mate-media 1.25.0 - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Sound
bs: Zvuk

en: Volume Control
bs: Kontrola zvuka

en: Version of this application
bs: Verzija ove aplikacije

[ctx: balance]
en: Left
bs: Lijevo

[ctx: balance]
en: Right
bs: Desno

[ctx: balance]
en: Maximum
bs: Maksimum

en: _Profile:
bs: _Profil:

en: Disabled
bs: Onemogućeno

en: Name
bs: Naziv

en: Test Speakers
bs: Testiraj Zvučnike

en: Hardware
bs: Hardver

en: Applications
bs: Aplikacije

en: Custom
bs: Prilagođeno

en: Default
bs: Uobičajeno

en: Type
bs: Tip

en: Unknown
bs: Nepoznato
