mate-media 1.25.0 - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Sound
dz: སྒྲ་སྐད།

en: Volume Control
dz: སྐད་ཤུགས་ཚད་འཛིན།

en: Version of this application
dz: གློག་རིམ་འདི་གི་ཐོན་རིམ།

[ctx: balance]
en: Left
dz: གཡོན

[ctx: balance]
en: Right
dz: གཡས

[ctx: volume]
en: 100%
dz: %༡༠༠

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Hardware
dz: སྲ་ཆས་

en: Applications
dz: གློག་རིམ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Stop
dz: བཀག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ།

en: LFE
dz: ཨེལ་ཨེཕ་ཨི།
