mate-indicator-applet 1.25.0 - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Indicator Applet Factory
ms: Kilang Aplet Penunjuk

en: Indicator Applet
ms: Aplet Penunjuk

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
ms: Penunjuk sesuatu yang memerlukan perhatian anda di desktop.

en: Indicator Applet Complete Factory
ms: Kilang Lengkap Aplet Penunjuk

en: Indicator Applet Complete
ms: Aplet Penunjuk Lengkap

en: A unified applet containing all of the indicators.
ms: Aplet bersepadu yang mengandungi semua penunjuk

en: Indicator Applet Appmenu Factory
ms: Kilang Menu Apl Aplet Penunjuk

en: Indicator Applet Appmenu
ms: Appmenu Aplet Penunjuk

en: A applet containing the application menus.
ms: Aplet yang mengandungi menu aplikasi.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
ms: Perisian ini adalah perisian bebas: anda boleh mengedarkannya dan/atau mengubahnya di bawah terma GNU General Public License versi 3, seperti yang diterbitkan oleh Free Software Foundation.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
ms: Perisian ini diedarkan dengan harapan ianya akan berguna, TANPA SEBARANG JAMINAN; termasuk juga KESESUAIAN UNTUK DIPASARKAN, JAMINAN KUALITI, atau JAMINAN ATAS APA JUA SEBAB. Sila lihat GNU General Public License untuk maklumat lanjut.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
ms: Anda seharusnya menerima salinan GNU General Public License bersama program ini.  Jika tidak, sila layari <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
ms: Hak Cipta © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Hak Cipta © 2011-2021 Pembangun MATE

en: An applet to hold your application menus.
ms: Aplet untuk letak menu aplikasi anda

en: An applet to hold all of the system indicators.
ms: Applet untuk letak penunjuk sistem.

en: MATE Website
ms: Laman Sesawang MATE

en: _About
ms: Perih_al

en: Indicator Applet Application Menu
ms: Menu Aplikasi bagi Aplet Penunjuk

en: No Indicators
ms: Tiada Penunjuk
