mate-indicator-applet 1.25.0 - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Indicator Applet Factory
hu: Indikátor kisalkalmazás gyártó

en: Indicator Applet
hu: Indikátor kisalkalmazás

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
hu: Gyűjti a figyelmére igényt tartó eseményeket

en: Indicator Applet Complete Factory
hu: Teljes indikátor kisalkalmazás gyártó

en: Indicator Applet Complete
hu: Teljes indikátor kisalkalmazás

en: A unified applet containing all of the indicators.
hu: Az összes indikátort tartalmazó egyesített kisalkalmazás.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
hu: Indikátor kisalkalmazás alkalmazásmenüje gyártó

en: Indicator Applet Appmenu
hu: Indikátor kisalkalmazás alkalmazásmenüje

en: A applet containing the application menus.
hu: Az alkalmazásmenüket tároló kisalkalmazás.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
hu: Az Értesítésgyűjtő szabad szoftver; terjeszthető illetve módosítható a Free Software Foundation által kiadott GNU General Public License 3-as változata szerint.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
hu: Az Értesítésgyűjtő abban a reményben kerül közreadásra, hogy hasznos lesz, de minden egyéb GARANCIA NÉLKÜL, az ELADHATÓSÁGRA vagy VALAMELY CÉLRA VALÓ ALKALMAZHATÓSÁGRA való származtatott garanciát is beleértve. További részleteket a GNU General Public License tartalmaz.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
hu: Az Értesítésgyűjtő programhoz a GNU General Public License egy példánya is jár, ha nem kapta meg, nézze meg az <http://www.gnu.org/licenses/> oldalt.

en: An applet to hold your application menus.
hu: Az alkalmazásmenük tárolására szolgáló kisalkalmazás.

en: An applet to hold all of the system indicators.
hu: Kisalkalmazás a rendszerindikátorok gyűjtésére.

en: MATE Website
hu: MATE weboldal

en: _About
hu: _Névjegy

en: Indicator Applet Application Menu
hu: Indikátor kisalkalmazás alkalmazásmenüje

en: No Indicators
hu: Nincs indikátor
