadinimas kilęs nuo iš paragvajinio bugienio gaminamos arbatos matės pavadinimo.

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Use alpha
lt: Naudoti alfą

en: Whether or not to give the color an alpha value
lt: Ar suteikti spalvai alfa reikšmę

en: Title
lt: Antraštė

en: The title of the color selection dialog
lt: Spalvų pasirinkimo dialogo antraštė

en: Pick a Color
lt: Pasirinkite spalvą

en: Current Color
lt: Esama spalva

en: The selected color
lt: Pasirinkta spalva

en: Current Alpha
lt: Esama alfa

en: The selected opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
lt: Pasirinkta dengiamumo vertė (0 perregimų, 65535 visiškai neskaidrių)

en: Received invalid color data
lt: Gauti netaisyklingi spalvų duomenys

en: Has Opacity Control
lt: Turi dengiamumo valdymą

en: Whether the color selector should allow setting opacity
lt: Ar spalvos parinkiklis turėtų leisti dengiamumo nustatymą

en: Has palette
lt: Turi paletę

en: Whether a palette should be used
lt: Ar paletė turėtų būti naudojama

en: The current color
lt: Esama spalva

en: The current opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
lt: Esama dengiamumo vertė (0 perregimų, 65535 visiškai neskaidrių)

en: HEX String
lt: Šešioliktainė eilutė

en: The hexadecimal string of current color
lt: Esamos spalvos šešioliktainė eilutė

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
lt: Pasirinkite norimą spalvą iš išorinio žiedo. Vidiniu trikampiu pasirinkite spalvos šviesumą ir tamsumą.

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
lt: Spauskite pipetę, tada pažymėkite bet kurią ekrano spalvą.

en: _Hue:
lt: Atspalvis:

en: Position on the color wheel.
lt: Spalvų rato padėtis.

en: _Saturation:
lt: Grynis:

en: "Deepness" of the color.
lt: Spalvos gilumas.

en: _Value:
lt: Vertė:

en: Brightness of the color.
lt: Spalvos šviesumas.

en: _Red:
lt: Raudona:

en: Amount of red light in the color.
lt: Raudonos šviesos kiekis spalvoje.

en: _Green:
lt: Žalia:

en: Amount of green light in the color.
lt: Žalios šviesos kiekis spalvoje.

en: _Blue:
lt: Mėlyna:

en: Amount of blue light in the color.
lt: Mėlynos šviesos kiekis spalvoje.

en: Op_acity:
lt: Dengiamumas:

en: Transparency of the color.
lt: Spalvos permatomumas.

en: Color _name:
lt: Spalvos pavadinimas:

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
lt: Galite įvesti HTML šešioliktainį spalvos kodą, arba rašyti paprastą spalvos pavadinimą, pvz. „žalia“.

en: _Palette:
lt: Palette:

en: Color Wheel
lt: Spalvų ratas

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
lt: Lyginama ankstesnė spalva su dabar pasirinkta. Galite nutempti šią spalvą į paletę, arba ją nustatyti pagrindine.

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
lt: Jūsų pasirinkta spalva. Galite ją nutempti į paletę, kad įrašytumėte naudojimui.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now.
lt: Anksčiau pasirinkta spalva palyginimui su esamąja.

en: The color you've chosen.
lt: Jūsų pasirinkta spalva.

en: _Save color here
lt: Į_rašyti spalvą čia

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
lt: Paspauskite elementą, kad pažymėtumėte esamą spalvą. Pakeitimui nutempkite spalvą čia, arba kontekstiniame meniu pasirinkite „Įrašyti spalvą čia“.

en: Color Selection
lt: Spalvos pasirinkimas

en: The color selection embedded in the dialog.
lt: Spalvos pasirinkimas lange.

en: OK Button
lt: Mygtukas „Gerai“

en: The OK button of the dialog.
lt: Lango mygtukas „Gerai“.

