mate-desktop 1.25.0 - en to yi translation catalogue (8 entries)

en: Title
yi: טיטל

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
yi: ניט געקענט געפֿינען קײן טערמינאַל; בעט ניצן xterm, כאָטש עס קען זײַן אַז ס'װעט ניט אַרבעטן

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
yi: לעש אױס אױב מען דריקט צװײ קלאַװישן אין אײן מאָל

en: Toolbar Style
yi: מכשיר־װײַזער סטיל

en: Cursor Blink
yi: לױפֿער בליצלען

en: Cursor Blink Time
yi: לױפֿער־בליצלען צײַט

en: _Copy
yi: קאָפּיר

en: _Close
yi: פֿאַרמאַך
