mate-indicator-applet 1.25.0 - en to uz translation catalogue (7 entries)

en: Indicator Applet
uz: Indikator Appleti

en: An indicator of something that needs your attention on the desktop
uz: Ish stolingizda diqqatingizga loyiq biror narsa uchun indikator

en: A unified applet containing all of the indicators.
uz: Barcha indikatorlarnio qamragan umimiy applet.

en: This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License version 3, as published by the Free Software Foundation.
uz: Ushbu dastur erkin dasturiy ta'minot: siz uni Free Software Foundation tomonidan nashr etilgan GNU Umumiy Ommaviy Litsenziyaning 3 versiyasi shartlari asosida qayta tarqatish va/yoki o'zgartirishingiz mumkin.

en: MATE Website
uz: MATE Veb Sayti

en: _About
uz: _Haqida

en: No Indicators
uz: Indikatorlar yo'q