en: Cancel Button
lt: Atsisakymo mygtukas

en: The cancel button of the dialog.
lt: Lango atsisakymo mygtukas

en: Help Button
lt: Pagalbos mygtukas

en: The help button of the dialog.
lt: Lango pagalbos mygtukas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

en: Help
lt: Žinynas

en: Error reading file '%s': %s
lt: Klaida skaitant failą „%s“: %s

en: Error rewinding file '%s': %s
lt: Klaida prasukant failą „%s“: %s

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
lt: Be pavadinimo

en: File '%s' is not a regular file or directory.
lt: Failas „%s“ nėra paprastas failas ar katalogas.

en: Cannot find file '%s'
lt: Nepavyko rasti failo „%s“

en: No filename to save to
lt: Nenurodytas failas, į kurį įrašyti

en: Starting %s
lt: Paleidžiama %s

en: No URL to launch
lt: Nenurodytas rodomas URL

en: Not a launchable item
lt: Nepaleidžiamas elementas

en: No command (Exec) to launch
lt: Nenurodyta paleidžiama komanda (Exec)

en: Bad command (Exec) to launch
lt: Bloga paleidžiama komanda (Exec)

en: Unknown encoding of: %s
lt: Nežinoma %s koduotė

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
lt: Nepavyko rasti terminalo, naudojama xterm, nors gali ir neveikti

en: Unspecified
lt: Nenurodytas

note: Translators: a CRTC is a CRT Controller (this is X terminology).
en: could not get the screen resources (CRTCs, outputs, modes)
lt: nepavyko gauti ekrano resursų (CRTC, išvedimų, veiksenų)

en: unhandled X error while getting the range of screen sizes
lt: neapdorota X klaida gaunant ekrano dydžių ruožą

en: could not get the range of screen sizes
lt: nepavyko gauti ekrano dydžių ruožo

en: RANDR extension is not present
lt: nėra RANDR plėtinio

en: could not get information about output %d
lt: nepavyko gauti informacijos apie išvestį %d

note: Translators: the "position", "size", and "maximum" * words here are not keywords; please translate them * as usual.  A CRTC is a CRT Controller (this is X terminology)
en: requested position/size for CRTC %d is outside the allowed limit: position=(%d, %d), size=(%d, %d), maximum=(%d, %d)
lt: prašoma pozicija/dydis CRTC %d už leistinos ribos: pozicija=(%d, %d), dydis=(%d, %d), maksimumas=(%d, %d)

en: could not set the configuration for CRTC %d
lt: nepavyko nustatyti CRTC %d konfigūracijos

en: could not get information about CRTC %d
lt: nepavyko gauti informacijos apie CRTC %d

en: Laptop
lt: Nešiojamasis kompiuteris

en: none of the saved display configurations matched the active configuration
lt: jokia iš įrašytų ekranų konfigūracijų neatitiko aktyvios konfigūracijos

en: CRTC %d cannot drive output %s
lt: CRTC %d nepavyksta išvesti %s

en: output %s does not support mode %dx%d@%dHz
lt: išvestis %s nepalaiko %dx%d@%dHz

en: CRTC %d does not support rotation=%s
lt: CRTC %d nepalaiko rotation=%s

en: output %s does not have the same parameters as another cloned output:
    existing mode = %d, new mode = %d
    existing coordinates = (%d, %d), new coordinates = (%d, %d)
    existing rotation = %s, new rotation = %s
lt: išvestis %s neturi tų pačių parametrų, kaip kita klonuota išvestis:
    esamas režimas = %d, naujas režimas %d
    esamos koordinatės = (%d, %d), naujos koordinatės = (%d, %d)
    esamas pastūmimas = %s, naujas pastūmimas = %s

en: cannot clone to output %s
lt: Nepavyksta klonuoti į išvestį %s

en: Trying modes for CRTC %d
lt: Bandomi CRTC režimai %d

en: CRTC %d: trying mode %dx%d@%dHz with output at %dx%d@%dHz (pass %d)
lt: CRTC %d: bandomas režimas %dx%d@%dHz, išvestis %dx%d@%dHz (pass %d)

en: could not assign CRTCs to outputs:
    %s
lt: Nepavyksta išvestims priskirti CRTC:
    %s

en: none of the selected modes were compatible with the possible modes:
    %s
lt: Nė vienas iš pasirinktų režimų nesuderinamas su galimais režimais:
    %s

