mate-indicator-applet 1.25.0 - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Indicator Applet Factory
gl: Factoría da miniaplicación de indicadores

en: Indicator Applet
gl: Miniaplicación de indicadores

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
gl: Un indicador de algo que require a súa atención no escritorio

en: Indicator Applet Complete Factory
gl: Factoría da miniaplicación completa de indicadores

en: Indicator Applet Complete
gl: Miniaplicación completa de indicadores

en: A unified applet containing all of the indicators.
gl: Unha miniaplicación unificada que contén todos os indicadores.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
gl: Factoría do menú de aplicacións da miniaplicación de indicadores

en: Indicator Applet Appmenu
gl: Menú de aplicacións da miniaplicación de indicadores

en: A applet containing the application menus.
gl: Unha miniaplicación que contén os menús de aplicacións.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
gl: Este programa é software libre: vostede pode redistribuílo e/ou modificalo baixo os termos da Licenza Pública Xeral de GNU versión 3, publicada pola Fundación de Software Libre.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
gl: Este programa distribúese coa esperanza de que sexa útil, mais SEN NINGUNHA GARANTÍA; sen aínda as garantías implícitas de COMERCIALIZACIÓN, CALIDADE SATISFACTORIA ou ADECUACIÓN A UN PROPÓSITO DETERMINADO. Vexa a Licenza Pública Xeral de GNU (GPL) para máis detalles.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
gl: Vostede debeu recibir unha copia da Licenza Pública Xeral de GNU xunto con este programa; se non é así, vexa en <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
gl: Dereitos de autoría © 2009-2010 Canonical Ltd
    Dereitos de autoría © 2011-2021 Os desenvolvedores do MATE

en: An applet to hold your application menus.
gl: Unha miniaplicación para fixar os menús das súas aplicacións.

en: An applet to hold all of the system indicators.
gl: Unha miniaplicación para xestionar todos os indicadores do sistema.

en: MATE Website
gl: Sitio web do MATE

en: _About
gl: _Sobre

en: Indicator Applet Application Menu
gl: Menú de aplicacións da miniaplicación de indicadores

en: No Indicators
gl: Sen indicadores
