mate-indicator-applet 1.25.0 - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Indicator Applet Factory
am: የ አፕሌት ፋክቶሪ ጠቋሚ ክፍል

en: Indicator Applet
am: ጠቋሚ ክፍል

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
am: የ እርስዎን ትኩረት የሚፈልግ የ አንድ ነገር ጠቋሚ

en: Indicator Applet Complete Factory
am: የ አፕሌት ሙሉ ፋክቶሪ ጠቋሚ

en: Indicator Applet Complete
am: ጠቋሚ ክፍል ተፈጽሟል

en: A unified applet containing all of the indicators.
am: የ ተዋሀዱ ክፍሎች ሁሉንም መጠቆሚያዎች የያዙ

en: Indicator Applet Appmenu Factory
am: የ አፕሌት መተግባሪያ ዝርዝር ፋክቶሪ ጠቋሚ ክፍል

en: Indicator Applet Appmenu
am: የ ጠቋሚ ክፍል መተግባሪያ ዝርዝር

en: A applet containing the application menus.
am: የ መተግባሪያ ዝርዝር የያዘው ክፍል

en: An applet to hold your application menus.
am: የ እርስዎን መተግበሪያ ዝርዝር የሚይዘው ክፍል

en: An applet to hold all of the system indicators.
am: የ እርስዎን ስርአት መጠቆሚያ የሚይዘው ክፍል

en: MATE Website
am: የ ሜት ድሕረ ገጽ

en: _About
am: _ስለ

en: Indicator Applet Application Menu
am: የ ጠቋሚ ክፍል ዝርዝር መፈጸሚያ

en: No Indicators
am: ጠቋሚዎች የሉም