note: Translators: the "requested", "minimum", and * "maximum" words here are not keywords; please * translate them as usual.
en: required virtual size does not fit available size: requested=(%d, %d), minimum=(%d, %d), maximum=(%d, %d)
lt: prašomas virtualus dydis netelpa: prašoma=(%d, %d), minimalus=(%d, %d), maksimalus=(%d, %d)

note: Keep this string in sync with mate-control-center/capplets/display/xrandr- capplet.c:get_display_name() Translators:  this is the feature where what you see on your laptop's * screen is the same as your external monitor.  Here, "Mirror" is being * used as an adjective, not as a verb.  For example, t
en: Mirror Screens
lt: Dublikuoti ekranai

en: minimum interval in milliseconds
lt: mažiausias intervalas milisekundėmis

en: Ignore multiple presses of the _same_ key within @delay milliseconds.
lt: Ignoruoti pasikartojančius _to paties_ klavišo paspaudimus, įvykstančius @delay millisekundžių intervale.

en: Pixels per seconds
lt: Pikseliai per sekundę

en: How many pixels per second to move at the maximum speed.
lt: Kiek taškų per sekundę turi būti įveikiama maksimaliu judėjimo greičiu.

en: How long to accelerate in milliseconds
lt: Akceleracijos laikas milisekundėmis

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed.
lt: Per kiek milisekundžių pasiekiamas maksimalus žymeklio judėjimo greitis.

en: Initial delay in milliseconds
lt: Pradinė delsa milisekundėmis

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate.
lt: Po kiek milisekundžių turi pradėti veikti pelės judėjimo klavišai.

en: Minimum interval in milliseconds
lt: Mažiausias intervalas milisekundėmis

en: Do not accept a key as being pressed unless held for @delay milliseconds.
lt: Nereaguoti į klavišo paspaudimą, jei jis paspaustas trumpiau nei @delay milisekundžių.

en: Latch modifiers when pressed twice in a row until the same modifier is pressed again.
lt: Paspaudus du kartus iš eilės, užsklęsti modifikatorius tol, kol nebus dar kartą paspaustas tas pats modifikatorius.

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
lt: Atjungti, jei du klavišai paspaudžiami vienu metu.

en: Beep when a modifier is pressed.
lt: Pyptelėti, kai paspaustas specialus klavišas.

en: Beep when a key is pressed while CapsLock is active.
lt: Pyptelėti spaudžiant klavišą, kuomet Didž aktyvus

en: Beep count when enabling a modifier
lt: Pyptelėjimų skaičius įjungiant modifikavimo klavišą

en: Startup Assistive Technology Applications
lt: Paleisti pagalbinių technologijų programas

en: List of assistive technology applications to start when logging into the MATE desktop.
lt: Pagalbinių technologijų programų, kurios yra paleidžiamos pradedant darbą MATE aplinkoje, sąrašas.

en: Preferred Mobility assistive technology application
lt: Pageidaujama Mobility pagalbinių technologijų programa

en: Preferred Mobility assistive technology application to be used for login, menu, or command line.
lt: Pageidaujama Mobility pagalbinių technologijų programa naudotina prisijungimui, meniu arba komandų eilutei.

en: Start preferred Mobility assistive technology application
lt: Paleisti pageidaujamą Mobility pagalbinių technologijų programą

en: MATE to start preferred Mobility assistive technology application during login.
lt: MATE paleidžia Mobility pagalbinių technologijų programą prisijungimo metu.

en: Preferred Visual assistive technology application
lt: Pageidaujama vizualių pagalbinių technologijų programa

en: Preferred Visual assistive technology application to be used for login, menu, or command line.
lt: Pageidaujama vizualinių pagalbinių technologijų programa, kuri bus naudojama prisijungimui, meniu ar komandų eilutėje.

en: Start preferred Visual assistive technology application
lt: Paleisti pageidaujamą vizualinių pagalbinių technologijų programą

en: MATE to start preferred Visual assistive technology application during login.
lt: MATE paleidžia vizualių pagalbinių technologijų programą prisijungimo metu.

