mate-indicator-applet 1.25.0 - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Indicator Applet Factory
nl: Maker van aanwijzer-werkbalkhulpje

en: Indicator Applet
nl: Aanwijzer-werkbalkhulpje

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
nl: Een aanwijzer van iets op het bureaublad dat uw aandacht nodig heeft

en: Indicator Applet Complete Factory
nl: Maker van aanwijzer-werkbalkhulpje compleet

en: Indicator Applet Complete
nl: Aanwijzer-werkbalkhulpje compleet

en: A unified applet containing all of the indicators.
nl: Een verenigd werkbalkhulpje dat alle aanwijzers bevat.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
nl: Maker van aanwijzer-werkbalkhulpje toepassingenmenu

en: Indicator Applet Appmenu
nl: Aanwijzer-werkbalkhulpje voor toepassingenmenu

en: A applet containing the application menus.
nl: Een werkbalkhulpje dat de toepassingenmenu's bevat.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
nl: Dit programma is vrije programmatuur: u kunt het opnieuw verspreiden en/of aanpassen onder de voorwaarden van de GNU General Public License versie 3, zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: Dit programma wordt uitgegeven in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garanties van VERHANDELBAARHEID, BEVREDIGENDE KWALITEIT of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer details.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
nl: U zou bij dit programma een exemplaar van de GNU General Public License moeten hebben ontvangen. Indien dat niet zo is, zie <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Auteursrecht © 2011-2021 MATE-ontwikkelaars

en: An applet to hold your application menus.
nl: Een werkbalkhulpje om uw toepassingenmenu's in te bewaren.

en: An applet to hold all of the system indicators.
nl: Een werkbalkhulpje om alle systeemaanwijzers te bevatten.

en: MATE Website
nl: Website van MATE

en: _About
nl: _Info

en: Indicator Applet Application Menu
nl: Toepassingenmenu van Aanwijzer-werkbalkhulpje

en: No Indicators
nl: Geen aanwijzers
