mate-indicator-applet 1.25.0 - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Indicator Applet Factory
sr: Фабрика програмчета Указатеља

en: Indicator Applet
sr: Програмче за указивање

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
sr: Указује на нешто што захтева вашу пажњу на радној површи

en: Indicator Applet Complete Factory
sr: Комплет фабрика програмчета за указивање

en: Indicator Applet Complete
sr: Комплет програмчета за указивање

en: A unified applet containing all of the indicators.
sr: Јединствено програмче које садржи све указиваче.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
sr: Фабрика изборника програма програмчета за указивање

en: Indicator Applet Appmenu
sr: Изборник програма програмчета за указивање

en: A applet containing the application menus.
sr: Програмче које садржи изборнике програма.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
sr: Овај програм је слободан софтвер; можете га прослеђивати и/или мењати под условима Гнуове Опште Јавне Лиценце издања 3, као што је објавила Задужбина Слободног Софтвера.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sr: Овај програм се расподељује у нади да ће бити користан,
    али БЕЗ ИКАКВЕ ГАРАНЦИЈЕ; чак и без примењене гаранције
    ТРЖИШНЕ ВРЕДНОСТИ или ПРИЛАГОЂЕНОСТИ ОДРЕЂЕНОЈ НАМЕНИ.
    Погледајте Гнуову Општу јавну лиценцу за више детаља.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
sr: Требали сте да примите примерак Гнуове Опште јавне лиценце
    уз овај програм. Ако нисте, погледајте „<http://www.gnu.org/licenses/>“.

en: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
sr: Ауторска права © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Ауторска права © 2011-2021 Програмери Мејта

en: An applet to hold your application menus.
sr: Програмче које ће садржати изборнике ваших програма.

en: An applet to hold all of the system indicators.
sr: Програмче које обухвата све указиваче система.

en: MATE Website
sr: Веб страница Мејта

en: _About
sr: _О програму

en: Indicator Applet Application Menu
sr: Изборник програма програмчета за указивање

en: No Indicators
sr: Нема указивача