en: Default browser
lt: Numatytoji naršyklė

en: Default browser for all URLs.
lt: Numatytoji naršyklė, apdorojanti visus adresus.

en: Browser needs terminal
lt: Naršyklei reikia terminalo

en: Whether the default browser needs a terminal to run.
lt: Ar naršyklei veikti reikia terminalo.

en: Browser understands remote
lt: Naršyklė gali apdoroti nuotolinius adresus

en: Whether the default browser understands netscape remote.
lt: Ar numatytoji naršyklė gali apdoroti netscape nuotolines komandas.

en: Calculator application
lt: Skaičiuotuvo programa

en: Calculator program to use when starting applications that require one.
lt: Skaičiuotuvo programa, naudojama paleidžiant skaičiuotuvo reikalaujančias programas.

en: Instant Messaging application
lt: Tikralaikių pokalbių programa

en: Instant Messaging program to use when starting applications that require one.
lt: Tikralaikių pokalbių programa, naudojama paleidžiant tikralaikių pokalbių reikalaujančias programas.

en: Default calendar
lt: Numatytasis kalendorius

en: Default calendar application
lt: Numatytoji kalendoriaus programa

en: Calendar needs terminal
lt: Kalendoriui reikia terminalo

en: Whether the default calendar application needs a terminal to run
lt: Ar numatytajai kalendoriaus programai veikti reikia terminalo

en: Default tasks
lt: Numatytosios užduotys

en: Default tasks application
lt: Numatytoji užduočių programa

en: Tasks needs terminal
lt: Užduotims reikia terminalo

en: Whether the default tasks application needs a terminal to run
lt: Ar numatytajai užduočių programai veikti reikia terminalo

en: Terminal application
lt: Terminalo programa

en: Terminal program to use when starting applications that require one.
lt: Terminalo programa, naudojama paleidžiant terminalo reikalaujančias programas.

en: Exec Arguments
lt: Paleidimo argumentai

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
lt: Argumentas, naudojamas paleisti programas terminale, nurodytame „exec“ raktu.

en: Draw Desktop Background
lt: Piešti darbalaukio foną

en: Have MATE draw the desktop background.
lt: Ar MATE turi piešti darbalaukio foną.

en: Show Desktop Icons
lt: Rodyti darbalaukio piktogramas

en: Have MATE file manager (Caja) draw the desktop icons.
lt: Ar MATE failų tvarkytuvė (Caja) turi piešti darbalaukio piktogramas.

en: Fade the background on change
lt: Išblukinti foną, keičiant

en: If set to true, then MATE will change the desktop background with a fading effect.
lt: Jeigu įjungta, MATE pakeis ekrano foną su stelbimo efektu.

en: Picture Options
lt: Paveikslo parametrai

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched", "zoom", "spanned".
lt: Nustato, kaip turi būti apdorojamas fono paveikslas, nurodytas wallpaper_filename raktu. Galimos reikšmės: "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched", "zoom", "spanned".

en: Picture Filename
lt: Paveikslo failo pavadinimas

en: File to use for the background image.
lt: Failas, naudotinas fono paveikslui.

en: Picture Opacity
lt: Paveikslo nepermatomumas

en: Opacity with which to draw the background picture.
lt: Foninio paveikslo nepermatomumas.

en: Primary Color
lt: Pirminė spalva

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
lt: Kairė arba viršutinė spalva (kai naudojami persiliejimai), arba vientisa spalva.

en: Secondary Color
lt: Antrinė spalva

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
lt: Dešinė arba apatinė spalva, kai naudojami persiliejimai; vientisai spalvai nenaudojama.

en: Color Shading Type
lt: Spalvos šešėlių tipas

en: How to shade the background color. Possible values are "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid".
lt: Kaip keisti fono spalvos šešėlį. Galimos reikšmės yra "horizontal-gradient", "vertical-gradient" ir "solid".

en: File Icon Theme
lt: Failų piktogramų tema

en: Theme used for displaying file icons.
lt: Tema, naudojama rodyti failų piktogramas.

