mate-indicator-applet 1.25.0 - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Indicator Applet
ne: सूचक एप्पलेट

en: Indicator Applet Complete
ne: पूर्ण सूचक एप्पलेट

en: A unified applet containing all of the indicators.
ne: सबै सूचकहरूलाई समूहबद्ध गरिएको एकीकृत एप्पलेट

en: Indicator Applet Appmenu
ne: सूचक एप्पलेट एप्मेनु

en: A applet containing the application menus.
ne: एक एप्पलेट जसमा अनुप्रयोग मेनु राखिन्छ।

en: _About
ne: बारेमा
