mate-media 1.25.0 - en to bg translation catalogue (87 entries)

en: Sound
bg: Звук

en: Change sound volume and sound events
bg: Промяна на силата на звука и звуците свързани със събития

en: Volume Control
bg: Сила на звука

en: Show desktop volume control
bg: Показване на управлението на звука

en: Sound system is not available
bg: Звуковата система не е достъпна

en: Waiting for sound system to respond
bg: Изчакване на отговор от аудио подсистемата

en: Sound system backend
bg: Бекенд на звуковата система

en: Enable debug
bg: Включване на изчистването на грешки

en: Startup page
bg: Начална страница

en: Version of this application
bg: Версия на програмата

en:  — MATE Volume Control
bg: — сила на звука на MATE

en: _Sound Preferences
bg: _Настройки на звука

en: Input
bg: Вход

en: Output
bg: Изход

en: MATE Volume Control Applet
bg: Аплет на MATE за силата на звука

[ctx: balance]
en: Left
bg: Ляво

[ctx: balance]
en: Right
bg: Дясно

[ctx: balance]
en: Rear
bg: Отзад

[ctx: balance]
en: Front
bg: Отпред

[ctx: balance]
en: Minimum
bg: Минимум

[ctx: balance]
en: Maximum
bg: Максимум

en: _Balance:
bg: _Баланс:

en: _Fade:
bg: _Затихване:

en: _Subwoofer:
bg: _Бас:

[ctx: volume]
en: Unamplified
bg: Без усилване

en: Mute
bg: Заглушаване

en: _Profile:
bg: Про_фил:

en: Co_nnector:
bg: _Конектор:

en: Disabled
bg: Изключена

en: Name
bg: Име

en: Speaker Testing for %s
bg: Тестване на високоговорителите към %s

en: Test Speakers
bg: Тестване на високоговорителите

en: Sound Effects
bg: Аудио ефекти

en: _Alert volume:
bg: Сила на _известяването:

en: _Output volume:
bg: Сила на _изхода:

en: Hardware
bg: Хардуер

en: C_hoose a device to configure:
bg: _Избор на устройството за настройване:

en: Settings for the selected device:
bg: Настройки на избраното устройство:

en: _Input volume:
bg: Сила на _входа:

en: Input level:
bg: Ниво на входа:

en: C_hoose a device for sound input:
bg: _Избор на входно аудио устройство:

en: C_hoose a device for sound output:
bg: _Избор на изходно аудио устройство:

en: Applications
bg: Програми

en: No application is currently playing or recording audio.
bg: В момента никоя програма не записва и не възпроизвежда звук

en: Sound Preferences
bg: Предпочитания за звук

en: No sounds
bg: Без звуци

en: Built-in
bg: Вградена

en: Custom
bg: Потребителски

en: Testing event sound
bg: Проба на звука за събитие

en: Default
bg: По подразбиране

en: From theme
bg: От тема

en: Type
bg: Вид

en: Sound _theme:
bg: _Тема от звуци:

en: C_hoose an alert sound:
bg: _Избор на звук за известяване:

en: Enable _window and button sounds
bg: _Включване на звуците за прозорци и бутони

en: Stop
bg: Спиране

en: Test
bg: Тест

en: Microphone Volume
bg: Сила на микрофона

en: Sound Output Volume
bg: Сила на изхода

en: Failed to start Sound Preferences: %s
bg: Настройките на звука не могат да бъдат стартирани: %s

en: Muted at
bg: Заглушено на

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Mono
bg: Моно

en: Front Left
bg: Отпред — ляво

en: Front Right
bg: Отпред — дясно

en: Front Center
bg: Отпред — среда

en: LFE
bg: НЧЕ (LFE)

en: Rear Left
bg: Отзад — ляво

en: Rear Right
bg: Отзад — дясно

en: Rear Center
bg: Отзад — среда

en: Front Left of Center
bg: Отпред — ляво или среда

en: Front Right of Center
bg: Отпред — дясно или среда

en: Side Left
bg: Отстрани — ляво

en: Side Right
bg: Отстрани — дясно

en: Top Front Left
bg: Отгоре и отпред — ляво

en: Top Front Right
bg: Отгоре и отпред — дясно

en: Top Front Center
bg: Отгоре и отпред — среда

en: Top Center
bg: Отгоре — среда

en: Top Rear Left
bg: Отгоре и отзад — ляво

en: Top Rear Right
bg: Отгоре и отзад — дясно

en: Top Rear Center
bg: Отгоре и отзад — среда

en: Stereo
bg: Стерео

en: Surround 4.0
bg: Обемен звук 4.0

en: Surround 4.1
bg: Обемен звук 4.1

en: Surround 5.0
bg: Обемен звук 5.0

en: Surround 5.1
bg: Обемен звук 5.1

en: Surround 7.1
bg: Обемен звук 7.1
