mate-desktop 1.25.0 - en to wa translation catalogue (49 entries)

en: About MATE
wa: Å dfait di MATE

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Title
wa: Tite

en: Received invalid color data
wa: Dinêye di coleur nén valide di rçuvowe

en: Color _name:
wa: _No del coleur:

en: Help
wa: Aidance

en: Error reading file '%s': %s
wa: Åk n' a nén stî come dji sayive di lere li fitchî «%s»: %s

en: Error rewinding file '%s': %s
wa: Åk n' a nén stî tot rebobinant l' fitchî «%s»: %s

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
wa: Nou no

en: File '%s' is not a regular file or directory.
wa: Li fitchî «%s» n' est nén on fitchî ou ridant normå.

en: No filename to save to
wa: Nou fitchî po schaper

en: Starting %s
wa: Enondant %s

en: No URL to launch
wa: Nole hårdêye a-z enonder

en: Not a launchable item
wa: Nén on cayet enondåve

en: No command (Exec) to launch
wa: Nole comande (Exec) a-z enonder

en: Bad command (Exec) to launch
wa: Mwaijhe comande (Exec) a-z enonder

en: Unknown encoding of: %s
wa: Ecôdaedje nén cnoxhou di: %s

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
wa: Dji n' a savou trover li terminå; «xterm» srè-st eployî, mins çoula pôreut n' nén aler.

en: Terminal application
wa: Programe di terminå

en: Picture Options
wa: Tchuzes del imådje

en: Picture Filename
wa: No do fitchî del imådje

en: Primary Color
wa: Prumire coleur

en: Secondary Color
wa: Deujhinme coleur

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
wa: Coleur pol droete ou l' valeye po les degradés, nén eployî po les coleurs simpes.

en: File Icon Theme
wa: Tinme imådjetes di fitchîs

en: Enable Animations
wa: Mete en alaedje les animåcions

en: Toolbar Style
wa: Stîle del bår ås usteyes

en: Menus Have Icons
wa: Menus avou des imådjetes

en: Menubar Detachable
wa: Bår di menus distaetchåve

en: Toolbar Detachable
wa: Bår ås usteyes distaetchåve

en: Toolbar Icon Size
wa: Grandeu des imådjetes del bår ås usteyes

en: Cursor Blink
wa: Gligntant cursoe

en: Cursor Blink Time
wa: Tins di gligntaedje do cursoe

en: Icon Theme
wa: Tinme imådjetes

en: Gtk+ Theme
wa: Tinme Gtk+

en: Basename of the default theme used by gtk+.
wa: No d' båze do prémetou tinme eployî pa gtk+.

en: Default font
wa: Prémetowe fonte

en: Name of the default font used by gtk+.
wa: No del prémetowe fonte eployeye pa gtk+.

en: Use Custom Font
wa: Eployî fonte da vosse

en: Status Bar on Right
wa: Bår ås messaedjes sol droete

en: Disable command line
wa: Dismete li roye di cmande

en: Disable saving files to disk
wa: Dismete li schapaedje des fitchîs sol deure plake

en: Disable printing
wa: Dismete l' imprimaedje

en: Disable print setup
wa: Dismete l' apontiaedje del sicrirece

en: Enable ESD
wa: ESD en alaedje

en: Enable sound server startup.
wa: Mete en ouve li sierveu di sons a l' enondaedje.

en: Sounds for events
wa: Sons po ls evenmints

en: _Copy
wa: _Copyî

en: _Close
wa: _Clôre
