mate-indicator-applet 1.25.0 - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Indicator Applet Factory
lt: Indikatoriaus įtaiso gamykla

en: Indicator Applet
lt: Indikatoriaus programėlė

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
lt: Indikatorius to, kas darbalaukyje reikalauja jūsų dėmesio

en: Indicator Applet Complete Factory
lt: Indikatoriaus įtaiso įvykdyta gamykla

en: Indicator Applet Complete
lt: Indikatoriaus programėlė įvykdyta

en: A unified applet containing all of the indicators.
lt: Suvienyta programėlė turinti visus indikatorius.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
lt: Indikatoriaus gamykla

en: Indicator Applet Appmenu
lt: Indikatoriaus programėlė „Programų meniu“

en: A applet containing the application menus.
lt: Programėlė, kurioje yra programų meniu.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
lt: Ši programa yra laisva programinė įranga: galite ją platinti ir/ar modifikuoti GNU GPL 3 sąlygomis, kurios paskelbtos Laisvosios programinės įrangos fondo (FSF).

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Ši programa yra platinama tikintis, kad ji bus naudinga, bet BE JOKIŲ GARANTIJŲ; net be numanomų PERKAMUMO, PATENKINAMOS KOKYBĖS ar TINKAMUMO KONKREČIAI UŽDUOČIAI garantijų. Išsamią informaciją rasite GNU bendrojoje viešojoje licencijoje.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
lt: Jūs turėjote kartu su šia programa gauti ir GNU Bendrosios Viešosios licencijos kopija; jei ne – jos ieškokite adresu <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: An applet to hold your application menus.
lt: Programėlė kitų programų meniu laikymui.

en: An applet to hold all of the system indicators.
lt: Programėlė rodanti visus jūsų sistemos indikatorius.

en: MATE Website
lt: MATE tinklalapis

en: _About
lt: _Apie

en: Indicator Applet Application Menu
lt: Indikatoriaus programėlė „Programų meniu“

en: No Indicators
lt: Nėra indikatorių
