mate-indicator-applet 1.25.0 - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Indicator Applet Factory
ca: Fàbrica de la miniaplicació d'indicador

en: Indicator Applet
ca: Miniaplicació de l'indicador

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
ca: Un indicador per a tot allò que requereixi la vostra atenció a l'escriptori

en: Indicator Applet Complete Factory
ca: Fàbrica de la miniaplicació d'indicador completa

en: Indicator Applet Complete
ca: Miniaplicació d'indicador completa

en: A unified applet containing all of the indicators.
ca: Una miniaplicació unificada que conté tots els indicadors.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
ca: Fàbrica del menú d'aplicacions de la miniaplicació de l'indicador

en: Indicator Applet Appmenu
ca: Menú d'aplicacions de la miniaplicació de l'indicador

en: A applet containing the application menus.
ca: Una miniaplicació que conté els menús de les aplicacions.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
ca: Aquest programa és programari lliure: podeu redistribuir-lo i/o modificar-lo sota els termes de la Llicència pública general de GNU versió 3, tal com publica la Free Software Foundation.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
ca: Aquest programa es distribueix amb l'esperança que sigui útil, però SENSE CAP GARANTIA; fins i tot sense la garantia implícita de COMERCIALITZACIÓ, SATISFACCIÓ DE QUALITAT o ADEQUACIÓ A UN ÚS CONCRET. Per obtenir més informació, consulteu la Llicència Pública General de GNU.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
ca: Hauríeu d'haver rebut una còpia de la Llicència pública general de GNU amb aquest programa. Si no és el cas, vegeu <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
ca: Drets d'autor © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Drets d'autor © 2011-2021 Els desenvolupadors de MATE

en: An applet to hold your application menus.
ca: Una miniaplicació que conté els menús de les aplicacions.

en: An applet to hold all of the system indicators.
ca: Una miniaplicació per a contenir tots els indicadors del sistema.

en: MATE Website
ca: Lloc web de MATE

en: _About
ca: _Quant a

en: Indicator Applet Application Menu
ca: Menú d'aplicacions de la miniaplicació de l'indicador

en: No Indicators
ca: Sense indicadors
