mate-media 1.25.0 - en to crh translation catalogue (16 entries)

en: Sound
crh: Ses

en: Volume Control
crh: Ses Denetimi

en: Version of this application
crh: Bu uygulamanıñ sürümi

[ctx: balance]
en: Left
crh: Sol

[ctx: balance]
en: Right
crh: Sağ

[ctx: balance]
en: Maximum
crh: Azamiy

[ctx: volume]
en: 100%
crh: %100

en: Mute
crh: Davuşsızlandır

en: Disabled
crh: Kapalı

en: Name
crh: İsim

en: Hardware
crh: Donanım

en: Applications
crh: Uyğulamalar

en: Custom
crh: Özel

en: Default
crh: Ög-belgilengen

en: Type
crh: Tür

en: Unknown
crh: Bilinmey
