mate-media 1.25.0 - en to as translation catalogue (53 entries)

en: Sound
as: ধ্বনি

en: Change sound volume and sound events
as: শব্দৰ মাত্ৰা o নিৰ্দিষ্ট ঘটনাৰ সৈতে যুক্ত শব্দ পৰিবৰ্তন কৰক

en: Volume Control
as: শব্দৰ মাত্ৰা নিয়ন্ত্ৰণকৰ্তা

en: Show desktop volume control
as: ডেস্কটপত শব্দৰ মাত্ৰা নিয়ন্ত্ৰণ ব্যৱস্থা প্ৰদৰ্শন কৰা হ'ব

en: Waiting for sound system to respond
as: শব্দৰ ব্যৱস্থাপ্ৰণালীৰ পৰা প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰাপ্তিৰ অপেক্ষা কৰা হচ্ছে

en: Startup page
as: প্ৰাৰম্ভিক পৃষ্ঠা

en: Version of this application
as: এই অ্যাপলিকেশনটিৰ সংস্কৰণ

en: _Sound Preferences
as: শব্দ সংক্ৰান্ত পছন্দ (_S)

en: Input
as: নিবেশ

en: Output
as: নিৰ্গম

[ctx: balance]
en: Left
as: বাওঁফালে

[ctx: balance]
en: Right
as: সোঁফালে

[ctx: balance]
en: Rear
as: পশ্চাৎস্থিত

[ctx: balance]
en: Front
as: সম্মুখস্থিত

[ctx: balance]
en: Minimum
as: সৰ্বনিম্ন

[ctx: balance]
en: Maximum
as: সৰ্বোচ্চ

en: _Balance:
as: ভাৰসাম্য: (_B)

en: _Fade:
as: নিষ্প্ৰভ: (_F)

en: _Subwoofer:
as: ছাবউফাৰ: (_S)

[ctx: volume]
en: Unamplified
as: এমপ্লিফাই নকৰা

[ctx: volume]
en: 100%
as: ১০০%

en: Mute
as: নিঃশব্দ

en: _Profile:
as: প্ৰোফাইল:(_P)

en: Co_nnector:
as: সংযোগকৰ্তা: (_n)

en: Disabled
as: নিষ্ক্ৰিয়

en: Name
as: নাম

en: Sound Effects
as: শব্দৰ ইফেক্ট

en: _Alert volume:
as: সতৰ্কবাৰ্তাৰ শব্দৰ মাত্ৰা: (_A)

en: _Output volume:
as: নিৰ্গমৰ শব্দৰ মাত্ৰা: (_O)

en: Hardware
as: যান্ত্ৰিক সামগ্ৰী

en: C_hoose a device to configure:
as: বিন্যাস কৰাৰ উদ্দেশ্যে এটা যন্ত্ৰ নিৰ্বাচন কৰক (_h)

en: Settings for the selected device:
as: নিৰ্বাচিত যন্ত্ৰেৰ বৈশিষ্ট্য:

en: _Input volume:
as: নিবেশৰ শব্দৰ মাত্ৰা: (_I)

en: Input level:
as: নিবেশ স্তৰ:

en: C_hoose a device for sound input:
as: শব্দ নিবেশৰ বাবে এটা যন্ত্ৰ নিৰ্বাচন কৰক: (_h)

en: C_hoose a device for sound output:
as: শব্দ নিৰ্গমৰ বাবে এটা যন্ত্ৰ নিৰ্বাচন কৰক: (_h)

en: Applications
as: অনুপ্ৰয়োগ

en: No application is currently playing or recording audio.
as: কোনো এপ্লিকেশন দ্বাৰা বৰ্তমানে অডিও বাজানো অথবা ৰেকৰ্ড কৰা হচ্ছে না।

en: Sound Preferences
as: শব্দ সংক্ৰান্ত পছন্দ

en: No sounds
as: কোনো ধ্বনি নাই

en: Built-in
as: বিল্ট-ইন

en: Custom
as: নিজস্ব

en: Testing event sound
as: ঘটনাৰ বাবে চিহ্নিত শব্দ পৰীক্ষা কৰা হচ্ছে

en: Default
as: অবিকল্পিত

en: From theme
as: থিমৰ পৰা

en: Type
as: ধৰন

en: Sound _theme:
as: শব্দৰ থিম: (_t)

en: C_hoose an alert sound:
as: সতৰ্কতামূলক এটা শব্দ নিৰ্বাচন কৰক: (_h)

en: Enable _window and button sounds
as: উইন্ডো আৰু বুটামৰ শব্দ সক্ৰিয় কৰক (_w)

en: Stop
as: বন্ধ কৰক

en: Failed to start Sound Preferences: %s
as: শব্দ সংক্ৰান্ত পছন্দেৰ মান আৰম্ভ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ: %s

en: Unknown
as: অজ্ঞাত

en: LFE
as: নিম্ন-কম্পাংকেৰ-প্ৰভাব
