mate-indicator-applet 1.25.0 - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Indicator Applet
fy: Yndikaasje Tafoeging

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
fy: In yndikator fan eat dat jo omtinken nedich hat op it bûroblêd.

en: Indicator Applet Complete
fy: Yndikaasje Tafoeging Hielendal

en: A unified applet containing all of the indicators.
fy: In feriene tafoeging dy't alle yndikators befet.

en: Indicator Applet Appmenu
fy: Yndikaasje Tafoeging Appmenu

en: A applet containing the application menus.
fy: In tafoeging dy't de applikaasjemenus befet.

en: An applet to hold your application menus.
fy: In tafoeging om alle applikaasjemenus fêst te hâlden.

en: An applet to hold all of the system indicators.
fy: In tafoeging om alle systeemyndikators fêst te hâlden.

en: MATE Website
fy: MATE Webstee

en: _About
fy: _Oer

en: Indicator Applet Application Menu
fy: Yndikaasje Tafoeging Aplikaasje Menu

en: No Indicators
fy: Gjin Yndikators
