mate-indicator-applet 1.25.0 - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Indicator Applet Factory
pl: Generator apletów powiadamiania

en: Indicator Applet
pl: Aplet powiadamiania

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
pl: Powiadamianie o konieczności zwrócenia uwagi na działania na pulpicie

en: Indicator Applet Complete Factory
pl: Generator kompletnych apletów powiadomień

en: Indicator Applet Complete
pl: Kompletny aplet powiadomień

en: A unified applet containing all of the indicators.
pl: Zunifikowany aplet zawierający wszystkie powiadomienia.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
pl: Menu generatora apletu powiadamiania

en: Indicator Applet Appmenu
pl: Menu programów apletu powiadamiania

en: A applet containing the application menus.
pl: Aplet zawierający menu programów.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
pl: Ten program jest darmowy: możesz go powielać i/lub modyfikować zgodnie z warunkami 3 wersji Powszechnej Licencji Publicznej GNU, opublikowanej przez Free Software Foundation.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
pl: Ten program jest udostępniony z nadzieją, że będzie użyteczny, lecz BEZ ŻADNYCH GWARANCJI; nawet bez gwarancji PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI, albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU. Przeczytaj Powszechną Licencję Publiczną GNU, aby dowiedzieć się więcej.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
pl: Z pewnością wraz z niniejszym programem dostarczono także egzemplarz Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GNU General Public License); jeśli nie - proszę odwiedzić stronę internetową <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Prawa autorskie © 2011-2021 programiści MATE

en: An applet to hold your application menus.
pl: Aplet do przechowywania menu programów.

en: An applet to hold all of the system indicators.
pl: Aplet do przechowywania wszystkich powiadomień systemowych.

en: MATE Website
pl: Strona środowiska MATE

en: _About
pl: _O programie

en: Indicator Applet Application Menu
pl: Menu programów apletu powiadamiania

en: No Indicators
pl: Brak powiadomień
