mate-media 1.25.0 - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Sound
az: Səs

en: Volume Control
az: Səs İdarəsi

en: Version of this application
az: Bu tə'minatın buraxılışı

en: Disabled
az: Bağlı

en: Name
az: Ad

en: Applications
az: Proqramlar

en: Custom
az: Xüsusi

en: Default
az: Ön Qurğulu

en: Type
az: Növ

en: Stop
az: Dayan

en: Unknown
az: Naməlum
