mate-indicator-applet 1.25.0 - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Indicator Applet Factory
sq: Fabrika Treguese të Apleteve

en: Indicator Applet
sq: Applet Tregues

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
sq: Një tregues i diçkaje që ka nevojë për vëmendjen tuaj në desktop

en: Indicator Applet Complete Factory
sq: Fabrika e Plotë Treguese Applet

en: Indicator Applet Complete
sq: Programthi Tregues është Kompletuar

en: A unified applet containing all of the indicators.
sq: Një programth i përgjithshëm që përmban të gjithë treguesit.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
sq: Fabrika e Appletit të Treguesit të Appmenu

en: Indicator Applet Appmenu
sq: Programthi trgues Appmenu

en: A applet containing the application menus.
sq: Një programth që përmban menutë e programeve.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
sq: Ky program është falas: ju mund ta shpërndani apo/ose modifikoni në termat e Liçensës së Përgjithshme Publike GNU versioni 3, si është publikuar nga Fondacioni i Programeve Falas.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sq: Ky program shpërndahet me shpresën se do të jetë i dobishëm, por PA ASNJË GARANCI, madje edhe pa garancinë e shprehur të TREGTUESHMËRISË, TË CILËSISË SË KËNAQSHME, apo TË PËRPUTHJES ME NJË QËLLIM TË VEÇANTË, shikoni Liçencën e Përgjithshme Publike GNU për më tepër detaje.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
sq: Ju duhet të keni marrë një kopje të Liçensës së Përgjithshme Publike GNU me këtë program. Nëse jo, shikoni <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: An applet to hold your application menus.
sq: Një programth që përmban menutë e programeve tuaja.

en: An applet to hold all of the system indicators.
sq: Një applet që mban të gjithë treguesit e sistemit tuaj.

en: MATE Website
sq: Faqja e MATE

en: _About
sq: _Rreth

en: Indicator Applet Application Menu
sq: Programthi Tregues i Menusë së Programeve

en: No Indicators
sq: Nuk ka tregues
