mate-desktop 1.25.0 - en to nso translation catalogue (18 entries)

en: About MATE
nso: Mabapi le MATE

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
nso: Ga e tsebje

en: Title
nso: Sehlogo

en: Received invalid color data
nso: E amogetše tsebišo yeo e sego nakong ya mmala

en: Color _name:
nso: Leina la _mmala:

en: Error reading file '%s': %s
nso: Phoo ya go bala faele ya '%s': %s

en: Error rewinding file '%s': %s
nso: Phoo ya go bueta faele ya '%s': %s morago

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
nso: Ga go na leina

en: File '%s' is not a regular file or directory.
nso: Faele ya '%s' ga se faele ya ka mehla goba thupeto.

en: No filename to save to
nso: Ga go na leina la faele yeo go ka bolokelwago go yona

en: Starting %s
nso: Go thoma %s

en: No URL to launch
nso: Ga go na STS ye e ka tsebagatwago

en: Not a launchable item
nso: Ga se selo se se ka tsebagatwago

en: No command (Exec) to launch
nso: Ga go na taelo (Phetho) ya gore go tsebagatwe

en: Bad command (Exec) to launch
nso: Taelo e mpe (Phetho) ya gore go tsebagatwe

en: Unknown encoding of: %s
nso: Go tsenya khoutu mo go sa tsebjego ga: %s

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: _Close
nso: _Tswalela
