mate-indicator-applet 1.25.0 - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Indicator Applet Factory
oc: Fabrica per l'appket de notificacion

en: Indicator Applet
oc: Applet de notificacion

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
oc: Un indicator que senhala que quicòm sul burèu reclama vòstra atencion

en: Indicator Applet Complete
oc: Applet d'indicacion complet

en: A unified applet containing all of the indicators.
oc: Un applet unificat que conten totes los indicadors.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
oc: Indicator Applet Complete Factory

en: Indicator Applet Appmenu
oc: Microaplicacion indicador Appmenu

en: A applet containing the application menus.
oc: Una microaplicacion qu'aficha los menús de las aplicacions.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
oc: Aqueste programa es un logicial liure : lo podètz redistribuir e/o modificar segon los tèrmes de la version 3 de la « GNU General Public License », tala coma es publicada per la Free Software Foundation.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
oc: Aqueste programa es distribuit dins l'espèr que serà util, mas SENS CAP GARANTIDA ; sens las quitas garantidas implicitas de CONFORMITAT, de QUALITAT SATISFASENTA o D'ADEQÜACION A UNA UTILIZACION PARTICULARA. Vejatz la « GNU General Public License » per mai de precisions.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
oc: Deuriatz aver recebut una còpia de la « GNU General Public License » amb aqueste programa. S’es pas lo cas, vejatz <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
oc: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 Los desvolopaires de MATE

en: An applet to hold your application menus.
oc: Una microaplicacion per afichar los menús de vòstras aplicacions.

en: An applet to hold all of the system indicators.
oc: Una applet per acampar totas las notificacions del sistèma.

en: MATE Website
oc: Site web de MATE

en: _About
oc: A _prepaus

en: Indicator Applet Application Menu
oc: Microaplicacion indicador pels menús d'aplicacions

en: No Indicators
oc: Cap d’indicadors
