mate-indicator-applet 1.25.0 - en to ie translation catalogue (12 entries)

en: Indicator Applet
ie: Applette de indicator

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
ie: Un indicator de coses que postula vor attention

en: Indicator Applet Complete
ie: Applette de indicator, complet

en: A unified applet containing all of the indicators.
ie: Un unificat applette que contene omni indicatores.

en: Indicator Applet Appmenu
ie: Applette de indicator, Appmenu

en: A applet containing the application menus.
ie: Un applette que contene li menús de applicationes.

en: An applet to hold your application menus.
ie: Un applette por contener menús de vor applicationes.

en: An applet to hold all of the system indicators.
ie: Un applette por contener omni indicatores del sistema.

en: MATE Website
ie: Website de MATE

en: _About
ie: _Pri

en: Indicator Applet Application Menu
ie: Applette de indicator, menú de application

en: No Indicators
ie: Null indicatores