en: Enable Accessibility
lt: Įjungti prieinamumą

en: Whether Applications should have accessibility support.
lt: Ar programos turėtų turėti prieinamumo įrankių palaikymą.

en: Enable Animations
lt: Įjungti animacijas

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
lt: Ar animacijos turi būti rodomos? Pastaba: šis raktas galioja visiems, jis keičia langų tvarkytuvės, skydelio ir kitų aplinkos elementų elgseną.

en: Menus Have Tearoff
lt: Meniu atkabinami

en: Whether menus should have a tearoff.
lt: Ar meniu gali būti atkabinami.

en: Toolbar Style
lt: Įrankių juostos stilius

en: Toolbar Style. Valid values are "both", "both-horiz", "icons", and "text".
lt: Įrankių juostos stilius. Galimos reikšmės yra „both“, „both_horiz“, „icons“ ir „text“.

en: Menus Have Icons
lt: Meniu turi piktogramas

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry.
lt: Ar meniu, šalia meniu įrašų, gali rodyti piktogramas.

en: Buttons Have Icons
lt: Mygtukai turi piktogramas

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text.
lt: Ar mygtukuose, šalia mygtuko užrašo, rodyti piktogramas.

en: Menubar Detachable
lt: Meniu juosta atkabinama

en: Whether the user can detach menubars and move them around.
lt: Ar naudotojas gali atkabinti meniu juostas ir jas stumdyti.

en: Toolbar Detachable
lt: Įrankių juosta atkabinama

en: Whether the user can detach toolbars and move them around.
lt: Ar naudotojas gali atkabinti įrankių juostas ir jas stumdyti.

en: Toolbar Icon Size
lt: Įrankių juostos piktogramų dydis

en: Size of icons in toolbars, either "small-toolbar" or "large-toolbar".
lt: Piktogramų įrankių juostose dydis: arba „small-toolbar“, arba „large-toolbar“.

en: Cursor Blink
lt: Mirksintis žymeklis

en: Whether the cursor should blink.
lt: Ar žymeklis turi mirksėti.

en: Cursor Blink Time
lt: Žymeklio mirksėjimo laikas

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds.
lt: Žymeklio mirksėjimo ciklo trukmė milisekundėmis.

en: Icon Theme
lt: Piktogramų tema

en: Icon theme to use for the panel, Caja etc.
lt: Piktogramų tema, kuri bus naudojama skydelyje, failų tvarkytuvėje ir t.t.

en: Gtk+ Theme
lt: Gtk+ tema

en: Basename of the default theme used by gtk+.
lt: Gtk+ naudojamos numatytosios temos bazinis pavadinimas.

en: List of symbolic names and color equivalents
lt: Simbolinių pavadinimų ir jų spalvų atitikmenų sąrašas

en: A '\n' separated list of "name:color" as defined by the 'gtk-color-scheme' setting
lt: \n atskirtas „name:color“ sąrašas, apibūdintas „gtk-color-scheme“ nustatyme

en: Default font
lt: Numatytasis šriftas

en: Name of the default font used by gtk+.
lt: Numatytojo gtk+ naudojamo šrifto pavadinimas.

en: GTK IM Preedit Style
lt: GTK IM Preedit stilius

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
lt: GTK+ įvedimo metodo, kurį naudos gtk+ su Preedit Stiliumi, pavadinimas.

en: GTK IM Status Style
lt: GTK IM būsenos stilius

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
lt: GTK+ įvedimo metodo, kurį naudos gtk+ su Būsenos Stiliumi, pavadinimas.

en: GTK IM Module
lt: GTK IM modulis

en: Name of the input method module used by GTK+.
lt: GTK+ įvedimo metodo modulio pavadinimas.

en: Use GTK3 header bar
lt: Naudoti GTK3 antraštės juostą

en: Whether builtin GTK+ dialogs such as the file chooser, the color chooser or the font chooser will use a header bar at the top to show action widgets, or an action area at the bottom. This setting does not affect custom dialogs using GtkDialog directly, or message dialogs.
lt: Ar tokie įtaisyti GTK+ dialogai, kaip failų pasirinkimo, spalvos pasirinkimo ar šrifto pasirinkimo, naudos viršuje antraštės juostą, kad rodytų veiksmų valdiklius ar veiksmų sritį apačioje. Šis nustatymas neįtakoja tinkintų dialogų, tiesiogiai naudojančių GtkDialog, ar pranešimų dialogų.

