mate-indicator-applet 1.25.0 - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Indicator Applet
ky: Кабарландыруу апплети

en: A applet containing the application menus.
ky: Тиркемелер менюсу бар апплет.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
ky: Engrampa ― эркин программалык камсыздоо: Free Software Foundation менен жарыяланган GNU General Public License 3түн шартына ылайыктап таратып же өзгөртсөңүз болот.

en: MATE Website
ky: MATE сайты

en: _About
ky: Программа _жөнүндө

en: Indicator Applet Application Menu
ky: Кабарландыруу апплетинин тиркемелер менюсу

en: No Indicators
ky: Кабарландыруулар жок
