mate-indicator-applet 1.25.0 - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Indicator Applet Factory
sv: Panelprogramsfabrik för Indikator

en: Indicator Applet
sv: Panelprogrammet Indikator

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
sv: En indikator för någonting som behöver din uppmärksamhet på skrivbordet

en: Indicator Applet Complete Factory
sv: Komplett Indikatorpanelfabrik

en: Indicator Applet Complete
sv: Komplett Indikatorpanelprogram

en: A unified applet containing all of the indicators.
sv: Ett enhetligt panelprogram som innehåller alla indikatorer.

en: Indicator Applet Appmenu Factory
sv: Applikationsmeny Indikatorpanelfabrik

en: Indicator Applet Appmenu
sv: Programmeny för indikatorpanelen

en: A applet containing the application menus.
sv: Ett panelprogram som innehåller programmenyerna

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
sv: Detta program är fri programvara. Du kan distribuera det och/eller ändra det under villkoren för GNU General Public License version 3, som publicerats av Free Software Foundation.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranties of MERCHANTABILITY, SATISFACTORY QUALITY, or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sv: Detta program distribueras i hopp om att det ska vara användbart, men UTAN NÅGON SOM HELST GARANTI, även utan underförstådd garanti om SÄLJBARHET eller LÄMPLIGHET FÖR NÅGOT SPECIELLT ÄNDAMÅL. Se GNU General Public License för ytterligare information.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
sv: Du bör ha fått en kopia av GNU General Public License tillsammans med detta program. Om inte, se <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
sv: Copyright © 2009-2010 Canonical, Ltd.
    Copyright © 2011-2021 MATE utvecklarna

en: An applet to hold your application menus.
sv: Ett panelprogram som tar hand om dina programmenyer.

en: An applet to hold all of the system indicators.
sv: Ett panelprogram som innehåller alla systemindikatorer

en: MATE Website
sv: MATE webbplats

en: _About
sv: _Om

en: Indicator Applet Application Menu
sv: Programmeny för indikatorpanelen

en: No Indicators
sv: Inga indikatorer