en: Use GTK3 overlay scrolling
lt: Naudoti GTK3 perdengiamą slinkimą

en: Whether built-in GTK+ scrolled windows will use overlay scrolling. Overlay scrolling hides and reduces the size of the scrollbar until it gets focus.
lt: Ar įtaisyti GTK+ slenkami langai naudos perdengiamą slinkimą. Perdengiamas slinkimas slepia ir sumažina slankjuosčių dydį tol, kol jos nėra fokusuojamos.

en: Enable Gtk toolkit-wide animations
lt: Įjungti Gtk priemonių komplekto animacijas

en: Whether to enable toolkit-wide animations.
lt: Ar įjungti priemonių komplekto animacijas.

en: Document font
lt: Dokumento šriftas

en: Name of the default font used for reading documents.
lt: Numatytojo dokumentų skaitymui naudojamo šrifto pavadinimas.

en: Monospace font
lt: Lygiaplotis šriftas

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
lt: Lygiapločio (turinčio vienodą raidžių plotį) šrifto, naudojamo terminaluose bei kitose vietose, pavadinimas.

en: Use Custom Font
lt: Naudoti naudotojo parinktą šriftą

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
lt: Ar su gtk+ programomis naudoti naudotojo parinktą šriftą.

en: Status Bar on Right
lt: Būklės juosta dešinėje

en: Whether to display a status bar meter on the right.
lt: Ar rodyti būsenos juostą dešinėje pusėje.

en: Module for GtkFileChooser
lt: GtkFileChooser modulis

en: Module to use as the filesystem model for the GtkFileChooser widget. Possible values are "gio" and "gtk+".
lt: Modulis naudojamas kaip failų sistemos modelis GtkFileChooser valdymo elementui. Galimos reikšmės yra „gio“ ir „gtk+“.

en: Menubar accelerator
lt: Meniu juostos spartusis klavišas

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
lt: Klavišų kombinacija, atverianti meniu juostas.

en: Show the 'Input Methods' menu
lt: Rodyti meniu „Įvesties metodai“

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method.
lt: Ar įrašų kontekstiniuose meniu ir teksto rodiniuose turėtų pasiūlyti pakeisti įvesties metodą.

en: Show the 'Unicode Control Character' menu
lt: Rodyti meniu „Unicode valdymo simboliai“

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to insert control characters.
lt: Ar įrašų kontekstiniuose meniu ir teksto rodiniuose turėtų pasiūlyti įterpti valdymo simbolius.

en: Titlebar layout of GTK3 client-side decorated windows
lt: GTK3 kliento dekoruotų langų antraštės juostos išdėstymas

en: This setting determines which buttons should be put in the titlebar of client-side decorated windows, and whether they should be placed at the left of right. See https://developer.gnome.org/gtk3/stable/GtkSettings.html#GtkSettings--gtk-decoration-layout.
lt: Čia numatoma, kokie mygtukai turėtų būti rodomi kliento dekoruojamiems langams, ir ar jie turėtų būti kairėje, ar dešinėje, Daugiau informacijos https://developer.gnome.org/gtk3/stable/GtkSettings.html#GtkSettings--gtk-decoration-layout.

en: Use a global menubar for displaying application menus
lt: Naudoti visuotinę meniu juostą, skirtą rodyti programos meniu

en: This setting determines where application menu will be displayed - in a window or on a panel with MenuModel protocol. See https://developer.gnome.org/gtk3/stable/GtkSettings.html#GtkSettings--gtk-shell-shows-app-menu.
lt: Šis nustatymas apibrėžia kur bus rodomas programos meniu - lange ar skydelyje su MenuModel protokolu. Žiūrėkite https://developer.gnome.org/gtk3/stable/GtkSettings.html#GtkSettings--gtk-shell-shows-app-menu.

