mate-desktop 1.25.0 - en to zu translation catalogue (18 entries)

en: About MATE
zu: Nge MATE

[ctx: Monitor vendor]
note: Translators: "Unknown" here is used to identify a monitor for which * we don't know the vendor. When a vendor is known, the name of the * vendor is used.
en: Unknown
zu: Ayaziwa

en: Title
zu: Isihloko

en: Received invalid color data
zu: Uthole umbala ongasiyiwo

en: Color _name:
zu: Umbala _gama:

en: Error reading file '%s': %s
zu: Iphutha ekufundeni ihele '%s': %s

en: Error rewinding file '%s': %s
zu: Iphutha lokubuyekeza ihele '%s': %s

note: Translators: the "name" mentioned * here is the name of an application or * a document Translators: the "name" mentioned here is the name of * an application or a document
en: No name
zu: Akuna gama

en: File '%s' is not a regular file or directory.
zu: Ihele '%s' akusilona umkhondo noma ihele elijwayelekile.

en: No filename to save to
zu: Akuna gama lohele onga hlenga kulo

en: Starting %s
zu: Siqala %s

en: No URL to launch
zu: Akuna URL ukuthi sithumele

en: Not a launchable item
zu: Akusiyona into engathunyelwa

en: No command (Exec) to launch
zu: Akunakuyalelwa ukuba sithumele (Exec)

en: Bad command (Exec) to launch
zu: Ukuyalelwa okubi ukuti kungathunyelwa (Exec)

en: Unknown encoding of: %s
zu: Ukubhalwa kwemiyalo engaziwa: %s

en: _Copy
zu: _Kopisha

en: _Close
zu: _Vala
