mate-indicator-applet 1.25.0 - en to az translation catalogue (5 entries)

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
az: Sizin diqqətinizi tələb edən hər hansı bir şeyin iş masasında göstərilməsi

en: Indicator Applet Complete
az: Xəvərdaredici əlavə tamamlandı

en: An applet to hold your application menus.
az: Əlavə sizin proqramlarınızın menyularını özündə saxlayır.

en: _About
az: _Haqqında

en: No Indicators
az: Heç bir xəbərdaredici yoxdur