en: Use a global menubar for displaying window menubars
lt: Naudoti visuotinę meniu juostą, skirtą rodyti lango meniu juostas

en: This setting determines where window menubars will be displayed - in a window or on a panel with MenuModel protocol. See https://developer.gnome.org/gtk3/stable/GtkSettings.html#GtkSettings--gtk-shell-shows-menubar.
lt: Šis nustatymas apibrėžia kur bus rodomos lango meniu juostos - lange ar skydelyje su MenuModel protokolu. Žiūrėkite https://developer.gnome.org/gtk3/stable/GtkSettings.html#GtkSettings--gtk-shell-shows-menubar.

en: Only show mnemonics on when the Alt key is pressed
lt: Rodyti mnemoniką tik tuomet, kai yra nuspaustas Alt klavišas

en: Whether mnemonics should be automatically shown and hidden when the user presses the Alt key.
lt: Ar, naudotojui nuspaudus Alt klavišą, mnemonika turėtų būti automatiškai rodoma ir slėpiama

en: Window Scaling Factor
lt: Lango mastelio koeficientas

en: This controls the GTK scale factor that maps from window coordinates to the actual device pixels. On traditional systems this is 1, but on very high density displays (e.g. HiDPI, Retina) this can be a higher value (often 2). Set to 0 to auto-detect.
lt: Tai valdo GTK mastelio koeficientą, kuris perduoda langų koordinates faktiniams įrenginio taškams. Įprastose sistemose jis lygus 1, bet didelės raiškos ekranuose (pvz., HiDPI, Retina) jis gali būti didesnis (dažnai 2). Nustatykite 0 automatiniam nustatymui.

en: Scaling Factor for QT appllications
lt: QT programų mastelio koeficientas

en: This setting determines whether MATE controls the scale factor for QT applications. Enable to synchronize with the GTK scale factor when initializing the session, disable to control this value elsewhere. Requires restarting your session.
lt: Šis nustatymas nustato ar MATE valdys QT programų mastelio koeficientą. Įjunkite, norėdami inicijuojant seansą sinchronizuoti su GTK mastelio faktoriumi, išjunkite, norėdami valdyti šią reikšmę kitur. Reikalauja paleisti seansą iš naujo.

en: Enable the primary paste selection
lt: Įjungti pirminį įdėjimą

en: If true, gtk+ uses the primary paste selection, usually triggered by a middle mouse button click.
lt: Jei įjungta, gtk+ naudoja pirminį įdėjimą, įprastai paspaudus vidurinį pelės mygtuką.

en: Disable command line
lt: Išjungti komandinę eilutę

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel's "Run Application" dialog.
lt: Užkirsti kelią naudotojui pasiekti terminalą arba nurodyti vykdomą komandinę eilutę. Pvz., naudojant šį nustatymą priėjimas prie skydelio dialogo „Paleisti programą“ bus uždraustas.

en: Disable saving files to disk
lt: Išjungti failų įrašymą į diską

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications' "Save as" dialogs.
lt: Užkirsti kelią naudotojui įrašyti failus į diską. Pvz., naudojant šį nustatymą visose programose dialogas „Įrašyti kaip“ bus neprieinamas.

en: Disable printing
lt: Išjungti spausdinimą

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications' "Print" dialogs.
lt: Užkirsti kelią naudotojui spausdinti. Pvz., naudojant šį nustatymą, visose programose dialogas „Spausdinti“ bus neprieinamas.

en: Disable print setup
lt: Išjungti spausdinimo sąranką

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications' "Print Setup" dialogs.
lt: Užkirsti kelią naudotojui keisti spausdinimo nustatymus. Pvz., naudojant šį nustatymą visose programose dialogas „Spausdinimo nustatymai“ bus neprieinamas.

en: Disable user switching
lt: Išjungti naudotojo perjungimą

en: Prevent the user from switching to another account while his session is active.
lt: Neleisti naudotojui persijungti prie kitos paskyros, kol jo seansas aktyvus.

en: Disable lock screen
lt: Išjungti ekrano užraktą

en: Prevent the user from locking the screen.
lt: Neleisti naudotojui užrakinti savo ekrano.

