mate-media 1.25.0 - en to ast translation catalogue (48 entries)

en: Sound
ast: Soníu

en: Change sound volume and sound events
ast: Camudar el volume del soníu y los eventos de soníu

en: Volume Control
ast: Control de Volume

en: Show desktop volume control
ast: Amosar el control de volume de l'escritoriu

en: Waiting for sound system to respond
ast: Esperando respuesta del sistema de soníu

en: Startup page
ast: Páxina d'aniciu

en: Version of this application
ast: Versión d'esta aplicación

en: _Sound Preferences
ast: _Preferencies de Soníu

en: Input
ast: Entrada

en: Output
ast: Salida

[ctx: balance]
en: Left
ast: Esquierda

[ctx: balance]
en: Right
ast: Drecha

[ctx: balance]
en: Rear
ast: Traseru

[ctx: balance]
en: Front
ast: Frente

[ctx: balance]
en: Minimum
ast: Mínimu

[ctx: balance]
en: Maximum
ast: Máximu

en: _Fade:
ast: _Esvanecimientu:

[ctx: volume]
en: Unamplified
ast: Ensin amplificar

en: Mute
ast: Silenciar

en: _Profile:
ast: _Perfil:

en: Co_nnector:
ast: Co_neutor:

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Name
ast: Nome

en: Sound Effects
ast: Efeutos de soníu

en: _Alert volume:
ast: Volume d'_alerta:

en: _Output volume:
ast: Volume de sali_da:

en: C_hoose a device to configure:
ast: _Esbillar un preséu pa configurar:

en: Settings for the selected device:
ast: Axustes pal preséu seleicionáu:

en: _Input volume:
ast: Volume d'_entrada:

en: Input level:
ast: Nivel d'entrada:

en: C_hoose a device for sound input:
ast: _Esbillar un preséu pa la entrada de soníu

en: C_hoose a device for sound output:
ast: _Esbillar un preséu pa la salida de soníu

en: Applications
ast: Aplicaciones

en: No application is currently playing or recording audio.
ast: Denguna aplicación ta reproduciendo o grabando soníu anguaño.

en: Sound Preferences
ast: Preferencies de soníu

en: No sounds
ast: Ensin soníos

en: Built-in
ast: Internu

en: Custom
ast: Personalizar

en: Testing event sound
ast: Comprobando'l soníu d'eventu

en: Default
ast: Predeterminao

en: From theme
ast: Del tema

en: Type
ast: Triba

en: Sound _theme:
ast: _Tema de soníu:

en: C_hoose an alert sound:
ast: _Esbillar un soníu d'alerta:

en: Enable _window and button sounds
ast: Activar soníos de _ventanes y botones

en: Stop
ast: Parar

en: Failed to start Sound Preferences: %s
ast: Falló entamar Preferencies de Soníu: %s

en: Unknown
ast: Desconocíu
