mate-indicator-applet 1.25.0 - en to es_AR translation catalogue (14 entries)

en: Indicator Applet
es_AR: Indicador Applet

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
es_AR: Un indicador de algo que necesita tu atención en el escritorio

en: Indicator Applet Complete
es_AR: Applet Indicador Completo

en: A unified applet containing all of the indicators.
es_AR: Un applet unificado conteniendo todos los indicadores.

en: Indicator Applet Appmenu
es_AR: Indicador Applet Appmenu

en: A applet containing the application menus.
es_AR: Una miniaplicación que contiene los menús de aplicación.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
es_AR: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
es_AR: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program. If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: An applet to hold your application menus.
es_AR: Una miniaplicación para almacenar tus menús de aplicación.

en: An applet to hold all of the system indicators.
es_AR: Una miniaplicación para almacenar todos los indicadores del sistema.

en: MATE Website
es_AR: Sitio web de MATE

en: _About
es_AR: _Acerca de

en: Indicator Applet Application Menu
es_AR: Indicador Applet Del Menú de Aplicación

en: No Indicators
es_AR: No indicadores