en: Disable URL and MIME type handlers
lt: Išjungti URL ir MIME tipo dorokles

en: Prevent running any URL or MIME type handler applications.
lt: Neleisti vykdyti URL ar MIME tipų apdorojimo programų.

en: Disable theme settings
lt: Išjungia temų nustatymus

en: Prevent the user from changing theme settings.
lt: Neleisti naudotojui keisti temų nustatymų.

en: Disable log out
lt: Išjungti atsijungimą iš Mate

en: Prevent the user from logging out.
lt: Neleisti naudotojui atsijungti.

en: Default mixer device
lt: Numatytasis maišiklio įrenginys

en: The default mixer device used by the multimedia key bindings.
lt: Numatytasis maišiklio įrenginys, naudojamas multimedijos klavišų susiejimų.

en: Default mixer tracks
lt: Numatytieji maišiklio takeliai

en: The default mixer tracks used by the multimedia key bindings.
lt: Numatytieji maišiklio takeliai, naudojami multimedijos klavišų susiejimų.

en: Enable ESD
lt: Įjungti ESD

en: Enable sound server startup.
lt: Naudoti garsų serverį.

en: Sounds for events
lt: Įvykių garsai

en: Whether to play sounds on user events.
lt: Ar leisti garsus, susietus su naudotojo atliekamais veiksmais

en: Sound theme name
lt: Garsų temos pavadinimas

en: The XDG sound theme to use for event sounds.
lt: XDG garsų tema įvykių garsams.

en: Input feedback sounds
lt: Įvedimo grįžtamojo ryšio garsai

en: Whether to play sounds on input events.
lt: Ar leisti garsus, susietus su įvedimo įvykiais.

en: Maximum age for thumbnails in the cache, in days. Set to -1 to disable cleaning.
lt: Maksimalus miniatiūrų amžius podėlyje dienomis.  Nustatykite -1, jei norite išjungti podėlio valymą.

en: Maximum size of the thumbnail cache, in megabytes. Set to -1 to disable cleaning.
lt: Maksimalus miniatiūrų podėlio dydis megabaitais.  Nustatykite -1, jei norite išjungti podėlio valymą.

en: Disable all external thumbnailers
lt: Išjungti visus išorinius miniatiūrų generatorius

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
lt: Nustatykite teigiamai, jei norite blokuoti visas išorines miniatiūrų generavimo peržiūros programas, nepriklausomai nuo to, ar jos yra atskirai įjungtos/išjungtos.

en: List of mime-types for which external thumbnailer programs will be disabled
lt: MIME tipų sąrašas, kuriems bus išjungtos išorinės miniatiūrų kūrimo programos

en: Thumbnails will not be created for files whose mime-type is contained in the list.
lt: Miniatiūros nebus kuriamos failams, kurių MIME tipas yra šiame sąraše

en: Type time
lt: Teksto rinkimo laikas

en: Number of minutes of typing time before break mode starts.
lt: Po kiek minučių rašymo, turi prasidėti teksto rinkimo pertraukėlės.

en: Break time
lt: Pertraukos laikas

en: Number of minutes that the typing break should last.
lt: Teksto rinkimo pertraukėlės trukmė, minutėmis.

en: Allow postponing of breaks
lt: Leisti atidėti pertraukėles

en: Whether or not the typing break screen can be postponed.
lt: Ar teksto rinkimo pertraukėlės ekranas gali būti atidėtas.

en: Whether or not keyboard locking is enabled
lt: Ar naudojamas klaviatūros blokavimas

en: Whether or not keyboard locking is enabled.
lt: Ar naudojamas klaviatūros blokavimas.

en: MATE Color Selection
lt: MATE spalvų pasirinkimas

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Close
lt: _Užverti

en: Color selection dialog
lt: Spalvos pasirinkimo langas

en: Choose colors from the palette or the screen
lt: Pasirinkti spalvas iš paletės, arba iš ekrano

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;color;chooser;pick;palette;screen;selection;
lt: MATE;spalva;spalvos;spalvų;parinkiklis;parinkti;paletė;ekranas;pasirinkimas;
